Spider Man: No Way Home Writers پاسخی برای Plot Hole دارند، اما هنوز نمی توانند آنها را فاش کنند.

Home » Spider Man: No Way Home Writers پاسخی برای Plot Hole دارند، اما هنوز نمی توانند آنها را فاش کنند.

پایان فیلم Spider-Man: No Way Home یک حفره به ظاهر بزرگ ایجاد می‌کند – داستانی که نویسندگان می‌گویند برای آن پاسخ‌هایی دارند، اما به ما می‌گویند فعلاً اجازه ندارند فاش کنند.

اخطار: این داستان حاوی اسپویلرهایی برای فیلم Spider-Man: No Way Home است!

همانطور که امیدوارم می‌دانید اگر تا اینجا خوانده باشید، اوج فیلم بدون راه به خانه باعث می‌شود که دکتر استرنج طلسمی را انجام دهد که تمام خاطرات پیتر پارکر را از جهان پاک می‌کند. در جریان فستیوال طرفداران IGN، طرفدار ترنت سنینگ از اریک سامرز و کریس مک‌کنا از نویسندگان همکار No Way Home پرسید که پس از انجام آن طلسم، شواهد فیزیکی که ثابت می‌کرد پیتر پارکر مرد عنکبوتی است، چه شد.

جالب اینجاست که نویسندگان می‌گویند که پاسخی برای آن دارند، اما نمی‌توانند بگویند آن چیست – یک سوال اجتناب‌ناپذیر بیشتر در مورد اینکه آیا این برای فیلم‌های آینده MCU مهم است یا خیر.

بخشی از دلیل باقی ماندن یک حفره ظاهری داستان در فیلم صرفاً به هدف آن پایان مربوط می شود – نویسندگان می خواستند به جای صرف زمان بیشتر برای توضیح پیچیدگی های آن، بر تأثیرات انسانی تصمیم پیتر تمرکز کنند.

مک کنا توضیح داد: «ما در مورد آن زیاد صحبت کردیم و نمی‌توانیم چیز زیادی را فاش کنیم، اما بدانید که زیاد در مورد آن صحبت کرده‌ایم و صحبت‌هایی در مورد آن انجام شد. و من تا پایان فیلم خواهم گفت که به این سؤالات پاسخ خواهم داد. ، احساس می کردم که توضیح دادن آن در این فیلم تقریباً خیلی زیاد است. بنابراین امیدوارم که این یکی از آن جزئیاتی باشد که فکر می کنم پلی بیش از حد برای ما باشد که مجبور به توضیح در این فیلم باشیم. اما ما افکار و پاسخ هایی داریم.”

سامرز موافق بود: «ما خیلی بحث کردیم. “آیا این شبیه یک بازگشت به آینده خواهد بود؟ یا مردم از عکس ها ناپدید می شوند؟ آیا اشیاء فیزیکی ناپدید می شوند؟ همه این چیزها. و همانطور که کریس گفت، در نهایت تصمیم گرفتیم که این کار را انجام دهیم. برای توضیح همه اینها زمان و املاک زیادی در فیلم صرف کنید. این فقط از احساسات آن می کاهد.”

شاید جذاب تر باشد چرا مک کنا و سامرز حتی پس از اکران فیلم نمی توانند در مورد این پاسخ ها صحبت کنند. مک کنا تکرار کرد: “باور کنید، ما برای آن پاسخ هایی داریم، اما فکر نمی کنم… ما اجازه نداریم آن را فاش کنیم. اما ما پاسخ هایی داریم.”

زمانی که آکیم لاوانسون، مجری FanFest گفت که در حال حاضر در حال تصور رویکرد بازگشت به آینده است، سامرز گفت: “شما می توانید با آن کار کنید تا زمانی که اطلاعات جدیدی به دست آورید.”

مشخص نیست که آیا این به معنای آن اطلاعات جدید است یا خیر اراده بیایید، اما مطمئناً این احتمال را باز می گذارد. به هر حال، No Way Home با پیتر پارکر در حال چرخیدن در سراسر نیویورک با کت و شلواری کاملاً جدید به پایان می رسد، و ما شنیده ایم که سونی دوست دارد سه گانه دیگری از فیلم های مرد عنکبوتی تام هالند داشته باشد – شاید این کشف برخی اطلاعات فیزیکی باشد که به شما کمک می کند. پیتر دوباره به MCU تا کردن خط.

همچنین این سوال وجود دارد که آیا این طلسم بر نسخه‌های توبی مگوایر و اندرو گارفیلد از پیتر تأثیر می‌گذارد. باز هم، پاسخ قطعی نیست، اما مک‌کنا و سامرز می‌گویند که ایده‌هایی را در مورد چگونگی نشان دادن این موضوع مطرح کردند:

مک کنا توضیح داد: “باور کنید، ما در مورد آن صحبت کردیم و در واقع ایده هایی برای نشان دادن اثرات، در صورت وجود، داشتیم.”

سامرز ادامه داد: “من و کریس حتی وسوسه شدیم.” ‘ اما باز هم، ما نمی‌خواستیم از احساسات پیتر پارکرمان دور شویم.”

جو اسکربلز سردبیر اجرایی اخبار IGN است. او را دنبال کنید توییتر. یک نکته برای ما؟ آیا می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme