Warhammer Skulls 2022: چگونه تماشا کنیم و چه چیزی را باید انتظار داشت

Home » Warhammer Skulls 2022: چگونه تماشا کنیم و چه چیزی را باید انتظار داشت

Warhammer Skulls در سال 2022 برای یک رویداد یک هفته‌ای دیگر که پر از افشاگری‌های کاملاً جدید، به‌روزرسانی‌ها، معاملات و جشنی از بازی‌های ویدیویی در دنیای Warhammer است، بازمی‌گردد. این مهمانی یک هفته‌ای Warhammer از اول ژوئن با یک نمایش اعلامی آغاز می‌شود و پر از نمایش‌های جهانی، تریلرهای جدید، نگاه‌های پنهانی و موارد دیگر خواهد بود.

ما پخش جریانی را خواهیم داشت و مکس اسکویل از IGN و برکی یوتیوبر، بلافاصله پس از پخش زنده، میزبان پس نمایش رسمی خواهند بود. طبق معمول، این راهنمای ساعت همه چیزهایی را که برای تماشای پخش نیاز دارید، از جمله زمانی که شروع می‌شود، فهرستی از مکان‌هایی که می‌توانید با ما تماشا کنید، و آنچه می‌توانید انتظار دیدن آن را داشته باشید، در اختیار شما قرار می‌دهد.

زمان شروع نمایشگاه اعلامیه Warhammer Skulls 2022

نمایشگاه اعلامیه Warhammer Skulls جشن های Warhammer را در تاریخ 1 ژوئن 2022 در ساعت 10 صبح PST/13:00 EST/6 بعد از ظهر BST آغاز می کند. اگر در استرالیا زندگی می کنید، این به 2 ژوئن در ساعت 3 بامداد AEST ترجمه می شود.

پس از نمایش، مکس اسکویل از IGN و بریکی کارشناس Warhammer میزبان پس از نمایش رسمی خواهند بود تا تمام لحظات مهم را به تصویر بکشند.

نمایشگاه اعلامیه Warhammer Skulls 2022 را کجا تماشا کنیم

اگر علاقه مند به تماشای Warhammer Skulls 2022 هستید، ما این نمایش را در اینجا و در کانال های متعدد خود در پلتفرم هایی مانند YouTube، Twitch، Twitter، Facebook و موارد دیگر میزبانی خواهیم کرد. در اینجا لیست کامل مکان هایی است که می توانید آن را با ما تماشا کنید:

از Warhammer Skulls 2022 چه انتظاری داریم؟

Warhammer Skulls 2022 از 1 ژوئن تا 8 ژوئن برگزار می شود و وعده می دهد که هفته ای هیجان انگیز برای طرفداران دنیای Warhammer باشد که مملو از اطلاعیه ها، معاملات، به روز رسانی ها و موارد دیگر خواهد بود.

نمایشگاه اعلامی در تاریخ 1 ژوئن، اولین نمایش جهانی بازی‌های جدید را در کنار افشاگری‌هایی از Warhammer 40,000: Darktide، Space Marine 2 و موارد دیگر نشان می‌دهد. همچنین اخبار به روز رسانی برای بازی های موجود مانند Total War: Warhammer III، Warhammer: Vermintide 2 و Warhammer 40,000: Battlesector وجود خواهد داشت.

پس از نمایش، طرفداران Warhammer می‌توانند مشتاقانه منتظر «پیشنهادهای جذاب» در مورد بازی‌های ویدیویی Warhammer، محتوای جدید، DLC و به‌روزرسانی‌های بازی‌های موجود از اول تا هشتم ژوئن باشند.

طرفداران World of Tanks باید بیشتر منتظر آن باشند زیرا یک Battle Pass با موضوع Warhammer 40,000 اعلام شد که به آنها کمک می کند فصل جدید خود را با “کمی کمک از Ultramarines، Death Guard و Evil Sunz” آغاز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme