پنج‌شنبه, جولای 18, 2024
Xbox

8bitdo اولین استیک آرکید بی سیم را برای Xbox معرفی کرد

چه چیزی میخواهید بدانید

  • 8bitdo اولین آرکید استیک در نوع خود را برای Xbox معرفی کرده است که در سال 2021 برای نینتندو و رایانه های شخصی منتشر شد.
  • کنترل‌کننده‌های بی‌سیم Xbox از فناوری اختصاصی Xbox برای اتصال به جای بلوتوث استفاده می‌کنند که قبلاً تولیدکنندگان شخص ثالث را محدود می‌کرد.
  • Arcade Stick 8bitdo 120 دلار قیمت دارد و اکنون برای پیش خرید در دسترس است.

هیچ کمبودی در بازی‌های مبارزه‌ای برای طرفداران ایکس‌باکس وجود ندارد، از جمله بازی Street Fighter 6 که اخیراً منتشر شده، Tekken 8 آینده و Mortal Kombat 1 که اخیرا معرفی شده است. در عرضه آرکید چوب های شخص ثالث. کسانی که واقعاً می‌خواستند آن را به کار ببندند، می‌توانند به لطف Reddit و انجمن‌های دیگر راه‌حل‌های پیچیده با دانگل‌های مختلف پیدا کنند. با این حال، هیچ چوب مبارزه ای آرکید شخص ثالثی وجود نداشت که هم بی سیم باشد و هم به طور یکپارچه با Xbox کار کند.

تمام شد 8bitdo اخیرا اعلام شد که استیک آرکید بی سیم محبوب آن به ایکس باکس می آید. آرکید استیک 8bitdo اولین در نوع خود است که به طور رسمی برای Xbox در حالی که بی سیم است مجوز دریافت می کند. به طور سنتی، مایکروسافت حق ثبت اختراع سیستم بی سیم اختصاصی Xbox خود را بسیار مخفی نگه داشته است و تنها به زیرمجموعه ای از دارندگان پتنت و کنترلرهای اصلاح شده اجازه می دهد تا دستگاه های بی سیم دارای مجوز Xbox را توسعه دهند. با این حال، از منابع معتبر مختلف می شنویم که این محدودیت ها برداشته شده اند و به لوازم جانبی شخص ثالث بیشتری اجازه می دهد از اتصال بی سیم Xbox استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *