چهارشنبه, جولای 17, 2024
تکنولوژی

7 بهترین تفنگ ماساژ جایگزین Theragun (2024): قابل حمل، مقرون به صرفه و گرما درمانی

ماساژور Lyric به قیمت 172 دلار: ماساژور Lyric یکی از موارد مورد علاقه ما بود. از زمان نوشتن این خبر، وب سایت این برند به دلیل آماده سازی براییک تجربه غزلی کاملا جدید“، اما زمانی که آخرین بار در نوامبر بررسی کردیم، اینگونه بود. امیدوارم واقعاً برگردد. اگر آن را در انبار پیدا کردید، یک ماساژور عالی است که زیبا هم به نظر می رسد. صفحه نمایش لمسی کوچک هر یک از چهار پیوست را توضیح می دهد و شما را از طریق ماساژهای هدایت شده راهنمایی می کند – اما می توانید به صورت دستی نیز از آن استفاده کنید. بعلاوه، دارای یک دسته اکستنشن است که می‌توانید روی آن کلیک کنید تا به مناطقی مانند پشت خود دسترسی پیدا کنید.

تفنگ ماساژ باب و براد دی 6 پرو به قیمت 250 دلار: این تفنگ ماساژ کیفیت بسیار بالایی دارد. از نظر خوبی سنگین است و پیوست های خوبی دارد. من همچنین دوست دارم که این برند توسط دو فیزیوتراپ راه اندازی شد. اما در مقایسه با دیگر محصولات مورد علاقه ما گران است و من متوجه شدم که صدای آن بسیار آزاردهنده است.

تفنگ ماساژ Turonic GM5 با قیمت 160 دلار: من واقعا از استفاده از Turonic لذت می برم. سبک وزن است (بسیار سبک تر از LifePro Sonic بالا) و یکی از پایین ترین سطوح شدت را دارد. این برای افرادی که به طور کلی احساس می‌کنند که «کم» به اندازه کافی پایین نیست در مورد تفنگ ماساژ خوب است. هنوز هم بسیار قدرتمند است. هفت ضمیمه دارد.

دکتر. تفنگ ماساژ Prowlr به قیمت 100 دلار: Prowlr کمی شبیه قرار دادن یک سنگ زنی روی بدنه است. سر بزرگ به جای حرکت ضربه ای دیگر سلاح ها می چرخد. این بیشتر شبیه یک ماساژ مالشی سنتی است تا وسیله ای که به گره های عضلانی عمیق نفوذ می کند. دسته برای گرفتن و رسیدن به مکان های صعب العبور عالی است، اما ضمیمه ها ارزان هستند. همچنین ای کاش یک سر کوچکتر برای کار روی نواحی مانند گردن شما وجود داشت.

بلوتوث Hyperice Hypervolt Plus با قیمت 229 دلار: اگر Hypervolt را در فروش پیدا کردید، گزینه خوبی است که مانند دستگاه های Therabody دارای یک برنامه متصل به بلوتوث است. سنگین است و کیف حمل ندارد، اگرچه یک کیف کوچک برای پنج ضمیمه وجود دارد.

Yunmai’s Slim Elegant (SE) به قیمت 180 دلار: مانند Lyric، Yunmai’s Slime Elegant دستگاه غیر Theragun مورد علاقه ما بود. با روکش نرم روی ضمیمه ها و پایه شارژ، به نام زیبای خود عمل می کند. با این حال، یافتن آن در فروش تقریبا غیرممکن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *