شنبه, آوریل 20, 2024
مقاله

DLC Age of Empires 2 Return of Rome یک نسخه توسعه یافته از سری کلاسیک است

Age of Empires 2: Definitive Edition با اعلام نسخه Return of Rome DLC، “شکل جدید” نسخه اصلی بازی Age of Empires Rise of Rome که برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه می‌شود، آماده است تا حتی بیشتر از گذشته این سری را به عقب برگرداند. برای پیشرفت در 16 می.

در Rise of Rome اتفاقات زیادی در جریان است – که خریداران برای دسترسی به محتوای جدید باید از صفحه اصلی به آن سوئیچ کنند – اما مسلماً قابل توجه ترین افزوده برای طرفداران سریال بازگشت همه 16 تمدن از عصر امپراتوری های اصلی است. و ظهور رم

این بدان معناست که آشوری ها، بابلی ها، کارتاژنی ها، کوسونی ها، مصری ها، یونانی ها، هیتی ها، مقدونی ها، مینوی ها، پالمیرنی ها، ایرانی ها، فنیقی ها، رومی ها، شانگ، سومری ها و یاماتو همگی در Rise of Rome قابل بازی خواهند بود و رومی ها منحصر به فرد هستند. آنها همچنین در بازی پایه Age of Empires 2: Definitive Edition قابل بازی خواهند بود.

Age Of Empires II: نسخه قطعی تیزر بازی Return of Rome.

علاوه بر این، Return of Rome یک تمدن کاملاً جدید به نام Lac Viet را معرفی می‌کند که مایکروسافت می‌گوید به محبوبیت Rise of Rome در ویتنام احترام می‌گذارد و به رسمیت می‌شناسد.

در جاهای دیگر سه کمپین جدید وجود دارد – Sargon of Akkad (سومری)، Pyrrhus of Epirus (مقدونی)، و Trajan (رومی) – همه با ماموریت‌ها و داستان‌های خاص خود و همچنین حالت جدید بازی D3. این “ادای احترام به مجموعه قوانین مورد علاقه طرفداران” دیوارها و برج ها را ممنوع می کند، تاکتیک های عجله را کاهش می دهد و فقط به بازیکنان اجازه می دهد تا با یک واحد مبارزه کنند تا وارد عصر برنز شوند.

DLC The Age of Empires 2: Definitive Edition Return of Rome زمانی که در 16 می برای Xbox Series X/S، Xbox One و PC منتشر شود، 8.49 پوند قیمت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *