Xur امروز کجاست؟ (3-7 ژوئن) – راهنمای مکان و اقلام عجیب و غریب Destiny 2 Xur

Home » Xur امروز کجاست؟ (3-7 ژوئن) – راهنمای مکان و اقلام عجیب و غریب Destiny 2 Xur

دلال اسلحه مورد علاقه Destiny 2، Xur در راه است تا مجموعه ای از سلاح ها و زره های عجیب و غریب را از موجودی خود ارائه دهد. با توجه به اینکه Season of the Haunted دارای فعالیت‌های جدیدی است که به قدرت شلیک سنگین نیاز دارد، اکنون زمان خوبی است تا ببینید Xur چه چیزی برای فروش دارد تا بتوانید در Nightmare Containment در Leviathan متروک یا در Duality dungeon جدید پیروز شوید.

ما هنوز نمی دانیم که Xur کجا ظاهر می شود، اما به محض اینکه مکان او را پیدا کنیم، این پست را به روز خواهیم کرد. او معمولاً در یکی از سه مکان – Nessus، EDZ و آشیانه برج – ظاهر می‌شود، بنابراین ردیابی او چندان دشوار نیست. Xur هر آخر هفته در Destiny 2 حضور دارد و با بازنشانی روزانه در ساعت 10 صبح PT / 13 PM هر جمعه شروع می شود.

مکان دقیق او همیشه در بدو ورود یک رمز و راز است، زیرا او در نقشه فهرست نشده است و برای بازیکنان تازه کار، می توان به راحتی از دست داد.

علاوه بر مجموعه ای چرخشی از سلاح های عجیب و غریب، Xur همچنین سلاح هایی را ارائه می دهد که قبلاً برای ماموریت های فصلی قفل شده بودند – Hawkmoon و Dead Man’s Tale – و هر تفنگ هر هفته یک رول جدید از امتیازات را دارد.

برای کسانی از شما که به دنبال گرفتن یک رمز عجیب و غریب هستید که می تواند برای خرید یک سلاح عجیب و غریب از بنای تاریخی در برج استفاده شود، همچنین یک جستجوی طولانی وجود دارد که می توانید از Xur به دست آورید که با یکی از این موارد کمیاب به شما پاداش می دهد.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme