پنج‌شنبه, جولای 18, 2024
تکنولوژی

DNC یک تقلید عجیب از آهنگ لارا ترامپ ساخته شده توسط هوش مصنوعی ساخته است

پس از آن که لارا ترامپ، رئیس کمیته ملی جمهوری خواهان، به سمت موسیقی مستقل حرکت کرد و آهنگی با تنظیم خودکار به نام «را منتشر کرد.همه چیز ممکن است“، دموکرات ها پاسخ داده اند با “Party’s Fallin’ Down” این آهنگ که سه روز خیلی زود منتشر شد و به عنوان یک شوخی ناخوشایند اول آوریل رد شد، به عنوان “آهنگ جدید تولید شده توسط هوش مصنوعی درباره شروع دشوار لارا ترامپ به عنوان رئیس مشترک RNC” توصیف شده است.

می توانید به آن گوش دهید اینجا. با این حال، توصیه من این است که بدون توجه به وابستگی سیاسی، سلیقه خود در موسیقی یا افکارتان در مورد هوش مصنوعی، نمی خواهید از زمان خود به شکل دیگری استفاده کنید.

هریسون در بیانیه‌ای کار موسیقی ترامپ را «شرم‌آور، بی‌اهمیت و هدر دادن پول» خواند و خاطرنشان کرد که کمیته ملی دموکرات‌ها «زمان و هزینه زیادی برای ساخت آهنگ ما صرف نکرده است». با این وجود، آیا هنوز هم… ساختن چیزی شرم آور و بیهوده به معنای سرمایه گذاری زمان و پول کمتر برای ساختن چیزی شرم آور و بیهوده است؟

و علاوه بر این، این تزریق هوش مصنوعی مولد در فصل انتخابات مانند باز کردن دری است که بسته شدن آن دشوار است. دفعه بعد که این سوال را در نظر می گیریم که آیا استفاده از هوش مصنوعی مولد در یک زمینه سیاسی مناسب است یا خیر، احتمالاً درباره یک تقلید موسیقی بد با اشعار احمقانه نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *