Trials Of Osiris Rewards این هفته در Destiny 2 (13-17 مه)

Home » Trials Of Osiris Rewards این هفته در Destiny 2 (13-17 مه)

این یک آخر هفته دیگر برای Trials of Osiris، رویداد PvP پرفشار Destiny 2 است که در آن هدف بازی کسب یک اجرای بدون عیب و نقص است. در حالی که گفتن این کار آسان تر از انجام آن است، اما به لطف چندین سلاح Trials که دارای ویژگی دستی Alacrity Origin Trait هستند، معمولاً پاداش ها ارزش تلاش را دارند. این امتیاز مفید به سلاح‌های Trials شما کمک هدف، سرعت بارگذاری مجدد، پایداری و برد را در زمانی که آخرین نگهبان ایستاده یا با دشمنان تنها هستید، افزایش می‌دهد.

اگرچه هنوز نمی‌دانیم کدام نقشه یا اسلحه Adept را می‌توانید برای اجرای آزمایش‌های بی‌عیب به دست آورید، این مقاله را با شروع Trials به‌روزرسانی می‌کنیم. در صورتی که به دنبال سلاح های عجیب و غریب بیشتری هستید، می توانید بررسی کنید که Xur کجاست.

آزمایش‌ها مجدداً از بازنشانی روزانه جمعه در ساعت 10 صبح PT / 13:00 به وقت شرقی تا بازنشانی هفتگی در همان زمان در سه‌شنبه بعد فعال خواهند بود. مانند رویدادهای قبل از آن، شما وظیفه خواهید داشت که هفت برد در مبارزات PvP بدست آورید و هیچ باختی را به دست نیاورید، با اجرای Flawless سفری به فانوس دریایی را برای شما به ارمغان می آورد که در آن جوایز ویژه ای از جمله سلاح های درجه یک Adept دریافت خواهید کرد. که دارای پاداش های اضافی است.

Saint-14 in the Tower کارتی را در اختیار شما قرار می دهد که به شما اجازه ورود به رویداد Trials را می دهد و همچنین چندین هدف اضافی را به شما می دهد که اگر بتوانید آنها را تکمیل کنید به شما پاداش می دهد. Trials Passage شما ضررهای شما را ردیابی نمی کند، بنابراین می توانید به بازی ادامه دهید و حتی اگر در یک دویدن بدون عیب شکست خوردید، به بازی کردن ادامه دهید و پاداش دریافت کنید.

Bungie همچنین Trials را به گونه‌ای تنظیم کرده است که بر اساس تعداد راندها و نه مسابقاتی که در طول جلسه خود برنده شده‌اید، جوایزی کسب کنید، و سیستم اعتباری شبیه به Crucible و Gambit اضافه کرده است که کسب برخی از آن‌ها را آسان‌تر می‌کند. آزمایشات غارت منحصر به فرد اوزیریس.

Trials of Osiris اکنون دارای خواستگاری است، بنابراین می توانید مستقیماً به مسابقات بپرید حتی اگر هیچ هم تیمی آنلاین ندارید تا به شما کمک کند یک تیم آتش سه نفره تشکیل دهید. با شرکت در این حالت، انگرام های Trials را نیز برای شما به ارمغان می آورد که می توانند به قطعات خاصی از چرخ دنده تبدیل شوند، یا می توانید با یک قطره تصادفی قمار کنید و یک اسلحه عالی از آن استخر غارت به شما می دهد.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme