Sonic and Tails برای جشن تولد ویژه به گروه Super Monkey Ball Gang بپیوندید

Home » Sonic and Tails برای جشن تولد ویژه به گروه Super Monkey Ball Gang بپیوندید

سلام به همه،

ما بسیار هیجان زده هستیم که امروز فاش کنیم که Sonic و Tails وارد بازار خواهند شد Super Monkey Ball Banana Mania هنگامی که بازی برای Xbox One و Xbox Series X | S در 5 اکتبر عرضه می شود ، به عنوان شخصیت های قابل بازی!

این همکاری ویژه سگا 20 مورد مربوطه را نشان می دهدث و 30ث سالگردهای توپ میمون فوق العاده و سونیک خارپشت (هر دو در واقع یک روز تولد 23 ژوئن دارند!). Blue Blur و طرفدار دو دم او به سرعت وارد دنیای Super Monkey Ball می شوند تا در آخرین ماجراجویی خود به AiAi و باند میمون ها بپیوندند ، هر دو شخصیت رایگان و بدون گشودن از طریق گیم پلی معمولی درست در هنگام راه اندازی.

Super Monkey Ball Banana Mania

طرفداران سونیک از بازی به عنوان نسخه های کلاسیک شخصیت های مورد علاقه خود که در طول سالها میراث تاریخی خود را جشن می گیرند لذت خواهند برد. موارد کوچک مانند جایگزینی موزهای مورد علاقه AiAi با حلقه های Sonic ، یا Sonic’s Spin Attack هنگام افزایش سرعت ، بر اعتبار می افزاید. هر دو را می توان به صورت رایگان از قفل آن باز کرد Super Monkey Ball Banana Mania با جمع آوری امتیاز از گیم پلی (زمان مورد نیاز متفاوت است اما اکثر بازیکنان قادر به انجام آن در عرض 30 دقیقه از بازی هستند).

Super Monkey Ball Banana Mania

Sonic و Tails به جمع بازیگران تمام ستاره پیوستند Super Monkey Ball Banana Mania که شامل Beat from می شود رادیو جت ست و ستاره های مهمان اضافی که هنوز فاش نشده اند. هر مهمان ویژه در 300+ مرحله به طور کامل قابل پخش خواهد بود Super Monkey Ball Banana Mania هنگامی که بازی برای Xbox One و Xbox Series X | S در Octoboer 5 عرضه می شود. Super Monkey Ball Banana Mania همچنین از Smart Delivery پشتیبانی می کند تا اطمینان حاصل شود که طرفداران فقط یک بار باید بازی را بخرند تا آن را بر روی کنسول Xbox مورد علاقه خود بازی کنند.

Xbox Live

Super Monkey Ball Banana Mania

SEGA


1

39.99 دلار

در حالی که برای جلوگیری از انفجار جزیره جنگل ، دکتر بد بون ، دانشمند دیوانه میمون ، با جهان های شگفت انگیز همراه با AiAi و دوستان خود می چرخید! به تیم میمون های ستارگان AiAi ، MeeMee ، GonGon ، Baby ، YanYan و Doctor بپیوندید ، در حالی که در حال صعود ، شیب و حرکت در صدها سطح و پیچ و خم زیبا هستید. این کار میمون برای باند است-به تنهایی یا با دوستان خود بازی کنید و دکتر بد-بون را بردارید و موزهای محبوب خود را پس بگیرید. ویژگی ها: • نهایی Super Monkey Ball Ball – بیش از 300 مرحله از Super Monkey Ball ، Super Monkey Ball 2 و Super Monkey Ball Deluxe. • با 12 بازی کوچک سرگرم کننده از جمله مسابقه میمون ، فوتبال میمون ، بولینگ میمون ، بیس بال میمون و موارد دیگر به موز بروید! • دوستان خود را به چالش بکشید ، زیرا برای کسب موز برتر در تابلوهای آنلاین رقابت می کنید! • تیم میمون خود را تا حداکثر 4 نفر جمع کنید و با هم همکاری کنید تا جزیره جنگل را با همکاری محلی 4 نفره نجات دهید. • خود را در دنیای Super Monkey Ball با داستان های خلاقانه به سبک کتاب های کمیک در حالت Story Mode غرق کنید. • آیا می خواهید جالبترین میمون در بلوک باشید؟ شخصیت و Super Monkey Ball خود را سفارشی کنید تا آن را شخصی خود کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme