پنج‌شنبه, می 30, 2024
Xbox

Armored Core VI Fires of Rubicon، میکس مجدد مکانیک را به سطح جدیدی از مقیاس می رساند

از بسیاری جهات Armored Core VI Fires of Rubicon معرفی مجدد یک سریال است، بیش از شروع مجدد آن. در 11 سال از آن زمان Armored Core Vتوسعه دهنده FromSoftware از یک پیشنهاد خاص به یکی از نقاط داغ فرهنگ بازی تبدیل شده است، و آخرین بازی آن به نظر تلاشی برای انتقال طرفداران جدیدتر خود به یکی از سری هایی است که سفر خود را آغاز کرده است. بنابراین اگر از قبل از طرفداران بازی‌های مبارزات مکانیکی فرم با تاثیر بالا هستید، بسیاری از چیزهایی که ارائه می‌کند آشنا به نظر می‌رسند – البته بسیار، بسیار درخشان‌تر از قبل.

تمرکز همچنان بر هدایت ماشین جنگی سفارشی‌شده شما در میدان‌های دشمن، تسلط بر ترکیبی از دشمنان روباتیک کوچک‌تر، رئیس‌ها، و ماشین‌آلات به همان اندازه مجهز، و جمع‌آوری منابع مالی و مواد مورد نیاز برای به‌دست‌آوردن سلاح‌های جدید، اندام‌ها و موارد دیگر است. و داخلی ها به مرور زمان کارآمدتر شوند.

اما اولین چیزی که هنگام نگاه کردن به گیم‌پلی به من توجه می‌کند این نیست که ماشین‌های صنعتی فانتزی که از یک آسانسور پرسرعت راه‌اندازی می‌شوند – بسیار سخت است که از دست بدهیم – بلکه دنیای اطراف آن است. تغییر واقعی، حداقل برای من، احساس مقیاس است. ممکن است دنیای واقعاً باز به معنای وجود نداشته باشد انگشتر الدنولی AC6 هیچ جای شگفتی در این بازی وجود ندارد.

ماموریتی که من می بینم این است که بازیکن سعی کند به پایگاه یک گروه دشمن به نام RaD نفوذ کند که یک مرکز صنعتی بزرگ به نام Grid 086 را در اختیار گرفته است. دیدن یک کارخانه عظیم که در ده‌ها طبقه و بدون دیوار نامرئی که ظاهراً شما را از کاوش باز می‌دارد، شگفت‌انگیز است. به نظر نمی رسد این یک مورد منفرد باشد – مونتاژ سطوح دیگر بیابان های سوخته، غارهای یخی و کل شهرها را به من نشان می دهد. به نظر می رسد تمرکز در اینجا تبدیل سطوح مستقل به فضاهای واقعاً بزرگ برای اجرای عدالت مکانیکی در داخل است.

اسکرین شات از Armored Core 6

این همچنین باید تأثیر دومینویی روی گیم‌پلی داشته باشد – در حالی که ماموریت‌های Armored Core از لحاظ تاریخی بیشتر برای رساندن شما از هدف به هدف طراحی شده‌اند، در اینجا یک عنصر انتخاب وجود دارد. شبکه 086 یک ورودی واحد ندارد. در عوض، شما حق انتخاب دارید که چگونه ادامه دهید. شما می‌توانید به دروازه اصلی بروید و با نگهبانان ربات پرجمعیت مقابله کنید، اما می‌توانید به همین راحتی از رانشگرهای خود برای رسیدن به ورودی مخفی بسیار بالاتر استفاده کنید. اینها نمونه هایی هستند که به ما داده می شود، اما مطمئنم راه های دیگری برای دسترسی به آنها وجود دارد که می توان آنها را پیدا کرد.

این انتخاب اضافی سطح استراتژی را به عنوان یک کل گسترش می دهد. در قلب Armored Core همیشه در حال ساختن مکانیزمی بوده که مطابق با نیازهای شما باشد – تعقیب‌کنندگان زیرک، غوغا متمرکز، باتری‌های توپخانه‌ای در حال کار، هیولاهای پرتاب موشک و موارد دیگر. این توانایی برای نزدیک شدن به سطوح به روش خود، تنها انتخاب ها را عمیق تر می کند و به برند خاص مکانیک شما اجازه می دهد تا بدرخشد.

اسکرین شات از Armored Core 6

اما سفارشی سازی به دو صورت کار می کند. بازی‌های Where From’s Souls که اغلب ریشه در تلاش بی‌وقفه برای کمال دارند، شما را به چالش می‌کشند تا یک شخصیت بسازید و سپس با پیشرفت بازی، از نقاط قوت خاص آن‌ها بهتر استفاده کنید. Core VI زره پوش کمی انعطاف پذیری بیشتری می خواهد. ما دشمن قوی‌تری را می‌بینیم که برای بازیکنی که دموی ما را اجرا می‌کند، کار سبک‌تری انجام می‌دهد و ترکیب شمشیر-تفنگ با برد کوتاه‌تر را با انواع حملات غوغا سریع بیرون می‌آورد. به جای اینکه پست بازرسی را دوباره بارگیری کنیم و دوباره وارد میدان شویم، دمویست ما در عوض به منوی مونتاژ می رود و یک ماشین کاملاً جدید را مونتاژ می کند. در میان چیزهای دیگر، آنها پاها را تعویض می کنند تا امکان حمله سرعتی کارآمدتر را فراهم کنند و یک موشک انداز که روی شانه نصب شده است را با یک توپ تمام عیار جایگزین می کنند که برای به لرزه درآوردن کارآمدتر دشمنان طراحی شده است.

در راه بازگشت به نبرد، آنها با ممانعت از حرکت تا حد امکان، دشمنی که یک بار پیروز شده بود را فلج می کنند و از حملات خطرناک دور نزدیک با خط تیره در زمانی که نمی توانند آنها را بی حرکت کنند طفره می روند. این قطعه کوچکی از فلسفه طراحی است که در آن ملموس می شود Core VI زره پوشاین در مورد “تلاش کنید، دوباره تلاش کنید” نیست، بلکه بیشتر یک آزمایش شیمی است که در آن شما به چالش کشیده می شوید تا مواد تشکیل دهنده را تا زمانی که ترکیب مناسبی برای شکست دادن حریف خود پیدا کنید، پیدا کنید.

اسکرین شات از Armored Core 6

من به آنچه در انتظارمان است بسیار مطمئن هستم Armored Core VI Fires of Rubicon – به‌عنوان یکی از طرفداران این سری، از قبل احساس می‌کنم ترکیب خوبی از اصول اولیه Armored Core که از دست داده‌ام و ایده‌های جدید برای ارائه آن‌ها برای ماشین‌های مدرن.

Armored Core VI Fires of Rubicon در 25 آگوست برای Xbox Series X|S و Xbox One عرضه می شود.

ایکس باکس لایو

ARMORED CORE™ VI FIRES OF RUBICON™ – نسخه لوکس

Bandai Namco Entertainment America Inc.


28

69.99 دلار

اکنون برای دریافت محتوای جایزه زیر، پیش‌سفارش دهید: سفارشی‌سازی ویژه MELANDER C3 G13 “TENDERFOOT” • مجموعه قطعات MELANDER C3 (قفل‌گشایی زودهنگام)* • نماد (قفل‌گشایی زودهنگام)* • برگردان انحصاری AC * باز کردن زود هنگام: مجموعه قطعات و نشان می‌توانند همچنین با پیشرفت بازی به دست می آید. نسخه Deluxe شامل: • بازی کامل • کتاب هنری دیجیتال منحصر به فرد و موسیقی متن اصلی است. به بازیکنان اجازه می دهد تا هنرهای مفهومی را مشاهده کنند و به موسیقی درون بازی گوش دهند. ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON تخصص دیرینه بازی‌های مکانیکی FromSoftware را با گیم‌پلی اکشن آن‌ها ترکیب می‌کند و یک تجربه اکشن کاملاً جدید را برای این سری به ارمغان می‌آورد. نبردهای همه جانبه پویا بازیکنان با استفاده از سطوح عظیم و تحرک مکانیک خود در زمین و هوا برای اطمینان از پیروزی، مکانیک خود را در نبردهای همه جانبه سریع کنترل می کنند. قطعات سفارشی برای سبک‌های مبارزه انفرادی، قطعات هسته زره‌دار را متناسب با انواع سبک‌های بازی سفارشی کنید. انتخاب قسمت‌های مختلف نه تنها حملات مکانیک را تغییر می‌دهد، بلکه مستقیماً بر حرکت و سبک مبارزه آن تأثیر می‌گذارد و به هر مأموریتی اجازه می‌دهد با یک استراتژی مکانیکی منحصر به فرد نزدیک شود. Boss Battles هیجان انگیز از انواع تاکتیک های تهاجمی و تدافعی در فاصله نزدیک و از فاصله دور برای از بین بردن باس های قدرتمند دشمن استفاده کنید.

ایکس باکس لایو

ARMORED CORE™ VI FIRE BY RUBICON™

Bandai Namco Entertainment America Inc.


28

59.99 دلار

اکنون برای دریافت محتوای جایزه زیر، پیش‌سفارش دهید: سفارشی‌سازی ویژه MELANDER C3 G13 “TENDERFOOT” • مجموعه قطعات MELANDER C3 (قفل‌گشایی زودهنگام)* • نماد (قفل‌گشایی زودهنگام)* • برگردان انحصاری AC * باز کردن زود هنگام: مجموعه قطعات و نشان می‌توانند همچنین با پیشرفت بازی به دست می آید. ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON تخصص دیرینه بازی‌های مکانیکی FromSoftware را با گیم‌پلی اکشن آن‌ها ترکیب می‌کند و یک تجربه اکشن کاملاً جدید را برای این سری به ارمغان می‌آورد. نبردهای همه جانبه پویا بازیکنان با استفاده از سطوح عظیم و تحرک مکانیک خود در زمین و هوا برای اطمینان از پیروزی، مکانیک خود را در نبردهای همه جانبه سریع کنترل می کنند. قطعات سفارشی برای سبک‌های مبارزه انفرادی، قطعات هسته زره‌دار را متناسب با انواع سبک‌های بازی سفارشی کنید. انتخاب قسمت‌های مختلف نه تنها حملات مکانیک را تغییر می‌دهد، بلکه مستقیماً بر حرکت و سبک مبارزه آن تأثیر می‌گذارد و به هر مأموریتی اجازه می‌دهد با یک استراتژی مکانیکی منحصر به فرد نزدیک شود. Boss Battles هیجان انگیز از انواع تاکتیک های تهاجمی و تدافعی در فاصله نزدیک و از فاصله دور برای از بین بردن باس های قدرتمند دشمن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *