شنبه, آوریل 20, 2024
Xbox

Drill Deal – Oil Tycoon برای ایکس باکس و پلی استیشن در دسترس است

معامله حفاری – سرمایه دار نفتی منتظر است!

ما بیش از یک سال در حفاری عمیق در صحنه حفاری تردید داشتیم که توسط اعلامیه 2022 فریب خوردیم. Bohrdeal – سرمایه دار نفت. با عرضه بر روی ایکس باکس و پلی استیشن، بالاخره این فرصت را داریم که ثروت خود را به دست آوریم.

Drill Deal – Oil Tycoon قبلاً از طریق Steam و Nintendo Switch روی رایانه شخصی در حال پخش بود. اکنون تیم UltimateGames این بازی را برای ایکس باکس و پلی استیشن آورده است.

حفاری، درست است؟

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، Drill Deal – Oil Tycoon یک سکوی نفتی در اعماق دریا است که در آن شما سکوی نفتی خود را می سازید و نگهداری می کنید. ما قول یک ماجراجویی “سرگرم کننده” را می دهیم – مطمئن نیستیم که حفاری نفت چقدر می تواند سرگرم کننده باشد، اما در حال حاضر هستیم – ساخت سکوی نفتی خود، اصلاح طرح ها و حفاری عمیق در بستر دریا تمرکز دارند. آیا باید این کار را در سال 2023 انجام دهیم؟ چه کسی را قضاوت کنیم؟

هدف اصلی شما کسب درآمد خواهد بود. پول زیاد و زیاد اما برای انجام این کار، Drill Deal – Oil Tycoon شما را موظف می کند قراردادهایی را امضا کنید، کارکنان خود را راضی نگه دارید، و بازارها و برنامه های جدید را تسخیر کنید. قراردادها باید امضا شود و در عین حال مراقب نحوه عملکرد دکل نفتی خود باشید.

اما چیزهای بیشتری وجود دارد، و Drill Deal – Oil Tycoon در ایکس باکس و پلی استیشن قول می دهد که به پرتاب توپ های منحنی ادامه دهد. یک بحران زیست محیطی در راه است، دزدان دریایی حریص – احتمالاً آنهایی که از دست و پا زدن با توپ ها خسته شده اند پین بال دزدان دریایی – سعی می کند سوار شود در حالی که بیماری مانند آتش سوزی گسترش می یابد.

چه کسی گفته است Drill Deal – Oil Tycoon در ایکس باکس و پلی استیشن خسته کننده است؟

تعداد زیادی عملکرد مهم در Drill Deal – Oil Tycoon وجود دارد که همه آنها در زیر وجود دارد و صحیح است.

  • به شهرت شرکت خود فکر کنید! – برای فروش محصولات خود قراردادهای بلندمدت ببندید. بازارهای جدید را تسخیر کنید. شهرت و روابط مشتری خود را مدیریت کنید و در عین حال سود خود را افزایش دهید! بسیاری از رویدادها و سناریوهای منحصر به فرد
  • پلتفرم خود را در طول یک بحران زیست محیطی مدیریت کنید – با هزاران چالش و تهدید مانند بارش برف، طوفان، آتش سوزی و موارد دیگر روبرو شوید! به یاد داشته باشید که این مسئولیت شماست که از خدمه دکل نفتی خود در برابر حملات دزدان دریایی حریص، تروریست ها یا حتی بیماری های کشنده محافظت کنید!
  • خدمه دکل خود را مدیریت کنید – به یاد داشته باشید که خدمه خود را عاقلانه انتخاب کنید. به مهارت ها و آمار مختلف آنها توجه کنید. از رضایت و کیفیت زندگی آنها در پلت فرم اطمینان حاصل کنید. گیم پلی خود را بسازید و با رشد پلتفرم خود مسکن بهتری برای خدمه خود فراهم کنید. نیروی کار واجد شرایط و راضی کلید افزایش بهره وری است! سناریوهای مختلف را در گوشه و کنار جهان کشف کنید. از قطب شمال سرد با برف و کولاک گرفته تا آب‌های استوایی که دزدان دریایی و جزایر جن زده‌اند.

برای چالش آماده اید؟

اگر دوست دارید چالش Drill Deal – Oil Tycoon را در ایکس باکس و پلی استیشن انجام دهید، فروشگاه های دیجیتال معمولی در انتظار شما هستند. برای بازیکنان Xbox One و Xbox Series X|S، فروشگاه Xbox دانلود را ارائه می دهد. انتظار پرداخت 12.49 پوند را داشته باشید. افراد پلی استیشن به طور مشابه بر اساس عملکرد مرتب شده اند فروشگاه پلی استیشن. همچنین می توانید بازی را در نینتندو سوییچ و کامپیوتر از طریق Steam.

در اینجا انتظار بهینه سازی برای سری ایکس باکس را نداشته باشید

توضیحات بازی:

سکوهای نفتی را در Drill Deal Simulator بسازید! وارد این ماجراجویی سرگرم کننده شوید و سکوی نفتی خود را بسازید! با یک پلت فرم کوچک شروع کنید و به یک مجتمع بزرگ و متصل گسترش دهید! طرح های خود را برای تولید کارآمدتر ساده کنید، جریان نقدی را افزایش دهید و کارکنان خود را راضی و ایمن نگه دارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *