Trials Of Osiris Rewards این هفته در Destiny 2 (5 تا 9 اوت)

Home » Trials Of Osiris Rewards این هفته در Destiny 2 (5 تا 9 اوت)

Trials of Osiris برای یک آخر هفته دیگر در Destiny 2 آغاز می شود و فرصتی دیگر برای به دست آوردن زره های جدید، لوازم آرایشی جدید و سلاح های جدید Adept فراهم می کند. ما به پایان Season of the Haunted نزدیک می‌شویم، بنابراین اکنون زمان آن است که مطمئن شوید شهرت Trials خود را به حداکثر می‌رسانید و آن چند دوره اخیر بدون عیب را به دست می‌آورید.

آزمایش‌ها با بازنشانی روزانه در روز جمعه شروع می‌شود، بنابراین با شروع رویداد، این مقاله را به‌روزرسانی می‌کنیم.

اسلحه‌های آزمایشی اکنون ویژگی منشأ آلاکریتی را دارند. هنگامی که آخرین عضو زنده یک تیم آتش هستید یا به صورت انفرادی در حال دویدن هستید، به شما کمک هدف گیری، سرعت بارگذاری مجدد، ثبات و برد اسلحه های Trials خود را افزایش می دهد. همچنین می‌توانید به مسیر Crucible Origin Trail، One Quiet Moment تغییر دهید، که سرعت بارگیری مجدد اسلحه شما را در زمانی که خارج از نبرد بارگیری می‌کنید بسیار افزایش می‌دهد.

مانند همیشه، کارآزمایی‌ها از بازنشانی روزانه جمعه در ساعت 10 صبح PT / 13:00 به وقت شرقی تا بازنشانی هفتگی در همان زمان در سه‌شنبه بعد در دسترس هستند. در طول این مدت، می‌توانید از Xur دیدن کنید تا ببینید او چه محصولاتی را می‌فروشد. مطمئن شوید که از Saint-14 در برج دیدن کنید تا یک کارت Trials را انتخاب کنید، که پاداش‌های خاصی را به شما دیکته می‌کند (مانند اینکه آیا در نقاط عطف خاصی پاداش دریافت می‌کنید یا اگر ضرری بخشیده شود).

Trials of Osiris یک حالت PvP آخر هفته است که از بازنشانی روزانه جمعه تا بازنشانی هفتگی در روز سه‌شنبه اجرا می‌شود و به شما چهار روز فرصت می‌دهد تا در آن شرکت کنید. هدف شما در Trials این است که شما و دو بازیکن دیگر در تیم آتش خود به یک مسابقه “بی عیب” برسید، که در آن هفت مسابقه را بدون باخت برنده شوید.

بدون عیب بروید و یک سفر به فانوس دریایی کسب خواهید کرد و جوایز ویژه ای از جمله سلاح های جدید Adept دریافت خواهید کرد. این‌ها پاداش‌های آماری اضافی دارند، که آن‌ها را در زمره محبوب‌ترین آیتم‌هایی قرار می‌دهد که می‌توانید به دستتان بیاورید.

با این حال، به لطف یکسری تغییرات در Trials در این فصل، ورود به حالت کمی آسان‌تر از گذشته است. Trials of Osiris اکنون دارای خواستگاری است، بنابراین شما می توانید به مسابقات بپرید حتی اگر یک تیم کامل متشکل از سه بازیکن برای انجام آن ندارید. Passage آزمایشی شما، کارتی که از Saint-14 خریداری می کنید و به شما امکان دسترسی به حالت و ردیابی برنده های شما را می دهد، اکنون این کار را انجام می دهد. نه ضررهای خود را ردیابی کنید – تا بتوانید به بازی ادامه دهید و پاداش بگیرید حتی اگر در یک دویدن بدون عیب شکست خوردید. Bungie همچنین آزمایش‌ها را طوری تنظیم کرده است که بر اساس تعداد آنها جوایزی کسب کنید دوربه جای مسابقات، در طول جلسه خود برنده شده اید، و سیستم اعتباری مشابه Crucible و Gambit اضافه کرده اید که کسب برخی از غارت های منحصر به فرد Trials of Osiris را آسان تر می کند.

در نهایت، برای شرکت در حالت، Trials Engrams دریافت خواهید کرد، که می‌توانید در آخر هفته که آنها را دریافت می‌کنید، با Saint-14 آن‌ها را نقد کنید. به لطف به‌روزرسانی جدید، می‌توانید آن انگرام‌ها را برای به دست آوردن قطعات خاصی از لوت تنظیم کنید، یا شانس خود را با قطره‌های تصادفی که موارد موجود در لوت استخر شما را گسترش می‌دهد، به کار بگیرید. بنابراین حتی اگر به تنهایی وارد Trials می‌شوید، راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید تجهیزات جدید عالی به دست آورید.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme