Trials Of Osiris Rewards این هفته در Destiny 2 (29 ژوئیه تا 2 آگوست)

Home » Trials Of Osiris Rewards این هفته در Destiny 2 (29 ژوئیه تا 2 آگوست)

ما به سرعت در حال حرکت به سمت پایان Season of the Haunted در Destiny 2 هستیم، به این معنی که شانس ورود به Trials of Osiris برای به دست آوردن سلاح‌های Adept و زره‌های ویژه‌ای که در هیچ جای دیگری نمی‌توانید به دست آورید، کمتر و کمتر است. در اینجا جایی است که این آخر هفته بازی خواهید کرد و چه چیزی می توانید برای یک بخش آزمایشی بی عیب و نقص کسب کنید.

رویداد Trials of Osiris با بازنشانی روزانه در روز جمعه آغاز می‌شود، بنابراین ما این مقاله را در زمان شروع به‌روزرسانی خواهیم کرد.

اسلحه‌های آزمایشی اکنون ویژگی منشأ آلاکریتی را دارند. هنگامی که آخرین عضو زنده یک تیم آتش هستید یا به صورت انفرادی در حال دویدن هستید، به شما کمک هدف، سرعت بارگذاری مجدد، ثبات و برد اسلحه های Trials خود را افزایش می دهد. شما همچنین می‌توانید به مسیر Crucible Origin Trail، One Quiet Moment تغییر دهید، که سرعت بارگیری مجدد اسلحه شما را تا حد زیادی افزایش می‌دهد وقتی که در خارج از نبرد بارگیری می‌کنید.

مانند همیشه، کارآزمایی‌ها از بازنشانی روزانه جمعه در ساعت 10 صبح PT / 13:00 به وقت شرقی تا بازنشانی هفتگی در همان زمان در سه‌شنبه بعد در دسترس هستند. در طول این مدت، می‌توانید از Xur دیدن کنید تا ببینید او چه چیزهای عجیب و غریبی می‌فروشد. حتماً از Saint-14 در برج دیدن کنید تا یک کارت Trials را انتخاب کنید، که پاداش‌های خاصی را به شما دیکته می‌کند (مانند اینکه آیا در نقاط عطف خاصی پاداش دریافت می‌کنید یا اینکه ضرری بخشیده می‌شود).

Trials of Osiris یک حالت PvP آخر هفته است که از بازنشانی روزانه جمعه تا بازنشانی هفتگی در روز سه‌شنبه اجرا می‌شود و به شما چهار روز فرصت می‌دهد تا در آن شرکت کنید. هدف شما در Trials این است که شما و دو بازیکن دیگر در تیم آتش خود به یک مسابقه “بی عیب” برسید، که در آن هفت مسابقه را بدون باخت برنده شوید.

بدون عیب بروید و یک سفر به فانوس دریایی کسب خواهید کرد و جوایز ویژه ای از جمله سلاح های جدید Adept دریافت خواهید کرد. این‌ها پاداش‌های آماری اضافی دارند، که آن‌ها را در زمره محبوب‌ترین آیتم‌هایی قرار می‌دهد که می‌توانید به دستتان بیاورید.

با این حال، به لطف یکسری تغییرات در Trials در این فصل، ورود به حالت کمی آسان‌تر از گذشته است. Trials of Osiris اکنون دارای خواستگاری است، بنابراین شما می توانید به مسابقات بپرید حتی اگر یک تیم کامل متشکل از سه بازیکن برای انجام آن ندارید. Passage آزمایشی شما، کارتی که از Saint-14 خریداری می کنید و به شما امکان دسترسی به حالت و ردیابی برنده های شما را می دهد، اکنون این کار را انجام می دهد. نه ضررهای خود را ردیابی کنید – تا بتوانید به بازی ادامه دهید و پاداش بگیرید حتی اگر در یک دویدن بدون عیب شکست خوردید. Bungie همچنین Trials را به گونه‌ای تنظیم کرده است که بر اساس تعداد آن‌ها جوایزی کسب کنید دوربه جای مسابقات، در طول جلسه خود برنده شده اید، و یک سیستم شهرت شبیه به Crucible و Gambit اضافه کرده اید، که کسب برخی از غارت های منحصر به فرد Trials of Osiris را آسان تر می کند.

در نهایت، برای شرکت در حالت، Trials Engrams دریافت خواهید کرد، که می‌توانید در آخر هفته که آنها را دریافت می‌کنید، با Saint-14 آن‌ها را نقد کنید. به لطف به‌روزرسانی جدید، می‌توانید آن انگرام‌ها را برای به دست آوردن قطعات خاصی از لوت تنظیم کنید، یا شانس خود را با قطره‌های تصادفی که موارد موجود در لوت استخر شما را گسترش می‌دهد، به کار بگیرید. بنابراین حتی اگر به تنهایی وارد Trials می‌شوید، راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید تجهیزات جدید عالی به دست آورید.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme