Total War: Warhammer III لرد افسانه ای جدید، شاهزاده دیمون هیولا را نشان می دهد

Home » Total War: Warhammer III لرد افسانه ای جدید، شاهزاده دیمون هیولا را نشان می دهد

خلاصه

  • Total War: Warhammer III روز اول با Game Pass برای رایانه شخصی در 17 فوریه 2022 عرضه خواهد شد.
  • دیمون شاهزاده به عنوان یک لجندری لرد جدید قابل بازی برمی خیزد و می توان آن را با هزاران ترکیب منحصر به فرد شخصی سازی کرد.
  • واحدهای چهار خدایان آشوب را با هم ترکیب کنید تا ارتش های وحشتناکی بسازید و دشمنان خود را با قدرت هایی از قدرت های ویرانگر شکست دهید.

چه زمانی Total War: Warhammer III با PC Game Pass در 17 فوریه عرضه می شود و چندین لرد افسانه ای حماسی را از قلمرو Kislev و Grand Cathay به چهار خدایان آشوب معرفی می کند، که از شکاف بین دنیاها برای ایجاد ویران و نابودی برمی خیزند! با هر لجندری لرد، می توانید امپراتوری خود را بسازید، ارتش های باورنکردنی را رهبری کنید، جادوی قدرتمندی داشته باشید و از انواع سلاح ها برای خنثی کردن دشمنان خود در میدان نبرد استفاده کنید.

با هشت لرد افسانه ای پویا برای انتخاب، وارهمر III فهرست پر از گزینه‌هایی برای همه سبک‌های بازی است، اما امروز، نهمین لجندری لرد… شاهزاده دیمون را معرفی می‌کنیم!

Total War: Warhammer III

شاهزاده دیمون تجربه ای است که هرگز در آن دیده نشده است جنگ تمام عیار! او یک کابوس تبدیل شده به انتقام، شیطان های آشوب را به نبرد با دشمنان فانی و شیطانی هدایت می کند و از هر چهار خدای آشوب قدرت می گیرد.

آوردن شاهزاده دیمون به داخل وارهمر III به تیم در Creative Assembly این فرصت را داد تا از بخش مشخصی از افسانه Warhammer به روشی جدید و قابل توجه استفاده کنند. در کتاب‌های ارتش Warhammer، شاهزاده‌های دیمون قهرمانان جاودانه Chaos هستند که به‌عنوان «از نظر ظاهری بسیار متفاوت هستند» توصیف می‌شود، عبارتی که تیم را برای طراحی و پیاده‌سازی سیستمی که در آن بازیکنان می‌توانند نسخه‌ای از این شخصیت را ایجاد و سفارشی‌سازی کنند، الهام بخشید.

Total War: Warhammer III

بنابراین اکنون، برای اولین بار در یک جنگ تمام عیار بازی، بازیکنان می‌توانند مجموعه وسیعی از ویژگی‌های سفارشی‌سازی را مرور کنند و با انتخاب از میان صدها زائده، سر، زره، سلاح، بال و دم، شاهزاده دیمون خود را شخصی‌سازی کنند! با تعداد زیادی ترکیب بالقوه در نوک انگشتان بازیکنان، این واقعا منحصر به فرد است جنگ تمام عیار تجربه گیم پلی اما این همه ماجرا نیست! بازیکنان می توانند آمار دیمون شاهزاده را از طریق قسمت های قابل تنظیم تغییر دهند – به عنوان مثال، یک دم ممکن است دفاع فیزیکی شما را تقویت کند در حالی که دیگری می تواند حملات جادویی اضافی را انجام دهد. اوه، و آیا ما اشاره کردیم که می توانید نام او را ببرید؟ فقط مطمئن شوید که چیزی واقعاً ترسناک و وحشتناک را انتخاب کنید، چیزی شبیه به … استیون دیمون؟

ظهور دیمون شاهزاده را تجربه کنید و دیمون های آشوب را به داخل هدایت کنید Total War: Warhammer III، با PC Game Pass در 17 فوریه 2022 در دسترس است.

ایکس باکس لایو

Total War: WARHAMMER III + پاداش پذیرش اولیه

سگا

اکنون Total War: WARHAMMER III را پیش‌سفارش کنید تا DLC پاداش اولیه Ogre Kingdoms را به صورت رایگان دریافت کنید*. بسیار فراتر از جهان و جنگ های کوچک آن، ابعادی از جادوی ناب و بدخواهانه وجود دارد: قلمرو هرج و مرج. این مکان وحشتناکی است که برای ذهن فانی قابل درک نیست. وعده های قدرت را زمزمه می کند، اما دیدن آن فریفته شدن توسط آن است. تا روحت را به آن بسپاری برای تبدیل شدن به آن. چهار قدرت ویرانگر بر این مکان حکومت می کنند و همیشه به دنبال این هستند که پیوندهای خود را از بین ببرند و جهان را در جریانی از فساد شیطانی غرق کنند. نورگل، خدای طاعون؛ اسلعنش، ارباب افراط؛ Tzeentch، تغییر دهنده راه; و Khorne، خدای خون و کشتار. در مرز بین دنیاها، دو پادشاهی قدرتمند نگهبان هستند: جنگجویان سرسخت کیسلف و امپراتوری وسیع گراند کاتای. اما هر کدام با آزمایشات خاص خود مواجه هستند و اکنون هر دو دلیلی دارند که از آستانه عبور کنند و ارتش خود را به قلمرو آشوب بفرستند. دنیا روی پرتگاهی ایستاده است. یک فشار آن را در یک فاجعه فرو می برد. و کسی هست که برای رسیدن به این هدف برنامه ریزی می کند، شخصیتی باستانی که چیزی کمتر از به دست آوردن قدرت عالی نمی خواهد. اما برای موفقیت، او به یک قهرمان نیاز دارد… درگیری آینده همه را فرا خواهد گرفت. آیا شیاطین خود را فتح خواهید کرد؟ یا بهشون دستور بده؟ امپراطوری غول پیکر – پاداش پذیرش زودهنگام غول‌ها این فراخوان را شنیده‌اند: جایزه نهایی – وعده غذایی نهایی – در دسترس است، برای او که جرات دارد جلو بیاید و آن را درک کند! محتوای DLC Ogre Kingdoms شامل: • Skrag the Slaughterer (Legendary Lord) • Greasus Goldtooth (Legendary Lord) • Tyrant (Lord) • Slaughtermaster (Lord) • Hunter (Hero) • Butcher (Hero) • Firebelly (Hero) • + 23 واحد *پیشنهاد جایزه اولیۀ Adopter Early Kingdoms Ogre تا 24 فوریه 2022 در دسترس است. پس از پایان پیشنهاد، DLC Ogre Kingdoms برای خرید جداگانه در دسترس خواهد بود. یک لرد افسانه ای جدید به نام Chaos Undivided برمی خیزد! برای اولین بار در Total War: Warhammer، از قدرت هیولا دیمون شاهزاده استفاده کنید و با استفاده از مجموعه گسترده ای از گزینه های سفارشی سازی منحصر به فرد، مسئولیت طراحی شیطانی خود را بر عهده بگیرید. لژیون ها را فرماندهی کنید، دشمنان خود را بکشید و به نام قدرت های ویرانگر ویران کنید! • برای باز کردن ویژگی‌های جدید، سلاح‌ها، جادوها و افزایش آمار، شکوه Daemonic را به دست آورید. اعضای بدن، قدرت‌ها و سبک بازی خود را با میلیون‌ها ترکیب بالقوه سفارشی کنید • واحدهای دیمونیک را از هر یک از خدایان آشوب برای ساختن ارتش‌های وحشتناک ترکیب کنید • تنوع Chaos Undivide را در آغوش بگیرید. ، یا با یک خدای هرج و مرج بیعت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme