یکشنبه, می 26, 2024
اخبار

Honkai: Star Rail سوالات متداول، پاسخ داده شده

هنکای: استاروی یک بازی جدید از Hoyoverse است، افرادی که پشت آن هستند Genshin Impact و Honkai Impact 3. این بازی دارای یک داستان اودیسه فضایی فانتزی با مبارزات نوبتی است و شما می توانید آن را بدون خرج کردن حتی یک سکه برای گاچا بازی کنید.

اگر با بازی های گاچای موبایل آشنا نیستید یا فقط با شرایط اشتباه گرفته اید هنکای: استاروی استفاده شده است، ما اینجا هستیم تا کمک کنیم. ما برخی از سوالاتی که کارکنان Polygon هنگام بازی داشته اند جمع آوری کرده ایم و در زیر به آنها پاسخ داده ایم.


حلقه گیم پلی Honkai: Star Rail چیست؟

با یک مهمانی متشکل از چهار شخصیت، در نبردهای نوبتی با دشمنان مبارزه می کنید و از طریق ماموریت های داستان اصلی و ماموریت های جانبی پیشرفت می کنید. برای تقویت شخصیت‌ها و مخروط‌های نور (سلاح‌ها)، باید با دشمنان خاصی مبارزه کنید که قدرت Trailblaze شما (استقامتی که در طول زمان دوباره پر می‌شود) را از بین می‌برند. این تبدیل به چرخه‌ای از ورود به سیستم، انجام چند ماموریت روزانه، و خرد کردن می‌شود تا شخصیت‌هایتان را تقویت کنید و تجهیزات بهتری به آنها بدهید.

داستان Honkai: Star Rail چیست؟

Pathfinder (شما) پس از ایجاد شدن با استلارون به طور مرموزی بیدار می شود. Stellaron ها منابع قدرتمند انرژی هستند که می توانند فاجعه ایجاد کنند، اما Trailblazer می تواند با آنها ارتباط برقرار کند و قدرت آنها را بدون انجام کار فوق العاده وحشتناک مهار کند (یا تا به حال چنین چیزی را دیده ایم). شما به خدمه Astral Express ملحق می شوید که آنها در قطار خود در اطراف ستارگان پرواز می کنند و از تمام فجایعی که به دلیل استلارون ها در سیارات مختلف می آیند جلوگیری می کنند.

آیا برای موفقیت باید در Honkai: Star Rail پول خرج کنم؟

خیر کل داستان با شخصیت های چهار ستاره قابل بازی خواهد بود، بنابراین نیازی به صرف هزینه برای بازی ندارید.

با این حال، محتوای پیشرفته مانند Simulated Universe و Forgotten Hall خواهد بود آسان تر با شخصیت های پنج ستاره با این حال، این بدان معنا نیست که شما نمی توانید آن را با شخصیت های کمتر کمیاب شکست دهید. در حال حاضر ویدیوهایی از بازیکنان بتا در حال بازی Forgotten Hall تنها با شخصیت های چهار ستاره وجود دارد، بنابراین غیرممکن نیست. با این حال، دشوارتر خواهد بود.

آیا Honkai: Star Rail مانند Genshin Impact یا Honkai Impact سوم است؟

بسیاری از شباهت های بین هنکای: استاروی، Genshin Impact و Honkai Impact 3 بیش از هر دلیل دیگری به دلیل ژانر RPG موبایل است. هنکای: استاروی ویژگی های بسیاری را با بازی های موبایل به اشتراک می گذارد (از جمله Genshin Impact)، مانند کشاورزی مبتنی بر استقامت و باز کردن قفل شخصیت ها از طریق گاچا.

چند چیز وجود دارد که تقریباً یکسان هستند Genshin Impact، مانند صفحه کاراکتر و سایر عناصر رابط کاربری. اگر راه خود را بلد باشید جنشین در حال حاضر، شما به سرعت به آن عادت خواهید کرد هنکای: استاروی تنها به لطف طرح UI.

تصویر: Hoyoverse via Polygon

حلقه گیم پلی (همانطور که در بالا ذکر شد) بسیار شبیه به هر دو عنوان Hoyoverse است، اما باید به آن توجه داشت هنکای: استاروی یک بازی جهان باز نیست و دارای چند نفره فعال مانند How نیست Genshin Impact میکند.

چگونه Calyx/Stagnant Shadow/Cavern of Corrosion/Echo of War را پیدا کنیم؟

می‌توانید این موارد را روی نقشه‌تان علامت‌گذاری کرده و به آنها انتقال دهید، اما از آنجایی که Honkai: Star Rail از نقشه جهان باز استفاده نمی‌کند، پیدا کردن سریع دقیقاً چیزی که به دنبال آن هستید می‌تواند دردسرساز باشد. توصیه می کنیم به سادگی از تب Insterastral Guide’s Survival Index استفاده کنید، که می توانید از منوی اصلی به آن دسترسی داشته باشید، یا با ضربه زدن روی مستطیل با حلقه ای در گوشه بالا سمت راست، به آن دسترسی داشته باشید.

چگونه Trailblaze Power را شارژ کنم؟

فقط صبور باش شش دقیقه برای شارژ یک و ۱۸ ساعت طول می کشد تا مجموعه کامل ۱۸۰ شارژ شود.

همچنین می توانید از Stellar Jade برای پر کردن رزین خود تا هشت بار در روز استفاده کنید. 50 Stellar Jade 60 Trailblaze Power را بازسازی می کند. همچنین می‌توانید از سوخت، جایزه برای تکمیل مأموریت‌های Battle Pass و سایر پاداش‌ها برای شارژ 60 تریل بلیز پاور استفاده کنید.

چگونه یک تکنیک را در Honkai: Star Rail شارژ کنیم؟

شما باید به آن قوطی های بنفش درخشانی که روی نقشه ها می بینید ضربه بزنید تا نقاط تکنیک خود را دوباره پر کنید. هر کدام دو نقطه تکنیک را بازیابی می کنند.

Bronya در مقابل برخی از وسایل مکانیکی از جمله یک ظرف شیشه ای با مواد درخشان بنفش در Honkai: Star Rail قرار دارد.

تصویر: Hoyoverse via Polygon

چگونه سطح تعادل خود را افزایش دهم؟

در سطوح خاصی از Trailblaze (سطح حساب شما)، از شما خواسته می شود سطح موجودی خود را افزایش دهید. این کار دشمنان اطراف شما را کمی سخت تر می کند، اما همچنین به شما اجازه می دهد شخصیت های خود را قوی تر کنید. به سادگی Trailblaze خود را تراز کنید و به گزارش تلاش خود توجه کنید تا سطوح بالاتر تعادل را باز کنید.

به طور خاص، برای شروع پرورش آثار پنج ستاره باید در سطح تعادل سه باشید.

چگونه در Honkai: Star Rail آشپزی کنیم؟

همانطور که در مراحل اولیه بازی پیشرفت می کنید، Pom-Pom به شما یاد می دهد که چگونه ترکیب کنید، یعنی هنکای: استاروینسخه پخت و پز. بعد از اینکه او نحوه آشپزی را به شما آموزش داد، می توانید از منوی درون بازی به ویژگی سنتز دسترسی داشته باشید تا هر زمان که بخواهید بپزید، البته تا زمانی که مواد لازم را دارید.

شخصیت پشتیبانی در پروفایل چه می کند؟

به جای استفاده از چهار شخصیت خود، می‌توانید شخصیت‌های افراد دیگر را تا زمانی که به عنوان شخصیت‌های پشتیبان شما تنظیم شده‌اند، قرض بگیرید. هر کسی را که به عنوان شخصیت پشتیبان خود تعیین کنید، افراد دیگر می توانند از شما وام بگیرند.

به عنوان مثال، اگر من یک Bronya کاملاً ساخته شده داشته باشم، می توانم او را به عنوان شخصیت پشتیبان خود قرار دهم و سایر بازیکنان می توانند او را برای استفاده در مبارزات خود قرض بگیرند.

شما نمی توانید از کاراکترهای پشتیبانی در Forgotten Hall یا Simulated Universe استفاده کنید.

آیا شخصیت های شما در برابر انواع خاصی از مبارزات ضعف دارند؟

جواب منفی دشمنان نقاط ضعفی دارند اما شخصیت‌های شما ضعف دارند، پس نگران مقابله با آنها نباشید.

چگونه می توانم ضعف یک هیولا را بفهمم؟

همه دشمنان نقاط ضعف خود را بالای سرشان نشان می دهند. همچنین می توانید نقاط ضعف دشمن را در پایگاه داده قابل دسترسی از منوی اصلی بررسی کنید.

صفحه پایگاه داده یک Stormbringer، یک سنتور مکانیکی سبز، در Honkai: Star Rail

تصویر: Hoyoverse via Polygon

کدام شخصیت را ابتدا باید سطح بندی کنم؟

این به شما بستگی دارد، اما بیشتر شخصیت‌های تیم شما باید فوراً سطح خود را بالا ببرند. کاراکترهای راه اندازی که دریافت می کنید در واقع بسیار مفید هستند. تنها چیزی که ما قویاً توصیه می کنیم شروع کنید این است که مطمئن شوید که یک سپر یا یک درمانگر در تیم خود دارید. 7 مارس و ناتاشا هر دو به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرند و هر کدام در این نقش ها قرار می گیرند.

آیا باید روی بنر مبتدی gacha warp رول کنم؟

اجماع در مورد اینکه آیا شما باید این کار را انجام دهید یا نه، به نوعی تقسیم می شود. بنر مبتدی تخفیف داده می شود (هزینه آن به جای 10 عدد برای 10 قرعه کشی، 8 پاس ستاره راه آهن است). پس از 50 چرخش (40 پاس راه آهن ستاره) یک شخصیت تصادفی پنج ستاره از بنر معمولی تضمین می شود. Warp Banner معمولی به شما این امکان را می دهد انتخاب کنید اگر 300 حرکت بزرگ انجام دهید یک بار یک شخصیت پنج ستاره استاندارد.

بر اساس تجربه شخصی در بازی‌های Hoyoverse به تنهایی، توصیه می‌کنم فقط با هر پاس ستاره راه آهنی که به شما داده شده است، گام مبتدیان را بکشید. Stellar Jade خود را به پاس های اضافی تبدیل نکنید – فقط از پاس هایی که بازی واقعاً به شما می دهد استفاده کنید. پس از آن، می توانید از هر پاس اضافی ستاره راه آهن برای تار استاندارد استفاده کنید.

300 حرکت بسیار زیاد است، و مگر اینکه بخواهید برای این بازی پول خرج کنید، جمع آوری پاس های Star Rail برای رسیدن به آن هدف، ممکن است کمی طول بکشد، حتی با پاداش های شروع فراوانی که Hoyoverse می دهد.

در نهایت بر اساس Genshin ImpactPower Creep فراوان خواهد بود هنکای: استاروی. هر شخصیتی را که از تاب مبتدی یا استاندارد خارج کنید، در ابتدا مفید خواهند بود، اما این یک سوال است که آیا آنها شش ماه بعد مفید خواهند بود یا بعد از آن. این بدان معناست که اگر قوی ترین کاراکتر را برای شروع به دست نیاورید، شاید متا تغییر کند و در سراسر صفحه مفیدتر باشند.

اینکه آیا باید از 40 پاسی که منجر به تاب پیش‌فرض در تار مبتدی می‌شود استفاده کنید یا نه، به شما بستگی دارد و اینکه چقدر برای شخصیت‌های پنج ستاره‌ای نسبت به دیگران ارزش قائل هستید. که ما را به سوال بعدی می رساند…

کدام شخصیت های Honkai: Star Rail در زمان عرضه قوی ترین هستند؟

اکثر بازیکنان به این نکته اشاره می‌کنند که Welt و Bronya بهترین شخصیت‌های پیش‌فرض Warp هستند، زیرا debuffs و buffs آنها بسیار مفید هستند. با این حال، این ممکن است با انتشار کاراکترهای بیشتر و تغییر متا در طول زمان تغییر کند.

همین که این را می نویسم ماشین حساب DPS سیلی و جینگ یوان را به ترتیب در صدر نمودارهای تک هدف و چند هدف قرار دارند. این بدان معناست که شما نیازی به جستجوی این شخصیت‌ها ندارید، زیرا شخصیت‌های چهار ستاره مانند Sushang و Serval وجود دارند که اگر درست ساخته شوند، همچنان می‌توانند اعداد بزرگ را به دست آورند. این ماشین‌حساب‌ها همچنین بر ساخت‌ها و موقعیت‌های خاصی تکیه می‌کنند که ممکن است از آنها استفاده نکنید.

در مجموع، با انتشار وصله‌ها همه اینها تغییر می‌کند، بنابراین شرط‌بندی روی یک شخصیت را به این زودی توصیه نمی‌کنیم، مگر اینکه واقعاً آنها را دوست داشته باشید.


اگر سؤال دیگری دارید، آن‌ها را در زیر مطرح کنید و ما می‌توانیم بر اساس اطلاعاتی که از نسخه بتا بازی می‌دانیم به آنها پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *