پنج‌شنبه, جولای 18, 2024
اخبار

MMO ذخیره شده توسط طرفداران “City of Heroes” مجوز رسمی برای دنباله دریافت می کند

شهر قهرمانان یک MMORPG محبوب بود که در آوریل 2004 راه اندازی شد و کمی بیش از هشت سال وجود داشت. در طی آن زمان، یک جامعه اختصاصی از بازیکنان به دست آورد که حتی پس از پایان بازی، از طریق سرورهای خصوصی که خود را در یک منطقه خاکستری قانونی عجیب و غریب یافتند، به بازی MMO ادامه دادند. اما اکنون توسعه دهندگان عقب هستند شهر قهرمانان رسماً به یک سرور خصوصی اجازه حرکت به جلو را داده اند.

ابرقهرمان MMO در سال 2012 منتشر شد شهر قهرمانان رسما بسته شد. بسیاری از مردم از این موضوع ناراحت و ناراحت بودند. اما همه بازی را متوقف نکردند. در سال 2019 عمومی شد که در سال‌های پس از پایان بازی، یک سرور خصوصی مخفی و غیر رسمی بازی را اجرا می‌کرد. پس از فروپاشی جامعه بازی، افرادی که این سرور را اداره می کنند، در نهایت کد بازی را به صورت آنلاین منتشر کردند و چند سرور خصوصی دیگر ظاهر شدند. اما همیشه این ترس وجود داشت – به همین دلیل است که اولین سرور خصوصی برای مدت طولانی مخفی نگه داشته شد – که توسعه دهنده NCSoft روزی بیاید و به همه آن پایان دهد، زیرا این شرکت صاحب کد و IP اصلی بود.

اما در 4 ژانویه، توسعه دهندگان این پروژه غیررسمی توسط طرفداران را فاش کردند بازگشت به خانه اعلام کرد که NCSoft هیچ برنامه ای برای کشتن محبوب ترین ها ندارد شهر قهرمانان سرور خصوصی. در عوض، این شرکت کاری شگفت‌انگیز انجام داد و به توسعه‌دهندگان مجوز رسمی برای نگهداری a شهر قهرمانان سرور.

در پستی که امروز در بازگشت به خانه انجمن هاافراد پشت سرور خصوصی از طرفداران برای صبر صبورانه آنها در چند سال گذشته تشکر کردند پس از تمسخر در سال 2019 که بحث هایی با NCSoft در مورد این پروژه وجود دارد.

بازگشت به خانه مجوز فعالیت یکی را دریافت کرده است شهر قهرمانان سرور و توسعه بازی – مشروط به شرایط و محدودیت های توافقنامه – ادامه می دهد، اما بین ما و NCSoft، NCSoft همچنان مالک بازی است. شهر قهرمانان مالکیت معنوی و مشتقات آن، توسعه دهندگان این پروژه توضیح دادند.

ویدیویی که نشان می‌دهد شخصی در حال بازی بازگشت به خانه است

توسعه دهندگان تایید کرده اند که حساب ها و شخصیت ها “ایمن” هستند و حذف نخواهند شد. آنها همچنین اعلام کردند که تولید محتوای جدید برای Homecoming ادامه خواهد یافت، دسترسی رایگان باقی خواهد ماند و پروژه به طور کامل از طریق کمک های مالی طرفداران تامین می شود.

به عنوان بخشی از این قرارداد جدید، به نظر می رسد که سایر سرورهای خصوصی ممکن است باقی نمانند. تیم امیدوار است که بازیکنان به خود بیایند بازگشت به خانه و می توانند جامعه را بیشتر متمرکز کنند. این بازگشت به خانه تیم تأیید کرد که بخشی از قرارداد نیاز به یک “راه حل نصب و وصله داخلی” دارد، به همین دلیل است که تیم برای توسعه پرتابگر خود زمان صرف کرده است.

اگرچه هنوز سوالات و جزئیات زیادی برای روشن شدن وجود دارد، اما واکنش کلی بیشتر مثبت است. این یک چرخش غافلگیرکننده از رویدادها و نمونه بسیار نادری است که به طرفداران اجازه داده شد تا به طور رسمی یک بازی را زنده نگه دارند. همچنین نشان می‌دهد که راه‌هایی برای حفظ MMOها و فعال نگه داشتن آن‌ها پس از بسته شدن رسمی، با فرض وجود علاقه و حمایت طرفداران از بازی مرده وجود دارد.

MMO ها همیشه برای طرفداران بازی یک چیز دشوار بوده اند، و این یکی شهر قهرمانان این معامله نشان می دهد که اگر شرکت ها بتوانند با طرفداران و مددرها به خوبی کار کنند، راه حل های دیگری نیز وجود دارد.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *