پنج‌شنبه, فوریه 29, 2024
برترین

Enveloped – چگونه طلسم بسازیم

کادو پیچ شده شما را در برابر دشمنان شرور با بمباران جادویی از راه دور در برابر آنها قرار می دهد. با این حال، برخی از الزامات وجود دارد که باید قبل از اینکه خود را یک جادوگر تمام عیار بدانید، رعایت کنید. در اینجا راهنمای ما برای ریختن جادوها در Enshrouded است.

چگونه در Enshrouded طلسم بسازیم

شما می توانید طلسم ها را پس از به دست آوردن یک چوب یا اسلحه و اتهامات طلسم انجام دهید. این بسیار ساده به نظر می رسد، اما از آنجایی که راه های متعددی برای انجام این کار وجود دارد، در زیر به بررسی هر یک از آنها پرداخته ایم.

چگونه یک عصای جادویی یا چوب جادویی تهیه کنیم

عصا و چوب های جادویی را می توان غارت کرد یا ساخت. این سلاح‌ها معمولاً در صندوق‌های گنج یافت می‌شوند، بنابراین در حین کاوش، مراقب این چیزها باشید. به همین ترتیب، هنگامی که او را نجات دادید، می توانید آنها را از طریق NPC کیمیاگر بسازید. می توانید به ما مراجعه کنید راهنمای مکان کیمیاگر اگر برای این هدف به کمک نیاز دارید.

گاهی اوقات عصا را می توان در صندوق های گنج پیدا کرد.

نحوه دریافت هزینه های جادویی

مانند سلاح های جادویی، بارهای جادویی می توانند به صورت غارت در صندوق ها و ظروف ظاهر شوند. علاوه بر این، می‌توانید اینها را از طریق کیمیاگر بسازید. در اینجا چند نمونه از بازی اولیه آورده شده است:

  • Fireball I – به 10 برابر رزین، 1 برابر قیر و 2 برابر پودر استخوان نیاز دارد.
  • پیچ یخ – به 2 برابر آب و 5 برابر مایع حجاب نیاز دارد.
کیمیاگر NPC دارای شارژهای طلسم قابل ساخت است.
کیمیاگر NPC دارای شارژهای طلسم قابل ساخت است.

نحوه استفاده از طلسم

هنگامی که یک سلاح جادویی و یک شارژ طلسم دارید، وقت آن است که در Enshrouded طلسم بسازید. در اینجا چیزی است که شما باید بدانید:

  • اسلحه جادویی (مانند کارمند یا عصا) را به یک کلید میانبر اکشن اختصاص دهید و مطمئن شوید که شخصیت شما آیتم را نگه داشته است.
  • هزینه های طلسم را در موجودی کوله پشتی خود قرار دهید. اگر فضای کافی ندارید، می توانید این کار را انجام دهید اندازه موجودی کوله پشتی خود را بهبود بخشیدبه.
  • با انتخاب چوب/دسته، دکمه سمت راست ماوس، کلید “Q” (صفحه کلید)، یا ماشه سمت چپ/LT (گیم پد) را فشار داده و نگه دارید.
  • کاراکتر شما به یک موقعیت هدف می‌رسد و باید بتوانید از بین انواع مختلف هزینه‌های طلسم که در موجودی خود دارید انتخاب کنید.
  • برای اجرای طلسم انتخابی، دکمه چپ ماوس یا دکمه ماشه/RT راست را فشار دهید. توجه داشته باشید که طلسم‌های کانال‌سازی (مثلاً کانال‌سازی شفابخش) از شما می‌خواهد که دکمه را برای مدت کوتاهی نگه دارید.
  • جادوها همچنین مانای شما را مصرف می کنند – این با نوار آبی رنگ زیر نوار سبز HP نشان داده می شود. خوبی این است که مانا با گذشت زمان بازسازی می شود و همچنین معجون هایی وجود دارند که باعث افزایش بازسازی می شوند.
طلسم زدن در بازی شبیه تیراندازی به کمان است.  تفاوت این است که قدرت های جادویی مهمات شما هستند.طلسم زدن در بازی شبیه تیراندازی به کمان است.  تفاوت این است که قدرت های جادویی مهمات شما هستند.
طلسم زدن در بازی شبیه تیراندازی به کمان است. تفاوت این است که قدرت های جادویی مهمات شما هستند.

به یاد داشته باشید که هزینه های طلسم برای هر بازیگر مصرف می شود. بنابراین، اگر می‌خواهید از پرتابه‌های عنصری خاص یا علاقه‌مندان به شفا استفاده کنید، باید تعداد بیشتری از آنها را ذخیره کنید. علاوه بر این، کیمیاگر ماموریت‌های جانبی اضافی برای شما دارد که در نهایت گزینه‌های کاردستی بیشتری را باز می‌کند.

Enshrouded یک بازی بقا در جهان باز است که در آن سرزمین های نفرین شده پوشیده از مه های مرگبار را کشف می کنید. می توانید نکات بیشتری را در ما بیابید هاب راهنماها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *