Swallow the Sea ترکیبی از Feeding Frenzy با جنین است

Home » Swallow the Sea ترکیبی از Feeding Frenzy با جنین است
PC

https://www.youtube.com/watch؟v=6Z4YDuvnLWQ

زیرگونه ای عجیب از بازی های ویدیویی وجود دارد که من آنها را “وحشتناک گوشتی وحشتناک” می نامم. این بازی ها با وحشیگری گروتسک و پر از گوشت رونق می گیرند: کف و دیوارها سفت می شوند ، خون آزادانه جریان می یابد و احتمال ابتلا به التهاب فاشیای نکروزان بالاست. به حباب بی امان Carrion یا اتصال زناشویی ایزاک فکر کنید.

دریا را ببلعد جدیدترین بازی در این بازی رو به رشد است که به همان اندازه سرگرم کننده است. در مراحل بعدی صعود کرد itch.io بر اساس “آنچه می خواهید بپردازید” قبل از اینکه ماه گذشته به طور رایگان به Steam ضربه بزنید تا تعداد بیشتری از مردم خزیده شود.

در یک دویدن کوتاه 15 دقیقه ای ، زندگی خود را به صورت یک زیگوت زیر دریایی آغاز می کنید و به تدریج آبهای اطراف را که مملو از شکلهای کوچکتر حیات برای تغذیه است و حتی بیشتر که می خواهند از شما تغذیه کنند ، کاوش می کنید. این فرمول غذا خوردن دیوانگی ماهی-ماهی است ، اما با مارماهی های جمجمه و کرم های عجیب و غریب با دندانهای انسانی عجیب شما را جذب می کند.

(اعتبار تصویر: ItsTheMaceo)

این شکارچیان عجیب و غریب تنها جنبه ناراحت کننده زندگی اقیانوسی بلعیدن دریا نیستند. به سرعت ، خانه زیر دریایی شما از گذرگاه های سنگی به تونلی گوشتی و پوسیده بعد از تونلی گوشتی و پوسیده تبدیل می شود. واضح است که هر دنیایی که در بالای این آبها وجود داشته باشد به طور فزاینده ای مریض شده است و در نظر برخی از شکلهای بزرگتر زندگی ، من فقط یک انگل هستم. به راحتی می توان تصور کرد که دریا را در آب های مسموم مورد استفاده برای دفع زباله ، پر از بقایای پوسیده حیواناتی که هیچ شانسی برای زنده ماندن ندارند ، پر کنید. متاسفانه یک منظره ای بسیار شایع در عصر مدرن

(اعتبار تصویر: ItsTheMaceo)

ستاره نمایش به راحتی یک کرم غول پیکر بنفش با چهره انسان به نام Orro است. نه از آنجایی که Sega’s Seaman ماهی تا این حد نگران کننده بوده است ، و با این حال ، من نمی توانم مرد بزرگ را به دلیل نیاز به غذا سرزنش کنم. فقط ای کاش او نیازی نداشت که من را از سوراخ مخفی به سبک مخفی آقای X دنبال کند ، در حالی که دندانهای بزرگش را در مخفی کردن من می کوبید. من همچنین نمی توانم او را سرزنش کنم زیرا صادقانه می گویم که من در هر بازی Feeding Frenzy همان برادرکشی را انجام می دهم ، نسخه های کوچکتر برادرانم را می خورم و در نهایت شکارچیانم را به یک میان وعده عصرانه تبدیل می کنم. در واقع ، من فقط آن فرد خوش شانس هستم که موفق شد بزرگترین وعده های غذایی را قبل از اینکه زندگی به دستم برسد ، بخورد.

(اعتبار تصویر: ItsTheMaceo)

من اینجا را به طور کامل خراب نخواهم کرد ، اما مطمئن باشید که دریای بلع آن نیهیلیسم بی رحمانه بی رحمانه را تا پایان عمر کوتاه شما ادامه می دهد. زنجیره غذایی باید به جایی ختم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme