شنبه, آوریل 20, 2024
ویدیو

Destructoid این هفته چه بازی می کردی؟

من با ببر سفر کرده ام

یه چیز بد از اون طرف میاد با “E” شروع می شود و با “3” به پایان می رسد. به جز آن نه تمام شد، زیرا این روش رسانه های بازی مدرن است. چیزی که نیمی از هفته‌ای با هیجان، افشاگری‌ها، اخبار و سخت‌کوشی دائمی همراه بود، به یک جشن طولانی و یک ماهه از جریان‌های مداوم، ساعت‌های اختصاص داده شده به بازی‌های فردی و نمایش‌های ۱۶۰ دقیقه‌ای رایانه‌های شخصی تبدیل شده است.

با این حال، با نزدیک‌تر شدن به مهم‌ترین هفته بازی، احساس نکردن روحیه سخت است. چه کسی می داند ما چه خواهیم دید؟ من حدس می زنم بستگی به کاری دارد که شما انجام می دهید خواستن دیدن. به هر حال، بهترین بخش E3 این است که آن را با همه شما بگذرانید، و امیدواریم امسال نیز در نظرات به ما بپیوندید تا نظرات خود را در مورد پیشنهادات صنعتی امسال ارائه دهید. تلاش برای شما ارزشش را خواهد داشت. شما همیشه انجام می دهید

اما برای زندگی در آینده کافی است، بیایید در زمان حال زندگی کنیم. و منظور من از “زندگی در حال” “زندگی در گذشته” است…اوم…ببین، من به شما می گویم که به دنیای جعبه ای بازگشته ام. جنگنده مجازیبه لطف انتشار مجدد آینده سگا Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown. بازگرداندن بیشه سه دکمه‌ام خوب بود، در سن من به همان اندازه پیچیده است که سلول‌های خاکستری من می‌توانند با آن کنار بیایند. من افکار زیادی در مورد این انتشار مجدد دارم (که در حال حاضر نمی توانم آنها را به اشتراک بگذارم) بنابراین حتماً برای بررسی سه شنبه آینده تماشا کنید.

آخر هفته خوبی را برای همه شما آرزو می کنم، هر چه که دارید. اما قبل از شروع، نظرات را مرور کنید و در مورد بازی هایی که در حال حاضر هارد دیسک های شما را داغ می کنند به ما اطلاع دهید. من سال‌هاست که این کار را انجام می‌دهم، هرگز شنبه‌ای را از دست نداده‌ام و شما بچه‌ها هنوز دسته‌جمعی بیرون می‌آیید که برای من اهمیت زیادی دارد. بنابراین در قطار بمانید و ما را در مورد وسواس بازی فعلی خود مطلع کنید.

از طرف همه ما در Destructoid، آخر هفته فوق العاده ای را برای شما آرزو می کنیم.

کریس مویس

سردبیر – کریس از دهه 1980 بازی های ویدیویی انجام می دهد و از دهه 1880 در مورد آنها می نویسد. از Galaxy High با ممتاز فارغ التحصیل شد. توییتر: @ChrisxMoyse

داستان های بیشتر از کریس مویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *