Sims 4 Wedding Expansion در روسیه به دلیل قانون ضد همجنسگرایان منتشر نمی شود

Home » Sims 4 Wedding Expansion در روسیه به دلیل قانون ضد همجنسگرایان منتشر نمی شود

Maxis، سازنده EA و Sims اعلام کرده اند که بسته الحاقی The Sims 4 را با نام My Wedding Stories در روسیه منتشر نخواهند کرد.

در یک پست وبلاگی امروز از تیم سیمز، Maxis گفت که انتشار بسته در روسیه به معنای “به خطر انداختن ارزش‌هایی است که ما بر اساس آن زندگی می‌کنیم” و گفت که قوانین فدرال آنها را مجبور می‌کرد تا تغییراتی در توسعه و بازاریابی بسته ایجاد کنند.

My Wedding Stories یک بسته متمرکز بر عروسی است که به بازیکنان این امکان را می دهد تا عروسی های مفصلی را در یک مکان جدید، تارتوزا، برنامه ریزی و برگزار کنند. این ویژگی های عروسی موجود از جمله پیشنهادات و مراسم خود را گسترش می دهد، برنامه ریزی دقیق، دکور، لباس ها، کیک ها، رویدادها و موارد دیگر را اضافه می کند.

اگرچه هر سیمز بزرگسالی می‌تواند در حال حاضر در The Sims 4 با یکدیگر ازدواج کند و می‌تواند این کار را در My Wedding Stories انجام دهد، بازاریابی و داستان‌سرایی این بسته به صراحت دو زن را نشان می‌دهد: دومینیک و کامیل، در حالی که برای عروسی خود برنامه‌ریزی می‌کنند.

قانون فدرال روسیه در سال 2013 معرفی شد محتوایی را که برای کودکان (هر فردی زیر 18 سال) عرضه می‌شود و همجنس‌گرایی را به عنوان یک هنجار اجتماعی معرفی می‌کند، ممنوع می‌کند و آن را به عنوان «تبلیغات» می‌خواند. معرفی این قانون همزمان با افزایش خشونت علیه افراد LGBTQ در روسیه بوده و توسط گروه های حقوق بشر متعددی از جمله دیده بان حقوق بشر و کمیته حقوق کودک سازمان ملل متحد محکوم شده است.

سیمز 4 در سال 2014 در روسیه رتبه بالغ (18+) را دریافت کرد صراحتاً به دلیل دربرگرفتن آن از روابط همجنس‌گرایان. به هنگام، EA گفت که علاقه ای به تغییر محتوای بازی ندارد برای تنظیم رتبه – دیدگاهی که به نظر می رسد ناشر با داستان های عروسی من به آن پایبند است.

نمایشگرهای Sims 4: My Wedding Stories

تیم سیمز نوشت: “تصور داستان هایی که بازیکنان ما با بسته های ما خواهند گفت، قلب همه چیزهایی است که می سازیم. برای “داستان های عروسی من”، ما هیجان زده بودیم که شما را با Dom and Cam آشنا کنیم.” “داستان عشق آنها منعکس کننده تجربیات زندگی بسیاری از اعضای جامعه و تیم ما است.

“همانطور که در مراحل توسعه و داستان سرایی برند خود پیش رفتیم، متوجه شدیم که روشی که می‌خواهیم داستان Cam و Dom را بگوییم چیزی نیست که بتوانیم آزادانه در سراسر جهان به اشتراک بگذاریم.

“توانایی داستان گویی – هر داستانی – هسته اصلی کاری است که ما در The Sims انجام می دهیم. عقب نگه داشتن داستان Cam و Dom به معنای به خطر انداختن ارزش هایی است که بر اساس آن زندگی می کنیم. ما متعهد به آزادی هستیم که همان چیزی باشیم که هستید و دوست داشته باشید. کسی که دوستش داری و داستان هایی را که می خواهی تعریف کنی.”

ربکا ولنتاین گزارشگر خبری IGN است. می توانید او را در توییتر پیدا کنید @duckvalentine.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme