Shadow the Stalkers in Vigor: فصل 9

Home » Shadow the Stalkers in Vigor: فصل 9

هی Outlanders!

ماه آگوست است و به زودی خواهید دید که چرا تصمیم گرفته ایم با تابستان با یک وداع خداحافظی کنیم! به هر حال ، آیا می دانید ماه آگوست دیگر چیست؟ درست است، آن است سالگرد ما در این هفته! ما دومین سالروز تولد خود را با شکوه جشن می گیریم و نمی توانیم خوشحال باشیم که با انتشار یک فصل جدید با مجموعه ای از ویژگی های جالب ، هیجان و قدردانی خود را با جامعه به اشتراک بگذاریم. اما قبل از اینکه به بررسی آنچه فصل 9 برای شما در نظر گرفته است بپردازیم ، بیایید نگاهی به اتفاقات فصل 8 بیندازیم ، اینطور نیست؟

فصل 8 در ماه آوریل منتشر شد هنگامی که ما گروهی از Outlanders به ​​نام Trappers را معرفی کردیم که در هماهنگی با طبیعت زندگی می کنند و می توان آنها را با رنگ صورت حیوانات و کوله پشتی های مبتکرانه شناسایی کرد. ما یک Battle Pass جدید با دو بسته جدید آوردیم: Hunter Pack برتر با 69.99 دلار و Prey Pack با قیمت 19.99 دلار. ما همچنین یک سلاح جدید (تفنگ تک تیرانداز PH M82) و 2 POI (رویدادهای Loot) در هر برخورد اضافه کردیم! پس از همه این موارد ، به روز رسانی 8.1 در اواخر ژوئن شاهد معرفی Legacy Seasons بودیم ، که از فصل 1 Legacy شروع شد: Preppers. علاوه بر فصل های قدیمی ، به روز رسانی 8.1 همچنین “بسته خیریه متشکرم” را ارائه می دهد. برخی از اشکالات مزاحم نیز برطرف شدند ، مانند اشکال شکوفا شدن سلاح ، اشکالی که سلاح شما پس از شلیک به قفل شده در محفظه گیر می کند ، نقص سریع آتش و مشکل قطب نما.

حالا ، بیایید به چیزهای خوب برویم!

فصل نهم: استالکرها

ما بازخورد شما را شنیدیم و درخواست شما را برای یک فصل نظامی تر با لباس های تیره تر در نظر گرفتیم. به همین دلیل مفتخریم که این جنبه نظامی/آخرالزمانی Outlands را معرفی کنیم.

استالکرها فرزندان آخرالزمان هستند. آنها برای زنده ماندن در Outlands متولد شده اند و می توانید آنها را با ماسک های گازدار ، پوزه ، سلاح های زنگ زده و عنوان باشکوه خود بشناسید. آنها همچنین مجهز به نارنجک و A74-KSU مهیب هستند ، بنابراین مطمئن شوید که آنها را در سرتاسر زمین سایه انداخته اید و همه پیشرفت هایی را که به ارمغان می آورند کشف کنید!

در مورد A74-KSU ، این یک تفنگ تهاجمی قدرتمند است ، بنابراین آن را در Outlands (به معنای واقعی کلمه) شلیک کنید و نظر خود را با ما در میان بگذارید!

اتفاق بزرگ بعدی رسید

بالاخره نارنجک آمد! ما می دانیم که شما مدت زیادی است که آنها را درخواست کرده اید و انتظار بالاخره به پایان رسید. برخی از بازیکنان ممکن است به یاد داشته باشند که چه زمانی آنها را در مراحل اولیه توسعه بازی داشتیم. اما ما تصمیم گرفتیم آنها را حذف کنیم ، یک بازنگری کامل روی آنها انجام دهیم و پس از آماده شدن دوباره آنها را معرفی کنیم. و آن زمان اکنون است!

اول از همه ، آنها نارنجک های تکه تکه یا “شکسته” هستند ، به این معنی اگر یکی در نزدیکی شما منفجر شود ، می توانید فوراً بمیرید! از آنجا که آنها یک “مسئله ویژه” نادر هستند ، شما فقط می توانید 2 را به یک برخورد ببرید. آنها ابزار کاملی برای بیرون راندن بازیکنانی هستند که ممکن است در داخل خانه یا در نقطه ای سودمند پنهان شوند. آنها می توانند در شرایطی که احساس می کنید ممکن است وارد کمین شوید به شما کمک کنند زیرا می توانید نارنجک پیشگیرانه پرتاب کنید. اگر کسی منتظر شما باشد ، قطعا نارنجک باعث حرکت او می شود. حالا شما می توانید به ملاقات هایی بروید که برای این نوع بن بست ها آماده تر هستند. در نهایت ، آنها تنوع زیادی را برای بازی به ارمغان می آورند و به بازیکنان اجازه می دهند سبک بازی سریع تری را دنبال کنند. بنابراین مطمئن شوید که هر زمان که فرصتی پیدا کردید از آنها استفاده کنید.

می توانید نارنجک را از داخل پنجره باز یا داخل شیشه به داخل خانه پرتاب کنید! همچنین می توانید نحوه پرتاب نارنجک را انتخاب کنید. اگر برای یک پرتاب طولانی می روید ، یک طاق ظاهر می شود که مسیر نارنجک را به شما نشان می دهد. مراقب هرگونه مانع در طول راه باشید ، زیرا نارنجک می تواند از اجسام پرش کند. همچنین می توانید پرتاب سریع را در فاصله نزدیک انتخاب کنید. در صورتی که می پرسید آیا یک صفحه زرهی می تواند شما را از نارنجک نجات دهد ، پاسخ منفی است! اما اگر کسی نارنجکی را به سمت شما پرتاب کرد ، بازی یک سیگنال هشدار دهنده را به شما نشان می دهد و چند ثانیه ارزشمند را به شما می دهد تا به صورت یک تکه از محدوده انفجار فرار کنید.

یکی از مشکلات موجود در روند توسعه نارنجک این واقعیت بود که ما هیچ انیماتوری در تیم Vigor نداریم. در نتیجه مجبور شدیم با انیمیشن هایی که داشتیم کار کنیم. خوشبختانه ، یکی از نویسندگان فیلمنامه ما ، که در انیمیشن سازی بسیار مهارت دارد ، توانست انیمیشن های موجود ما را بگیرد و آنها را صاف و طبیعی جلوه دهد.

شور و نشاط: فصل 9

بهبود عملکرد کنسول های نسل بعدی

در اینجا چیز دیگری است که جامعه ما درخواست می کرد و ما موفق شدیم آن را در فصل 9 معرفی کنیم: بازیکنان Xbox Series S | X قادر خواهند بود از Vigor با سرعت 60 فریم بر ثانیه لذت ببرند! و این تنها شروع است. آنچه در ادامه برنامه داریم این است که از قدرت اضافی که از Xbox Series X دریافت می کنیم برای افزایش کیفیت تصویر استفاده کنیم. تیم ما مایل به افزایش وضوح هدف ، افزایش کیفیت سایه ها و وضوح کلی تصویر است. اما ما هنوز باید در مورد آن تحقیق کنیم. با این حال ، اگرچه ما 60 فریم بر ثانیه به Xbox Series S آورده ایم ، اما فضای زیادی برای ارائه پیشرفت های بیشتر مانند سری X در اختیار ما قرار نمی دهد.

اکنون زمان امتحان حالت حذف است

ما تصمیم گرفتیم با این فصل کمی به حالت حذف کمک کنیم ، به همین دلیل تغییرات مهم زیادی ایجاد شد. اول از همه ، ما کشتن تیمی را خاموش کردیم! هورا! علاوه بر این ، ما بارگیری سلاح بیشتری را قبل از هر دور اضافه کردیم. آخرین و مهمترین نکته این است که ما یک جعبه Elimination را به عنوان پاداش ، شبیه به جعبه Shootout معرفی می کنیم!

در اینجا نحوه عملکرد جعبه Elimination آمده است. هر یک از اعضای تیم برنده یک جعبه حذف و همچنین پاداش XP بر اساس نمره خود دریافت می کنند. تنها راهی که هیچ پاداشی دریافت نخواهید کرد این است که به هم تیمی های خود شلیک کنید ، که نتیجه آن 0 XP و بدون جعبه است. جعبه حذف 6 اسلات دارد که هر کدام نمایانگر مورد متفاوتی است که می توانید دریافت کنید. برای درک بهتر نحوه توزیع پاداش های صندوق ، جدول زیر را بررسی کنید.

  • جایزه جایگاه 1: سلاح
  • جایزه شکاف 2: مواد مصرفی
  • جایزه شکاف 3: طرح سلاح/مواد
  • جایزه شکاف 4: منابع
  • جایزه شکاف 5: سلاح و مواد مصرفی
  • جایزه شکاف 6: غذا ، لوازم آرایشی ، تاج

س Theال این است که “اگر من در تیم بازنده باشم چه؟” نگران نباشید ، دست خالی نمی روید! اگر امتیاز شما بیش از 1000 باشد ، یک جعبه معمولی و همچنین یک پاداش XP برای جبران زمان صرف شده در حالت حذف دریافت خواهید کرد. این امر برای همه اعضای تیم صدق می کند ، به استثنای کسانی که نمره کمتر از 300 دارند.

شور و نشاط: فصل 9

رفع اشکال و تغییرات بیشتر

از دانستن آن خوشحال خواهید شد اشکال آشکارساز سیگنال قابل حمل برطرف شد! PSD دیگر یک فرد تصادفی را در لابی پینگ نمی کند ، بلکه نزدیکترین فرد به محل مورد نظر شما است. علاوه بر این ، ما اشکال بصری Legacy Season را نیز برطرف کرده ایم که در آن هنگامی که آیکون جعبه را به جای نماد پاداش نشان می دهید ، آن را نشان می دهید. ما همچنین تعدادی اصلاح در عقب نشینی AK-M و RPK انجام داده ایم ، بنابراین آنها باید اکنون هموارتر به نظر برسند. آخرین دسته از اصلاحات شامل رفع در برش دو غلاف H-BAR با مناظر است ، و در منوی صنایع دستی می توانید مواد مصرفی را 1 به 1 به صورت پیش فرض به جای پشته مجهز کنید. آخرین و مهمترین نکته این است که ما متن “git gud” را عوض کرده ایم در حالی که تابلوهای راهنما با چیزی مناسب تر بارگیری می شوند.

چک محلی سازی جدید ما

یک خبر عالی برای افرادی که می خواهند Vigor را به زبان چک بازی کنند. شما در نهایت می توانید این کار را با فصل 9 انجام دهید زیرا ما محلی سازی چک را به بازی اضافه کرده ایم! شاید برای شما جالب باشد که یک توسعه دهنده چک از ابتدا زبان چکی را در بازی نداشت ، اما بهتر است دیرتر از هرگز ، درست است؟

منتظر رویدادهای سالگرد بیشتر باشید

ما می خواهیم مجدداً از شما تشکر کنیم که در دو سال گذشته با ما همراه بودید! ما واقعاً از جامعه خود قدردانی می کنیم زیرا بدون شما و بازخورد ارزشمند شما ، ما نمی توانیم خود را مجبور کنیم که بازی را به طور مداوم بهبود بخشیده و تجربه بازی بهتری را برای شما فراهم کنیم!

ما در هفته سالگرد خود فعالیتهای سرگرم کننده و جالبی را آماده کرده ایم ، بنابراین برای اطلاعات بیشتر چشم خود را باز نگه دارید. و در اینجا به یک سال دیگر پر از رویدادهای قوی می پردازیم!

امیدواریم شما نیز مانند ما برای فصل 9 هیجان زده باشید و از پرتاب یک یا دو نارنجک به اطراف لذت ببرید.

مثل همیشه ، شما را در Outlands می بینم!

Xbox Live

سرزندگی

Bohemia Interactive as


2033

با زنده ماندن از آخرالزمان ، ویگور یک تیرانداز چپاول رایگان در نروژ پس از جنگ است. * در برخوردهای شدید تیراندازی و غارت کنید * پناهگاه و تجهیزات حیاتی خود را بسازید * دیگران را در حالت های مختلف بازی به چالش بکشید * به تنهایی بازی کنید یا با هم بجنگید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme