Super Animal Royale 1.0 اکنون با حیوانات خانگی ، Power-ups ، فصل یک و موارد دیگر منتشر شده است

Home » Super Animal Royale 1.0 اکنون با حیوانات خانگی ، Power-ups ، فصل یک و موارد دیگر منتشر شده است

امروز، سوپر حیوانات رویال Xbox Game Preview را ترک کرده و نسخه 1.0 را راه اندازی می کند. ما نمی توانیم از همه شما در انجمن ایکس باکس به اندازه کافی برای وقت گذاشتن نه تنها تشکر کنیم بازی Super Animal Royale، اما بازخورد خود را در مورد چگونگی ادامه و بهبود آن ارائه دهید.

در مورد بهینه سازی تجربه برای کنترل کننده ها ، بازخورد شما بسیار ارزشمند بود و می توانید ببینید که چگونه برخی از این بازخوردها هنگام راه اندازی به روزرسانی جدید وارد بازی شدند.

v1.0 یکی از بزرگترین به روز رسانی های ما است و فصل 1 آغاز می شود ، بنابراین ما مشتاق هستیم که در مورد آن صحبت کنیم و در مورد همه تغییرات مهیجی که امروز می توانید منتظر باشید صحبت کنیم!

https://www.youtube.com/watch؟v=MOg7w-0nDTI

بایگانی پاس حیوانات

یکی از ناامیدی های عمده ای که در مورد سیستم های Battle Pass در بازی های آنلاین جاری از شما شنیدیم این است که با پایان یک فصل ، فرصت کسب این محتوا برای همیشه از بین می رود. ما می خواستیم آن FOMO را از بین ببریم و به شما اجازه دهیم با سرعت خودتان پیشرفت کنید ، بنابراین امروز ما در حال معرفی بایگانی گذرگاه حیوانات هستیم.

فصل جاری برای باز کردن قفل آن 550 بلیط SAW به طور معمول هزینه خواهد داشت ، اما با بایگانی Animal Pass ، می توانید هر گذر قبلی را که در اختیار دارید فعال کنید تا در کنار آن در فصل جاری پیشرفت کنید. XP ای که به دست می آورید نیز در هر دو کارت عبور می کند! اگر فصل قبل را از دست داده اید یا مالک آن نیستید ، می توانید آن را برای 750 بلیط SAW خریداری کنید.

فصل 1: Super Animal World Pass آغاز می شود

در چند ماه گذشته ، بازیکنان ایکس باکس بسیار شناخته شده و دوست دارند دنیای فوق العاده حیوانات ، پارک سافاری که قبلاً میزبان بازدیدکنندگان از سراسر جهان بود و اکنون به عنوان مکانی برای آن عمل می کند سوپر حیوانات رویالبه با گذراندن فصل جدید Animal Pass ، ما بسیاری از تاسیسات خوب پارک را جشن می گیریم ، از جمله اقلام اسلو فود ، کافه Crispr و مرکز استقبال.

این پاس همچنین دارای اقلام غذا و نوشیدنی و سلاح هایی با موضوع پارک است ، از جمله تپانچه کیک شکلاتی که همه بازیکنان می توانند به صورت رایگان به دست آورند! بازیکنانی که پاس را تکمیل می کنند ، همچنین می توانند با استفاده از ایموت کاملاً جدید Party Horn ، بازی را با ما در بازی جشن بگیرند.

در نهایت ، اجازه دهید در مورد حیوانات خانگی کوچک صحبت کنیم! درست است ، اکنون حیوانات کوچکتر را می توانید به عنوان حیوان خانگی دنبال کنید. حیوانات کوچک مهندسی شده اند تا حیوانات سنتی غیرقابل کنترل مانند ببرها و خرس ها را برای حیوانات خانگی مناسب کنند ، و در حالی که آنها دقیقاً اهلی نیستند ، حداقل به اندازه کافی کوچک هستند تا از سرقت جدی جلوگیری کنند. برای شروع ، 8 Mini Animals برای خرید در SAW Shop وجود دارد و یک Mini Capybara که می توانید آن را در Super Animal World Pass دریافت کنید.

سوپر حیوانات رویال

قورباغه های فوق العاده به جزیره می روند

اره اولین سوپر دوزیستان بازی را در آزمایشگاه پخت: Super Frog! با شروع از سطح 30 ، بازیکنان می توانند قورباغه قورباغه و 4 نژاد دیگر را باز کنند: Super Tree Frog ، Super Rain Frog ، Super Horned Frog و Super Dart Frog.

بهبودهای جدید گیم پلی

نسخه 1.0 از سوپر حیوانات رویال این نرم افزار پر از پیشرفت های گیم پلی است ، از جمله دو Super Powerups جدید و بهبود powerups موجود.

نیروی جدید SAW Impossible Tape زره آسیب دیده حریف را پس از مرگ تعمیر می کند و در نوار و زمان شما صرفه جویی می کند. میگی غیر ممکنه؟ نه برای دانشمندان SAW. فقط توجه داشته باشید که زره سطح 3 فقط تا 2/3 دوام آن تعمیر می شود. 3/3 واقعاً غیرممکن است.

سوپر حیوانات رویال

دومین قدرت جدید Bandolier است ، که حداکثر ظرفیت حمل مهمات ، نوار فوق العاده ، نارنجک ، بمب های اسنک و موز را افزایش می دهد (ستایش!). ساده ولی موثر!

ما در Powerups های موجود نیز تغییراتی ایجاد کرده ایم ، از جمله طراحی مجدد Skunk Gas Vial به Skunk Gas Snorkel و کشیدن آب کم عمق هنگام پوشیدن چکمه های پنجه ای ، به طوری که در کل سرعت خود را از دست ندهید ، به روز رسانی حدود 50 تنظیم متعادل کننده ، بهینه سازی بازی ، به روز رسانی محتوا و رفع اشکال را معرفی می کند – لیستی بسیار طولانی تر از آنچه در اینجا مناسب است! اگر می خواهید تمام تغییرات ایجاد شده در v1.0 را بررسی کنید ، آن را بررسی کنید یادداشت های کامل پچ در اینجابه

امیدواریم با آپدیت و فصل 1 همه به شما خوش بگذرد! مشارکت شما در این انجمن و بازخورد شما باعث شده است که این بازی همان باشد. لطفاً به ما اطلاع دهید که می خواهید در به روزرسانی های بعدی ما در چه چیزی ببینید سرور اختلاف یا در کانال اجتماعی دلخواه شما شما را در جزیره می بینیم ، حیوانات فوق العاده!

Xbox Live

بازی Super Animal Royale (پیش نمایش بازی)

Modus Games


308

این بازی در حال پیشرفت است. ممکن است در طول زمان تغییر کند یا ندهد یا به عنوان محصول نهایی منتشر شود. تنها در صورتی خرید کنید که از وضعیت فعلی بازی ناتمام راحت هستید. این مبارزه برای فوروالی است! Super Animal Royale یک بازی 64 نفره ، دیوانه وار ، از بالا به پایین 2 بعدی رویال است که در آن حیوانات قاتل با دندان ، پنجه و مسلسل در یک پارک سافاری متروکه می جنگند. اسلحه ها و سلاح های مورد علاقه خود را جمع آوری و سفارشی کنید ، سپس آنها را در مسابقات انفرادی کار کنید یا به عنوان یک تیم حداکثر تا چهار بازیکن تیم کنید! ویژگی های کلیدی • بقاء بهترین ها: انواع سلاح ها ، زره ها و وسایل قدرتمند را از بین ببرید تا در مسابقات آنلاین شدید 64 نفره به شکارچی برتر تبدیل شوید. • Superest World: با گفتگو با ساکنان و جستجوی سرنخ ها ، یک جزیره دوبعدی عظیم و به زیبایی دو بعدی را کاوش کنید و افسانه پنهان آن را کشف کنید. • راه راه های مختلف برای مبارزات مختلف: صدها نژاد حیوان جمع آوری کرده و آنها را با هزاران مورد لوازم آرایشی ، سلاح ، لباس و حتی چتر سفارشی کنید! • رویدادها و به روز رسانی های در حال تحول: از ازدحام بی پایان محتوای جدید ، از جمله لباس های فصلی ، حیوانات و اسلحه برای جمع آوری لذت ببرید. • سریع ترین و سریع ترین: دشمنان خود را در حالی که کثیف در توپ همستر می چرخید ، تخت کنید یا سوار یک امو غول پیکر شوید و راه خود را به سرزمین موعود بکوبید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme