پنج‌شنبه, جولای 18, 2024
PlayStation

Like a Dragon: Infinite Wealth New Game+ را حذف می کند و آن را پشت دیوار پرداخت DLC قرار می دهد.

آه، بازی جدید +. یکی از اصلی‌ترین بازی‌های Yakuza و Like a Dragon برای چندین دهه، قسمت آینده Like a Dragon: Infinite Wealth این ویژگی را در پشت یک دیوار پرداخت اضافی قفل می‌کند. این حرکتی است که طرفداران را ناامید می‌کند، زیرا شیوه‌های جذب پول SEGA باعث می‌شود که در غیر این صورت یک انتشار بسیار مورد انتظار بود.

حالت جدید بازی Infinite Wealth در انحصار باندل Master Vocation DLC موجود در نسخه‌های Deluxe و Ultimate بازی است (که به ترتیب با ۱۵ و ۴۰ دلار به فروش می‌رسند). باز هم، عناوین قبلی Like a Dragon به طور پیش فرض شامل New Game+ بودند. شکی نیست که SEGA یک ویژگی موجود را از نسخه پایه حذف می کند تا فروش محصولات گران تر را افزایش دهد.

برای هرکسی که خارج از حلقه است، New Game+ معمولاً به شما اجازه می‌دهد تا با دست نخورده بودن تمام پیشرفت کاراکترهای تکمیل شده خود، یک playthrough جدید شروع کنید. در عناوین قبلی Like a Dragon، این طراحی به گونه‌ای طراحی شده بود که هنگام مقابله با سخت‌ترین سطوح دشواری، مزیت قابل توجهی به شما بدهد – یا می‌توانید به سادگی از آن برای احیای داستان استفاده کنید، بدون اینکه نگران آن باشید، دوباره توانایی‌های خود را باز کنید.

همچنین کمی نگرانی در مورد پاداش پیش‌سفارش، «بسته تقویت‌کننده قهرمان» وجود دارد که به شما امکان می‌دهد «سریع‌تر به سطح بالا بروید». چیزها هرگز خوب به نظر نمی رسند، به خصوص زمانی که نسخه قبلی آن، Yakuza: Like a Dragon، می تواند در پایان داستان بسیار خسته کننده باشد.

نظر شما در مورد این مزخرفات چیست؟ در بخش نظرات زیر به SEGA بگویید واقعا چه احساسی دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *