پنج‌شنبه, جولای 18, 2024
PlayStation

«Like a Dragon: Infinite Wealth» پیش از این با یک میلیون نسخه پرفروش‌ترین بازی این سری لقب گرفته است.

Like a Dragon: Infinite Wealth اکنون رسماً سریع‌ترین فروش در مجموعه Yakuza/Like a Dragon است که از زمان انتشار آن در 26 ژانویه 2024 یک میلیون نسخه فروخته است. برای بزرگداشت این دستاورد، استودیو RGG در آینده یک مجموعه تی شرت رایگان درون بازی عرضه خواهد کرد.

حداقل چهار مورد از چهار مورد لباس را در تصویر زیر می بینید که تمام شخصیت های اصلی را با چاپ سفید، لوگوی SEGA و سپس نوشته ژاپنی نشان می دهد. بیش از این چهار مورد وجود خواهد داشت، همه رایگان.

Like a Dragon: Infinite Wealth PS5 PS4 2

پس از فروش یک میلیون دستگاه در یک هفته، این یادآوری است که این سری در مدت زمان نسبتاً کوتاهی چقدر پیشرفت کرده است. Yakuza 0 در سال 2017 واقعاً این فرنچایز را به مخاطبان غربی معرفی کرد و از آن زمان تاکنون این فرنچایز بسیار قوی شده است. روزهایی که سونی مجبور بود خود Yakuza 5 را بومی سازی کند، مدت هاست گذشته است.

ما به آن امتیاز 9/10 را در امتیاز خود دادیم بررسی Like a Dragon: Infinite Wealth PS5ستایش داستان، بهبود مبارزات نوبتی و حجم زیادی از محتوای جانبی. چیزهای بیشتری برای دیدن و انجام دادن بیش از هر زمان دیگری وجود دارد، مبارزات نوبتی سرعت بیشتری پیدا کرده است، و کل تجربه دارای زیبایی بصری است که آن را به زیباترین بازی این سری تبدیل می کند. Like a Dragon: Infinite Wealth «بهترین بازی یاکوزای تمام دوران است. بدون اما یا اگر: شما باید آن را بازی کنید.»

آیا شما یکی از میلیون‌ها مالک Like a Dragon: Infinite Wealth هستید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *