پنج‌شنبه, جولای 18, 2024
تکنولوژی

11 بهترین لامپ هوشمند (2024): لامپ، محیط، رنگ و غیره

محرک را به خاطر بسپارید از جانب کف زدن? دیگر برای روشن کردن کلید چراغ از رختخواب بلند نمی شوید! به نظر می رسید در آن زمان به روز بود (هنوز هم می توانید آن را بخرید)، اما فناوری از آن زمان پیشرفت های زیادی داشته است. اکنون می‌توانید چراغ‌ها را کنترل کنید، تایمرها و زمان‌بندی‌ها را تنظیم کنید، و اگر دستیار صوتی دارید، رنگ‌ها را با گوشی هوشمند یا صدایتان تغییر دهید – بدون نیاز به کف زدن.

لامپ های هوشمند نقطه شروع خوبی برای راه اندازی خانه هوشمند هستند. اکثر گزینه ها نسبتاً ارزان، آسان برای نصب هستند و در حال حاضر روزانه استفاده می شوند. بعلاوه، هیچ دوربین یا قفل دری وجود ندارد که کسی بتواند آن را هک کند، و هیچ سیم کشی برای کمانچه وجود ندارد. آیا می خواهید کنترل صوتی را امتحان کنید؟ بلندگو یا نمایشگر هوشمند را در نظر بگیرید، اما همیشه می‌توانید از برنامه لامپ هوشمند استفاده کنید. از بین ده‌ها لامپ که در طول سال‌ها آزمایش کرده‌ایم، اینها بهترین لامپ‌های هوشمند هستند.

به روز رسانی فوریه 2024: ما یادداشت‌های آزمایشی جدیدی برای لامپ‌های Nanoleaf، Philips Wiz و Philips Hue اضافه کرده‌ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: یکی را دریافت کنید اشتراک 1 ساله WIRED با 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به WIRED.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل) است. اشتراک ها به تامین مالی کار روزانه ما کمک می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *