The DLC Falconeer: Edge of the World به Xbox One ، Xbox Series X | S و Windows PC امروز افزایش یافت

Home » The DLC Falconeer: Edge of the World به Xbox One ، Xbox Series X | S و Windows PC امروز افزایش یافت

صعود فالکونیرز!

Falconeer: Edge of the World DLC امروز بر روی Xbox One ، Xbox Series X | S و Windows PC بالا می رود! برای کسانی از شما که ممکن است در بازی تازه کار باشند ، شاهین یک بازی مبارزه هوایی سوم شخص است که در دنیای اسرارآمیز اقیانوسی The Great Ursee تنظیم شده است و ادای احترام به برخی از بازی های بزرگ رزمی هوایی در گذشته است. همچنین یک بازی نامزد BAFTA است ، که به عنوان یک توسعه دهنده انفرادی ، چیزی است که من فوق العاده به آن افتخار می کنم.

برای کسانی از شما که این بازی را بازی کرده اید ، شاید با Xbox Game Pass ، و از فصل اول فراتر رفته اید ، متوجه خواهید شد که The Great Ursee مکانی پر از فتنه و اسرار باستانی است. بسیاری از بازخوردهای باورنکردنی ای که طی یک سال گذشته دریافت کرده ام نشان داده است که مردم چقدر دوست دارند جهان Ursee را کاوش کنند ، هم به سادگی با مکان های جدید و هم با کاوش در افسانه ها و اسرار موجود در آن. بنابراین ، با جدید لبه جهان من می خواستم تمرکز خود را بر ارائه چیزهای جدید و جالب برای بازیکنان بگذارم. این محتوای جدید به معنای واقعی کلمه نقشه و ساختمان جهانی را که با آن همراه است گسترش می دهد و شما را به مکانهای دیدنی جدید در حاشیه تمدن می رساند.

تعدادی زنجیره ماموریت جانبی جدید باید کشف شود که محتوا و مکان های جدید را باز می کند ، اما بزرگترین داستان آن است که جناح کاملاً جدیدی از مردم به نام Mongres را بررسی می کند. در بازی اصلی به Mongres اشاره شده است. از زمان بروزرسانی قبلی ، می توانید کشتی های تجاری آنها را در سراسر جهان مشاهده کنید ، و البته Mongres Hunter و سوار Drake Ormir آنها به عنوان DLC موجود در حال حاضر موجود است. اکنون ، با لبه جهان از نظر محتوا ، بازیکنان قادر خواهند بود از Mongres Mawspring ، یک شهر شهری خارج از محدوده امپریوم ، که در یک حفره واقعی در اقیانوس تعبیه شده است ، بی شباهت و مربوط به خود Maw ، دیدن کنند.

mawspring Mongres از نظر معماری مکانی متمایز در Ursee است و مردم آن به شدت مستقل هستند ، چیزی که البته جناح های رقیب بسیار دوست دارند آن را تغییر دهند ، به ویژه به دلیل منابع غنی در گاز و شیمی ، که برای ماشین جنگی شاهنشاهی ارزشمند است.

DLC بازی Falconeer: Edge of the World

در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما در ورود به محتوای جدید کمک می کند:

  • بندر ریمیت نقطه شروع خط داستانی مونگرس است ، این کندوی شرور شرور مرکز تجاری Ursee با ایالت های شهر Mongres و نقطه شروع شما است. هشدار در اینجا این است که دزدان دریایی این آبها را شکار می کنند و غیر معمول نیست که آنها در نزدیکی بندر پورت رمیت پرواز انجام دهند.
  • یک شکارچی مونگرس می تواند کلاس ایده آلی باشد ، به عنوان پسر بازگشتی از مونگرس ، با این حال لبه جهان DLC دارای دو کلاس جدید و پایه های منحصر به فرد برای آزمایش است. Corsair و کوه قدیمی Pteron آنها. و طبقه داور باستان ، قاضیان مسیر و معمولاً وظیفه داشتند هر جناح را به عقیده قدیمی راه در بیاورند.
  • مونگرها به طور طبیعی با Mancer Order متحد هستند و بازی در نقش Imperial ممکن است خط داستانی را برای شما در دسترس قرار ندهد.
  • لبه جهان کلاس جدیدی از سلاح ها ، Imperial Shocklances را معرفی می کند. اینها در مکان های مختلف برای خرید در دسترس هستند و به طور پیش فرض با کلاس Arbiter ارائه می شوند. این اساساً سلاحی است که رعد و برق زنجیره ای را شلیک می کند. این انفجارها با کمک هدف کار نمی کند ، اما رعد و برق منفجر می شود و نزدیکترین اهداف یا زیر اهداف را پیدا می کند. اما مراقب باشید ، آنها برای دوست یا دشمن مضر هستند.
  • سقف سطح به 24 افزایش یافته است ، اگر هدف شما این است که یک استاد تسلیم ناپذیر در آسمان باشید ، محتوای DLC با آثار Assula پاداش می دهد ، که هر یک از آنها سطح شما را تا 1 افزایش می دهد. می توانید بگویید که ممکن است یک زمان نهنگ داشته باشید که هریک از این آثار مصنوعی قدرتمند را بدست آورید.
DLC بازی Falconeer: Edge of the World

علاوه بر DLC جدید ، شاهد انتشار یک به روزرسانی رایگان جدید برای بازی نیز خواهیم بود ، که شامل پیش نمایشی بهبود یافته ، بهبود انیمیشن های صورت ، صداهای جدید برای محتوای موجود ، مکانیک غواصی جدید ، FX ویژه هنگام سرود است. درگیر شده و کشتی ها و برجک ها اکنون از چراغ های نورافکن برای جستجوی اهداف خود در میان ابرها استفاده می کنند ، به علاوه بارهای دیگر از پیشرفت ها.

از همه حمایت های شما تا کنون متشکرم. امیدوارم از کشف جهان لذت ببرید شاهین و محتوای جدیدی که امروز منتشر شد ، به همان اندازه که از ایجاد آن لذت بردم.

لبه جهان

تولیدات سیمی


1

7.99 دلار

ماموریت های جدید حماسی را آغاز کنید ، ماجراهای جدیدی را آغاز کنید و داستانهایی را کشف کنید که شما را به مکانهای جدید و دیدنی در حاشیه تمدن ، در “Edge of the World” ، یک گسترش جدید گسترده برای این بازی نامزد BAFTA ، می رساند. شامل سه کمپین کوچک جدید با نه ماموریت جدید ، مکانهای عجیب و غریب ، دو کلاس جدید قابل پخش با پایه های منحصر به فرد و سلاح Imperial Shocklance!

شاهین

تولیدات سیمی


158

19.99 دلار

Xbox One X بهبود یافته است

PC Game Pass

Xbox Game Pass

چندین نسل از تصمیمات سمی و خیانت در اعماق می چرخند ، زیرا گروه ها با یکدیگر درگیر می شوند و تبدیل به Falconeer می شوند و در آسمان سوار بر یک جنگنده ویرانگر بسیار ویرانگر می شوند. با پیوستن یا مخالفت با جناح ها و طایفه های مختلف که در سراسر The Great Ursee پراکنده شده اند ، اسرار گم شده در دریا را کشف کنید. از چندین کلاس Falconeer با آمارهای فردی ، سلاح ها و پرندگان جنگی که می توانید از طریق پیروزی در نبردها ، تکمیل مأموریت ها ، کشف اسرار یا استفاده از Mutagens یا Chants ارتقا دهید ، استفاده کنید. از حرارت و انرژی اقیانوس برای غواصی ، طفره رفتن ، چرخاندن بشکه و چرخاندن برای به دست آوردن مزیت استفاده کنید. Falconeer یک بازی رزمی در فضای باز است که شامل نبردهای هوایی سریع و وحشیانه و اکتشاف عمیق یک دنیای باز فانتزی باورنکردنی است که نه تنها در بالای ابرها بلکه در میان امواج و در اعماق غرق شده اقیانوس قرار دارد. طراحی شده از GROUND UP GAMEPAD.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme