چهارشنبه, آوریل 24, 2024
PlayStation

Capcom نمایش دو روزه را با Dragon’s Dogma 2 و بیشتر تایید کرد

همانطور که ناشر اعلام کرده است، Capcom هفته آینده میزبان نمایشگاهی خواهد بود که دو روز طول خواهد کشید. اولین رویداد، با عنوان “برترین های Capcom” در 7 مارس ساعت 3:00 بعد از ظهر به وقت PT / 6:00 بعد از ظهر به وقت شرقی / 11:00 بعد از ظهر به وقت گرینویچ برگزار می شود، در حالی که نمایش دوم در 11 مارس ساعت 3:00 بعد از ظهر برگزار می شود. PT / 6:00 بعد از ظهر به وقت شرقی / 11:00 بعد از ظهر به وقت گرینویچ آغاز می شود. هر دو برنامه 15 تا 20 دقیقه طول می کشند.

پس چه بازی هایی را خواهیم دید؟ خب، متاسفانه Capcom خیلی سریع به Monster Hunter Wilds اشاره کرد نمی خواهد معرفی شود. در عوض، تمرکز بر Dragon’s Dogma 2 (آخر این ماه) و Kunitsu-Gami: Path of the Goddess (که قرار است در سال جاری منتشر شود) است. این دو عنوان ترکیب روز اول را کامل می کنند.

در روز دوم، ما به‌روزرسانی‌هایی در مورد Street Fighter 6، Exoprimal و پورت Monster Hunter Stories اخیراً معرفی شده داریم.

با توجه به اینکه چند هفته دیگر عرضه می شود، Dragon’s Dogma 2 واضح است. برای علامت گذاری اینجا. و اگر حقیقتی در مورد تمام شایعات دمو وجود داشته باشد، انتظار داریم در این رویداد آشکار شود. انگشتان رد شده!

آیا با Capcom Highlights تنظیم خواهید کرد؟ بیشتر منتظر کدام بازی هستید؟ قطعات بازی خود را در بخش نظرات زیر جمع آوری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *