چهارشنبه, جولای 17, 2024
برترین

The Nun 2 اولین جزئیات بازگشت والاک را فاش می کند

اولین فیلم The Nun 2 این هفته در CinemaCon به نمایش درآمد و در حالی که این تیزر به صورت عمومی در دسترس قرار نگرفت، شرکت کنندگان در این فیلم اولین فیلم را توصیف کردند. در این فیلم، تایسا فارمیگا در نقش خواهر آیرین بازمی‌گردد تا با بانی آرون در نقش راهبه، که با نام شیطان والاک نیز شناخته می‌شود، بازی کند. Euphoria’s Storm Reid نیز در اولین بازی خود در Conjuring Universe به گروه بازیگران خواهد پیوست.

با توجه به توضیحات تریلر از فیلم اسلش، با گروهی از دختران شروع می شود که در یک کلیسای رها شده شبح وار بازی ای به نام Defy The Devil را انجام می دهند. این فیلم مجسمه‌ای را نشان می‌دهد که زیر یک ملحفه پنهان شده است و به آرامی سر خود را حرکت می‌دهد و در ابتدا دختران متوجه آن نمی‌شوند. به عنوان بخشی از بازی خود، آنها یکدیگر را به چالش می کشند تا شیشه های رنگی کلیسا را ​​به دنبال شیطان در قالب یک بز هیولا بگردند. معلوم شد که تصویر بزی در پنجره وجود دارد و وقتی راهبه از پشت یکی از دخترها ظاهر می شود، چشمانش قرمز می شود. او سعی می‌کند بدود اما در کلیسا گیر می‌افتد که مجسمه دوباره شروع به حرکت می‌کند و ملحفه به آرامی با فریادهای دختر می‌افتد.

تریلر بعد از آن افتتاحیه سرد ما را به خواهر آیرین برمی گرداند. کشیشی از او کمک می خواهد تا با راهبه اهریمنی والاک که برای ایجاد ویرانی به جهان بازگشته است، کمک کند. پس از مونتاژی از آنچه “وحشت های مذهبی” نامیده می شود، تریلر با صحنه ای کوتاه از دو دختر در حال کاوش در یک فضای خزیدن به پایان می رسد، جایی که با زنی شیطانی روبرو می شوند که پشتش به او است. زن در یک جامپ اسکر نهایی یکی از صورت های دختر را می گیرد.

ستاره‌های تایسا فارمیگا و استورم رید نیز پس از نمایش فیلم در مورد تجربیات خود از این فیلم صحبت کردند. آنها فاش کردند که این فیلم در یک کلیسای متروکه واقعی در فرانسه فیلمبرداری شده است و فارمیگا می گوید که از آن مکان می ترسد و برای قدم زدن در اطراف ملک به یک اسکورت نیاز دارد.

فارمیگا همچنین اشاره کرد که The Nun 2 به گسترش داستان های دنیای Conjuring ادامه خواهد داد، در حالی که روزنامه نگارانی که تیزر CinemaCon را تماشا کردند گفتند که به نظر می رسد دنباله آن دامنه بسیار بیشتری نسبت به نسخه قبلی خود داشته باشد.

راهبه علیرغم اینکه یکی از کم رتبه‌ترین فیلم‌های دنیای احضار بود، همچنان یک موفقیت تجاری بود و راهبه نام‌آور نیز موقعیت خود را به عنوان یک آنتاگونیست نمادین ترسناک تثبیت کرد. دنباله این فیلم توسط کارگردان فیلم The Devil Made Me Do It ساخته می شود و توسط نویسنده M3GAN آکلا کوپر نوشته شده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. GameSpot ممکن است بخشی از درآمد را در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *