دوشنبه, فوریه 26, 2024
مقاله

EA می‌گوید نمی‌تواند برای سوییچ 2 اعتبار بگیرد، اما پلتفرم‌های جدید برای ما خوب هستند.

از رئیس Apex Legends و سازنده بتلفیلد EA در مورد نینتندو سوییچ 2 قبل از عرضه کنسول مورد انتظار اعلام نشده در اواخر سال جاری سؤال شد.

زمانی که از اندرو ویلسون، مدیر عامل این شرکت پرسیده شد که عرضه سوییچ 2 چه تاثیری بر EA خواهد داشت، قبل از اینکه بگوید شرکت به دنبال پلتفرم‌های جدید است، گفت: «مطمئناً نمی‌تواند در مورد هر چیزی که اعلام نشده اظهار نظر کند یا به هیچ وجه آن را تصدیق کند». “. “به طور کلی.

ویلسون به سرمایه‌گذاران گفت: «چیزی که من می‌توانم بگویم، چون پلتفرم‌هایی در 20 سال گذشته به بازار آمده‌اند و CPU، GPU، حافظه، عمر باتری، وضوح صفحه نمایش… جایی که ما توانسته‌ایم بهبود یافته است.» ما می‌خواهیم. برای ارائه غوطه ور شدن بیشتر برای بازیکنان خود، به ویژه در مورد بزرگترین فرنچایزهای ما مانند FC، Madden، Battlefield و Apex، که معمولاً تأثیر بسیار مثبتی بر تجارت ما داشته است.

پخش خبر: آیا پوکمون ها Palworld را شکست خواهند داد؟در یوتیوب تماشا کنید

ویلسون ادامه داد: “توانایی بازیکنان ما برای تجربه واقعی بازی های ما در بالاترین سطح معمولاً برای ما بسیار خوب عمل کرده است.”

“بنابراین بدون اظهار نظر در مورد هر چیزی که مربوط به نینتندو یا سوییچ باشد، من فقط می گویم که اگر پلتفرم های جدید CPU، GPU، حافظه، عمر باتری و وضوح صفحه نمایش بهبود یافته را ارائه دهند، که معمولا برای ما یک امتیاز مثبت است، این برای ما خوب است.” بازی ها و جامعه ای که آنها را بازی می کند.

سخت‌افزار سوییچ کنونی به‌طور قابل‌توجهی از کنسول‌های دیگر عقب‌تر است – که منجر به دریافت پورت‌های بسته‌شده بازی‌های ورزشی EA با ویژگی‌های کمتر از سایر کنسول‌ها به سوییچ شده است.

نینتندو هنوز چیزی رسمی در مورد سوییچ 2 نگفته است، جدای از تکذیب برخی از گزارش‌هایی که به انتشار سخت‌افزار آتی منجر شده است.

هفته گذشته گزارشی به تفصیل این انتظار را توضیح داد که سوییچ 2 دارای یک صفحه نمایش 8 اینچی بزرگتر باشد، اما با LCD به جای OLED برای کاهش هزینه ها.

یک هفته پیش از آن، نظرسنجی GDC نشان داد که صدها توسعه‌دهنده در حال حاضر روی پروژه‌هایی برای کنسول اعلام‌نشده کار می‌کنند.

سال گذشته، Eurogamer گزارش داد که ویژگی های سخت افزاری Nintendo Switch 2 برای توسعه دهندگان در Gamescom فاش شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *