Saints Row پیش نمایش … به نظر می رسد خوب است

Home » Saints Row پیش نمایش … به نظر می رسد خوب است

توسعه‌دهنده Volition 40 دقیقه از گیم‌پلی جدید Saints Row IV را در یک پیش‌نمایش دست‌آف اخیر به نمایش گذاشت. این بازی یک راه‌اندازی مجدد از فرنچایز جهان باز است که از سال ۲۰۱۳، Saints Row IV، هیچ ورودی اصلی منتشر نکرده است. بازی در یک محیط کاملاً جدید اتفاق می‌افتد: سانتو lleso الهام گرفته از جنوب غربی ایالات متحده. شما به عنوان عضو سابق یک سازمان خصوصی نظامی به نام صنایع دفاع مارشال بازی می کنید. شما و گروهی از شخصیت‌ها – از جمله یک راننده با استعداد و یک کارآفرین تجاری نامتعارف – به شیوه‌ای آشنا برای سریال، گروه خود را به نام Saints تشکیل می‌دهید تا در راه رسیدن به قله بجنگید.

این Saint’s Row از تنظیمات علمی تخیلی عجیب عقب نشینی می کند و بر داستانی پایه ای تر تمرکز می کند. متأسفانه، این به ظاهر به یک بازی جنایی جهان باز با یک سری حلقه های قابل پیش بینی تبدیل شده است. شما به مخفیگاه گروه خود می روید، متوجه می شوید که چه کاری می خواهید انجام دهید، سوار ماشین خود می پرید، به نقطه ای از نقشه خود می روید، ماموریت را تکمیل می کنید و برای انتخاب ماموریت بعدی به پایگاه باز می گردید. به نظر نمی‌رسد دنیا به شما واکنشی نشان نمی‌دهد – فراتر از اینکه پلیس‌ها به شما حمله می‌کنند، اگر گرمای زیادی بکشید – و بازی دارای همان تعداد انگشت شماری از ماموریت‌ها است که بازی‌های Saints Row همیشه داشته‌اند، مانند “ایجاد مقدار مشخصی از آسیب”. در یک زمان محدود» یا «به پایگاه افراد بد پرواز کنید و آن را منفجر کنید» یا «دوست خود را قبل از تمام شدن زمان نجات دهید». شما هرگز نیازی به درک وضعیت زمین یا توجه به مناظر ندارید زیرا جهان یکی از مقاصدی است که باید به آن بروید و جعبه هایی برای بررسی است. اگر گرافیکش نبود، این Saints Row جدید شبیه بازیی بود که تقریباً 10 سال پیش بازی کرده بودم.

به نظر می‌رسد که مبارزه می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد، زیرا با سلاح‌های غیرمتعارف در کنار سلاح‌های گرم سنتی ترکیب می‌شود. هیچ چیز به اندازه آنچه در Saints Row: The Third and Saints Row IV مشاهده شد، وجود ندارد، اما چند اسباب بازی جالب مانند دستگاهی وجود دارد که به شما اجازه می دهد از دیوارها شلیک کنید و توپی که به دشمنان می چسبد و آنها را به پرواز در می آورد. هوا اما من نگرانم که نبرد بعد از مدتی کهنه شود. من تماشا کردم که مبارزات علیه لوس پانتروس و آیدلز چگونه به نظر می‌رسد و به نظر می‌رسد که استراتژی فرار و تفنگ یکسان برای هر دو باند کار می‌کند، علیرغم اینکه اعضای آن‌ها از نظر بصری کاملاً متفاوت بودند.

Saints Row اکنون قرار است اواخر امسال منتشر شود و در تاریخ 23 آگوست برای Xbox Series X|S، Xbox One، PS5، PS4 و PC عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme