Take-Two در میان افزایش خرید بازی، دوست دارد یک سازمان مستقل باشد

Home » Take-Two در میان افزایش خرید بازی، دوست دارد یک سازمان مستقل باشد

مانند بسیاری دیگر از شرکت‌های بزرگ بازی، Take-Two بخشی از هجوم اخیر فعالیت‌های خرید در سراسر صنعت بوده است. خرید برنامه ریزی شده Zynga تا پایان ماه بسته می شود و لیبل Private Division اواخر سال گذشته Roll7 را خریداری کرد. اما در مورد خود Take-Two چطور؟ آیا ممکن است مانند ناشر اصلی Activision-Blizzard توسط یک شرکت بزرگتر بازی خریداری شود؟

در حال حاضر، بر اساس نظراتی که توسط استراوس زلنیک، مدیرعامل، در مصاحبه ای در آستانه فراخوان درآمدهای سه ماهه و کل سال امروز انجام شد، بعید به نظر می رسد.

او به IGN گفت: «ما یک شرکت سهامی عام هستیم و برای سهامداران اینجا هستیم. “با این حال، سوابق ما در ایجاد ارزش به عنوان یک مجموعه مستقل بسیار عالی است، به خصوص اگر سه ماه گذشته را در نظر نگیریم. ما فکر می کنیم زمان های بسیار خوبی در پیش است، و ما دوست داریم یک سازمان مستقل باشیم. اما ما برای این کار اینجا هستیم. سهامداران.”

Zelnick همچنین زمینه ای را برای خریدهای اخیر ناشر Zynga و Roll7 ارائه کرده است. او واقعیت یکپارچگی صنعت را به ویژه در شش ماه گذشته تأیید کرد. اما او اضافه کرد که افزایش خرید کلی صنعت چیزی را برای Take-Two تغییر نمی‌دهد، زیرا به گفته او رشد آن “همیشه تا حد زیادی ارگانیک بوده است” اما “با برخی خریدهای انتخابی در طول مسیر پر شده است.”

او گفت: “ما به دنبال معاملات خلاقانه ای هستیم که مالکیت معنوی و تیم های بزرگی را برای ما به ارمغان می آورد و در آینده نیز به این کار ادامه خواهیم داد.” “بدون شک معامله Zynga برای این شرکت بسیار مهم است و ما کارهای زیادی برای انجام دادن به صورت جمعی داریم تا مطمئن شویم که ارزش را ارائه می دهیم، و تمرکز تا حد زیادی بر رشد ارگانیک رو به جلو خواهد بود. اما این مانع از ادامه این کار نخواهد شد. خریدهایی که برای بخش خصوصی و بقیه مشاغل، از جمله بخش موبایل کسب و کار، انتخابی و منضبط هستند.”

GTA 5 و GTA Online – اسکرین شات های PS5 و Xbox Series X/S

Zelnick همچنین در مورد چند موضوع دیگر با ما صحبت کرد، از جمله احتمال گرفتن مجوز فیفا پس از جدایی EA و FIFA و ناامیدی طرفداران فعلی از وضعیت Red Dead Online.

با نگاهی به آینده، Take-Two در حال برنامه ریزی 18 نسخه جدید در سال مالی آینده است، از جمله عناوین اصلی The Quarry، Marvel’s Midnight Suns، NBA 2K23، WWE 2K23، PGA Tour 2K23، و Kerbal Space Program 2. همچنین هشت بازی موبایلی در راه است. عنوان ورزشی جدید از 2K (احتمالا بازی آرکید NFL آن است)، یک فرنچایز جدید از Private Division، Tales from the Borderlands 2، و “یک تکرار جدید از عنوانی که قبلا منتشر شده برای خرید در دسترس است”.

ربکا ولنتاین گزارشگر خبری IGN است. می توانید او را در توییتر پیدا کنید @duckvalentine.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme