Uncharted: Legacy of Thieves Collection در ژانویه منتشر می شود

Home » Uncharted: Legacy of Thieves Collection در ژانویه منتشر می شود

دو ماجراجویی اخیر در حال انتقال به PS5 و PC در ادامه

نوشته شده در

سونی اعلام کرده است که Uncharted: Legacy of Thieves Collection، بازسازی شده برای PS5، در تاریخ 28 ژانویه منتشر خواهد شد.

مجموعه جدید شامل Uncharted 4 و Uncharted: The Lost Legacy – بدون اجزای چند نفره آنها خواهد بود. نسخه های به روز شده بازی نوید سه حالت بصری را می دهند. حالت Fidelity با وضوح 4K و نرخ فریم هدف 30 فریم در ثانیه. حالت عملکرد برای نرخ فریم 60 FPS؛ و Performance+ Mode که 120 فریم در ثانیه با وضوح 1080p را هدف قرار می دهد. این مجموعه همچنین وعده بارگذاری سریع و پشتیبانی از صدای سه بعدی فضایی را می دهد.

مجموعه Uncharted: Legacy of Thieves به صورت فیزیکی و دیجیتالی برای کنسول PS5 با قیمت 49.99 دلار آمریکا / 49.99 یورو MSRP در دسترس خواهد بود. بازیکنانی که Uncharted 4: A Thief’s End، Uncharted: The Lost Legacy یا Uncharted 4: A Thief’s End & Uncharted: The Lost Legacy Digital Bundle را خریداری کرده اند، می توانند برای ارتقاء به Uncharted: Legacy of Thieves نسخه دیجیتالی 10 دلار یا 10 یورو بپردازند. . ارتقا از زمان راه اندازی در دسترس خواهد بود.

دارندگان دیسک‌های PS4 باید هر بار که می‌خواهند نسخه دیجیتال PS5 را دانلود یا پخش کنند، آن‌ها را در PS5 قرار دهند. دارندگان دیسک بازی PS4 که کنسول بدون دیسک PS5 Digital Edition را خریداری می کنند، نمی توانند نسخه PS5 را با قیمت تخفیف دار دریافت کنند.

عرضه رایانه‌های شخصی این مجموعه برای اواخر سال 2022 برنامه‌ریزی شده است و این فرنچایز برای اولین بار روی پلتفرم عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme