شنبه, آوریل 20, 2024
مقاله

Firaxis توسعه دهنده XCOM و Civilization حدود 30 کارمند خود را اخراج می کند

Firaxis Games – سازنده بازی هایی مانند XCOM، Civilization 6 و Marvel’s Midnight Suns در سال گذشته – حدود 30 توسعه دهنده را اخراج کرده است.

به گفته الف، اخراج ها دیروز انجام شد گزارش اکسیوسیکی از نمایندگان ناشر Firaxis 2K Games به این سایت گفت که این کاهش ها به دلیل “تمرکز دقیق، افزایش کارایی و همسویی استعداد ما با بالاترین اولویت های ما” انجام شده است.

این جدیدترین کاهش شغل، دومین دور اخراج ناشر در سال جاری است. در ماه مارس، Take-Two تأیید کرد که مشاغل خود را در Private Division – برچسب ناشر OlliOlli World و Kerbal Space Program – و سایر بخش‌های نامشخص شرکت کاهش می‌دهد.

پخش خبر: در نمایشگاه پلی استیشن، سونی برنامه های شخص اول خود برای آینده را خنثی کرده است.

در آن زمان، Take-Two اخراج‌ها را «گام‌های ضروری» برای «موقعیت شرکت برای یک دوره طولانی دیگر موفقیت» خواند. ناشر ابتدا اشاره کرد که در حال آماده شدن برای کاهش مشاغل است که در گزارش مالی سه ماهه سوم خود در سال گذشته برنامه 50 میلیون دلاری “کاهش هزینه ها” را اعلام کرد، با تمرکز بر “افراد، فرآیندها، زیرساخت ها و سایر زمینه ها … که در درجه اول تجارت هستند. متمرکز شده است.» و قابلیت انتشار.»

پس از آن، مجموعه‌ای از شکست‌های پرمخاطب برای ناشر دنبال شد، از جمله فیلم‌های عالی اما نادیده گرفته شده Marvel’s Midnight Suns، PGA Tour 2K23 و New Tales of the Borderlands.

جیک سولومون، کارگردان Marvel’s Midnight Suns و XCOM، پس از 23 سال حضور در استودیو، در ماه فوریه از Firaxis جدا شد. به عنوان بخشی از همان اعلامیه، 2K تایید کرد که توسعه دهنده کار بر روی فرانچایز “تکرار بعدی تمدن افسانه ای” به رهبری طراح Civilization 6، Ed Beach را آغاز کرده است.

اخبار امروز نشان‌دهنده جدیدترین خبر در موج کاهش مشاغل در صنعت بازی‌ها است، زیرا Unity، Microsoft، Take-Two، Riot Games، EA، Twitch، Meta، CD Projekt، Sega و Ubisoft همگی در ماه‌های اخیر اخراج‌های خود را اعلام کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *