Treyarch می‌گوید در فرهنگ این کشور جایی برای تبعیض جنسی، نژادپرستی و قلدری وجود ندارد

Home » Treyarch می‌گوید در فرهنگ این کشور جایی برای تبعیض جنسی، نژادپرستی و قلدری وجود ندارد

استودیوی Call of Duty: Vanguard Treyarch بیانیه‌ای صادر کرده است که می‌گوید فرهنگ آن جایی برای رفتارهای جنسیتی، نژادپرستانه و قلدری پس از ماه‌ها گزارش‌ها درباره یک فرهنگ سمی که کل Activision-Blizzard را در بر می‌گیرد، ندارد. متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

هدف ما به‌عنوان یک استودیو ساخت بازی‌های عالی برای لذت بردن جهانیان است. برخورداری از امتیاز دنبال کردن این تلاش به خاطر افراد Treyarch ممکن شده است: ما یک استودیو متشکل از متخصصان خلاق باهوش، با استعداد و در سطح جهانی هستیم که به دنبال بهترین عملکرد ما هستند. فرهنگ ما جایی برای تبعیض جنسی، آزار و اذیت، نژادپرستی، تعصب، تبعیض، یا قلدری ندارد. همانطور که به جلو حرکت می کنیم، ارائه یک محیط کاری ایمن، متنوع و فراگیر به طوری که همه بتوانند پیشرفت کنند، بالاترین اولویت ما خواهد بود. همه در Treyarch به سمت توسعه بازی جذب می شوند زیرا ما عشق عمیقی به هنر بازی های ویدیویی و جادویی داریم که می تواند لحظات مهمی را خلق کند. این لحظه ای است که اهمیت دارد و با بهتر شدن شروع می شود.

این بیانیه ماه‌ها پس از شکایت اولیه ایالت کالیفرنیا در مورد ادعاهایی مبنی بر اینکه Activision-Blizzard دارای “فرهنگ پسر بچه‌ها” مملو از آزار جنسی است، ارائه می‌شود. از آن زمان، ده‌ها گزارش از یک فرهنگ سمی و جنسیتی منتشر شده است، از جمله ادعاهایی مبنی بر اینکه دن بانتینگ، رئیس سابق استودیو Treyarch، یک کارمند زن را در سال 2017 مورد آزار جنسی قرار داده است. او از آن زمان استودیو را ترک کرده است.

جدول زمانی دادگاه اکتیویژن بلیزارد: داستان تاکنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme