The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos Invades Xbox Series X|S همراه با DLC جدید

Home » The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos Invades Xbox Series X|S همراه با DLC جدید

اوه، ماجراجویان! سیاه چال Naheulbeuk بازگشته است

چند ماه پیش، ما بسیار خوشحال بودیم که راه اندازی کنیم سیاه چال Naheulbeuk: حرز هرج و مرج در Xbox One و امروز، ما اینجا هستیم تا این لذت را تجدید کنیم. تقلید حماسی ما از RPG های TableTop اکنون در Xbox Series X|S برای همه دوستداران نسل جدید موجود است! و به لطف Smart Delivery، اگر از قبل این بازی را روی Xbox One دارید، ارتقاء به نسل جدید کاملاً رایگان است!

و این تنها چیز خوبی نیست که باید در اینجا اعلام کنیم: آرناهای Splat Jaypak، DLC جدید بازی، اکنون بر روی Xbox One و Xbox Series X|S موجود است!

این یک فصل مستقل است که کاملاً از ماجراجویی بازی اصلی جدا شده است. در این حالت بازی جدید، ده ماجراجوی قابل بازی توسط Splat Jaypak شرور به دام می‌افتند، یک نیمه گابلین که خاطرات وحشتناک زیادی را برای کسانی که قبلاً بازی کرده‌اند خلق کرده است. مکر بدجنس که مصمم است با رنج بردن قهرمانان کم‌صلاحیت ما، خود را سرگرم کند، آنها را در میدان‌های خود زندانی کرده است، مکانی وحشی که نمی‌توانند از آن فرار کنند – مگر اینکه موفق شوند همه هیولاهای او را شکست دهند و در هر یک از آنها پیروز شوند. 15 مبارزه جدید و چالش برانگیز که در گودال در انتظار آنهاست!

با این حال، اگر رقبا فرصتی نداشته باشند، نمایش بازی جالب نیست. بنابراین، برای جذاب کردن این منظره، ماجراجویان چند چیز برایشان دارند.

The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos - Chicken Edition DLC: Splat Jaypak's Arenas

در رختکن، می‌توانید انتخاب کنید که کدام ماجراجویان را در تیم خود می‌خواهید. اگرچه شما در یک زمان محدود به هشت ماجراجوی فعال هستید – درست مانند بازی پایه – شما کاملاً تصمیم می‌گیرید که چه کسی داخل و چه کسی بیرون باشد! در ماجراجویی اصلی، شما تیم اصلی هفت ماجراجو را در اختیار داشتید و می‌توانید یکی از بین پریستس، پالادین و مینسترل را به عنوان هشتمین تیم انتخاب کنید. در اینجا، اگر میل قلبی شما باشد، می توانید هر سه را انتخاب کنید – تا زمانی که دیگر ماجراجویان را روی نیمکت بگذارید.

شما می توانید ترکیب تیم خود را بین هر مبارزه تغییر دهید. علاوه بر آن، حتی ماجراجویانی که در رختکن رها کرده‌اید، XP دریافت می‌کنند که در یک نبرد پیروز می‌شوید، بنابراین هرگز برای تعویض مبارزان مجازات نمی‌شوید!

The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos - Chicken Edition DLC: Splat Jaypak's Arenas

همه می دانند که ماجراجویان به دو دلیل مبارزه می کنند: XP و غارت. در حالی که سمت XP به طور معمول کار می کند، در Splat Jaypak’s Arenas، تنها غنیمتی که به دست می آورید انبوهی از سکه های طلا است که با هر پیروزی بزرگتر می شود.

همانطور که ماجراجویان شما قوی‌تر می‌شوند، ثروتمندتر نیز می‌شوند: منطقه خرید اینجاست تا مطمئن شوید که تمام این طلاها به عنوان هدف هستند. ثروتمند بودن جالب است، اما پوشیده شدن در زره های افسانه ای جالب تر است! بین هر یک از نبردهای خود، شما این فرصت را دارید که به خرید بروید، طلاهای به دست آمده خود را خرج کنید تا تجهیزات مبارزان خود را ارتقا دهید و به آنها فرصت بهتری بدهید تا تکه تکه کنند و تاس بزنند و خرد کنند و بسوزانند و … اساساً آنها را سلاخی کنید. حریفان بعدی

سیاه چال Naheulbeuk: حرز هرج و مرج و آرناهای Splat Jaypak برای Xbox One و Xbox Series X|S برای شما آماده هستند! سوال این است – هستند شما برای آنها آماده هستید، ماجراجوی شجاع؟ وقت آن است که خودتان را ثابت کنید!

The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos – Chicken Edition DLC: Splat Jaypak’s Arenas

روستاییان عزیز

7.99 دلار

ماجراجویان برای اطلاعات بیشتر در این DLC جدید بازگشته اند! به مهمانی بپیوندید زیرا آنها توسط مالک سادیستی چرخ بدبختی، Splat Jaypak به دام افتاده و اسیر می شوند. اگر آنها بخواهند بیرون بیایند، باید شکل بگیرند و با هر مصیبتی که اسیرکننده آنها می تواند به آنها بیاورد مبارزه کنند. آیا آماده هستید تا راه بازگشت به ماجراجویی خود را بجنگید؟ ویژگی ها: – در 15 نبرد جدید بجنگید – شخصیت های خود را از 1 به 11 ارتقا دهید – ترکیب تیم خود را به دلخواه تغییر دهید، هر 8 شخصیت را از بین 10 ماجراجوی قابل بازی انتخاب کنید – تجهیزات خود را بین مبارزات ارتقا دهید – تاکتیک های جدید و استراتژی های دیوانه کننده را امتحان کنید. ! – و البته جوجه ها.

ایکس باکس لایو

The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos – Chicken Edition

روستاییان عزیز


24

44.99 دلار

آیا آماده شیرجه رفتن در یک RPG تاکتیکی پر از جذابیت، طنز و شخصیت های دیوانه هستید؟ آنها دست و پا چلفتی، بی‌تجربه و سرسخت هستند، اما… آنها باید همراهی یکدیگر را تحمل کنند تا گنج سیاه چال را به دست آورند. با این حال، احساس دژاوو به سرعت ایجاد می شود … این تیم از قهرمانان بعید را در ماجراجویی پر از طنز و هرج و مرج راهنمایی کنید! جهان Naheulbeuk خلقت اصلی نویسنده فرانسوی جان لانگ است. این سریال به‌عنوان یک سریال کمدی صوتی بسیار پرطرفدار با بازی‌های نقش‌آفرینی و داستان‌های فانتزی قهرمانانه شروع شد. اکنون داستان برای اولین بار به زبان انگلیسی و به عنوان یک بازی ویدیویی در دسترس است! تیمی از قهرمانان نه چندان ایده‌آل • با هفت شخصیت بازی نقش‌آفرینی کلاسیک که مهارت‌های یکدیگر را تکمیل می‌کنند، بازی کنید: رنجر، الف، کوتوله، بربر، جادوگر، غول‌پیکر و دزد! • هر یک از اعضای تیم درخت مهارت خود را برای ارتقاء توانایی ها و تجهیزات خود دارد. • یکی از سه همراه دیگر را برای پیوستن به تیم در ماجراجویی خود انتخاب کنید! نبردهای حماسی • نبردهای هیجان انگیز نوبتی، با مکانیک های پشتیبانی خلاقانه بین اعضای تیم. • یک سیستم سختی تطبیقی: از حالت داستانی در دسترس و سرگرم کننده با مبارزات ساده گرفته تا “حالت کابوس” که در آن کوچکترین خطاهای تاکتیکی شما را محکوم می کند! • یک گاوداری وسیع (بیش از 100 دشمن!) که شما را به فکر کردن تاکتیکی بیشتر در هر مبارزه وا می دارد. • نبردهای حماسی رئیس که در آن باید هم قدرت و هم هوشمندی را به کار بگیرید تا پیروز شوید! • اشیاء مخفی و مخرب (از جمله بشکه‌های آبجو) با اثرات وضعیت شگفت‌انگیز، جریان نبرد را به سمت بهتر یا بدتر تغییر می‌دهند! یک سیاه‌چال وحشتناک • یک سیاه‌چال عظیم و شگفت‌انگیز را از غار تا محله‌های مجلل ارباب شیطان زنگدار، گذر از پارک اسکیت روی یخ گابلین و حتی یک میخانه بسیار پرجنب‌وجوش کاوش کنید! • فرار از تله ها و حل پازل های مرگبار برای باز کردن قفل گنجینه های چشمگیر! • گفتگوهای عجیب و غریب، موقعیت های پوچ و برخوردهای غیرعادی در انتظار شماست! • یک خط داستانی اصلی هیجان انگیز و چندین ماموریت جانبی را برای قهرمانان خود تجربه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme