Street Fighter 6: Capcom لباس های جایگزین کلاسیک Street Fighter 2 را نشان می دهد

Home » Street Fighter 6: Capcom لباس های جایگزین کلاسیک Street Fighter 2 را نشان می دهد

Capcom اولین نگاهی به لباس‌های جایگزین برای Street Fighter 6 به اشتراک گذاشت و برخی از لباس‌ها مطمئناً موجی از نوستالژی را برای طرفداران بازی‌های مبارزه‌ای طولانی مدت به ارمغان می‌آورند.

به عنوان بخشی از پانل Street Fighter در SDCC 2022، Capcom فاش کرد که Ryu، Chun-Li و Guile لباس‌های DLC دریافت می‌کنند که لباس‌های کلاسیک Street Fighter 2 آنها را تکرار می‌کند. چون لی می تواند طعنه کلاسیک خود را که دارای تشخیص ضربه است نیز انجام دهد. در زیر می توانید طرح های کلاسیک را مشاهده کنید.

Street Fighter 6 لباس های کلاسیک Street Fighter 2 را دریافت می کند

کپکام همچنین لوک را با لباس خیابانی به نمایش گذاشت. این نسخه از شخصیت کفش به تن دارد که در مورد لباس پیش فرض او صدق نمی کند. جیمی، رقیب لوک، همچنین یک لباس جایگزین، با یک زنجیر بسیار بیمار داشت.

هیچ اطلاعیه ای در مورد پولی یا رایگان بودن این DLC وجود ندارد. ما همچنین نمی دانیم که آیا DLC در زمان عرضه در دسترس خواهد بود یا مدتی پس از آن عرضه خواهد شد. Street Fighter 6 قرار است سال آینده برای PS4، PS5، Xbox Series X|S و PC منتشر شود.

ما ماه گذشته در Summer Games Fest با Street Fighter 6 دست به کار شدیم و 21 دقیقه کامل از گیم پلی بازی را به نمایش گذاشتیم. این بازی اوایل سال جاری رسما معرفی شد و شامل سه حالت جدید، تعدادی حالت بازگشتی و یک حالت داستانی تک نفره به نام World Tour خواهد بود.

اخبار زیادی برای همه نمایش‌ها، فیلم‌ها، بازی‌های موردعلاقه‌تان وجود دارد که از San Diego Comic-Con 2022 منتشر می‌شوند، و ما برنامه کاملی برای راهنمایی شما در آخر هفته با پانل‌ها، اطلاعیه‌ها، تریلرها و سورپرایزها داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme