Zenless Zone Zero یک RPG شهری هیپ از سازندگان Genshin Impact است

Home » Zenless Zone Zero یک RPG شهری هیپ از سازندگان Genshin Impact است

توسعه دهندگان Genshin Impact، HoYoverse، جدیدترین ARPG خود را با عنوان Zenless Zone Zero، یک IP فانتزی شهری کاملاً جدید HoYoverse در دنیایی که در آن تمدن معاصر توسط یک فاجعه ماوراء طبیعی به نام Hollows نابود شده است، معرفی کردند.

بازیکنان در بازی نقش یک پروکسی را بر عهده می گیرند، یک حرفه ای خاص که افراد را در اکتشاف Hollows راهنمایی می کند. بازیکنان وظیفه دارند به آنها کمک کنند تا Hollows را کشف کنند، با دشمنان خود بجنگند و به اهداف خود برسند. در این فرآیند، آنها خواهند آمد تا درباره داستان و جایگاه خود در آن اطلاعات بیشتری کسب کنند.

ما می‌خواهیم بازیکنان را به کشف دعوت کنیم [New Eridu]آخرین پناهگاه تمدن شهری در اثر مصیبت [Hollows]. به همراه گروهی از شرکای متمایز، آنها در کنار یکدیگر مبارزه خواهند کرد و اسرار این دنیای پسا آخرالزمانی را کشف خواهند کرد.»

Zenless Zone Zero – گالری رسمی اسکرین شات

در نیو اریدو، یک کلان شهر پسا آخرالزمانی، بازیکنان وارد ماجراجویی با شخصیت‌های مختلف می‌شوند و نبردی اکشن را تجربه می‌کنند.

در کنار انتشار عنوان، HoYoverse این را نیز منتشر کرد تریلر، که نگاهی به شخصیت های بازی، «هنر آینده نگرانه و سه بعدی به سبک انیمه» و جهان دارد. در این تریلر، قهرمانان بازی، Unagi، Billy، Anbi و NosTradamus، در کنار نگاهی دقیق تر به New Eridu و هیولاهایی که آن را ویران می کنند، به چشم می خورد.

ترکیبی از گیم‌پلی، کات سین‌ها و چیزی که به نظر می‌رسد یک نوع سیستم مبارزه مبتنی بر میدان است، که در آن بازیکنان در مراحل مبارزه از پیش تعیین‌شده، برخلاف دنیای باز، با اتریال مبارزه می‌کنند.

هر شخصیت به مجموعه ای از سلاح ها و توانایی های متمایز خود مجهز شده است، مانند تفنگ ریلی متحرک NosTradamus، تپانچه های دوگانه بیلی، و شمشیر Unagi، که همگی باید فرصت های گیم پلی منحصر به فردی را برای بازیکنان فراهم کنند که متناسب با ترجیحات رزمی مورد علاقه شما باشد – خواه دور از یک جنگ باشد. فاصله ایمن یا از نزدیک و شخصی.

علاوه بر داستان جذاب، این عنوان انیمه سه بعدی دارای یک سیستم جنگی سیال و اکشن سینمایی است. در حین مبارزه با Ethereal، بازیکنان می‌توانند کنترل شخصیت‌های مختلف را در دست بگیرند تا مهارت‌های نیروبخش و ترکیب‌های نامحدود QTE را آزاد کنند. این بازی همچنین یک مکانیزم گیم پلی Roguelike را توسعه داده است که در انتظار کاوش است.» HoYoverse می گوید.

اگرچه تاریخ انتشار هنوز اعلام نشده است، ثبت نام نسخه بتای بسته بازی در دسترس است، و اگرچه تاریخ شروع بتا و زمان‌بندی آن بعداً مشخص خواهد شد، می‌توانید از قبل برای آن در نسخه رسمی بازی ثبت‌نام کنید. سایت اینترنتی.

HoYoverse توسعه دهندگان بازی هایی مانند بازی های تحسین شده بودند Genshin Impact، Honkai: Star Rail، Impact 3rd، و Tears of Themis، و همچنین شخصیت مجازی Lumi، N0va Desktop App، انیمه، مانگا، لایت نوول و موسیقی.

این بازی برای رایانه‌های شخصی و iOS منتشر خواهد شد و می‌توانید بررسی Genshin Impact توسط IGN را مشاهده کنید اینجا.

دیگو راموس بچارا یک نویسنده مستقل در IGN است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme