شنبه, آوریل 20, 2024
برترین

Fortnite Masked Warrior از مکان و راهنمای آسان

این هفته باید یکی را در Fortnite دنبال کنید جنگجوی نقابدار نور، اما بازی بیشتر از این به شما نمی گوید و این تلاش خاص را بسیار گیج کننده می کند. اما نگران نباشید، ما قبلاً این کار را انجام داده‌ایم و می‌توانید از اینجا عبور کنید.

Fortnite: یک جنگجوی نور نقابدار در شهر وجود دارد – راهنمای کوئست

تنها سرنخ واقعی شما برای این کلمه “شهر” است. غریزه خود را دنبال کنید و در شهر مگا قرار بگیرید. اگر در این فصل بازی کرده باشید، ممکن است هولوگرام غول پیکر یک سامورایی در نزدیکی مرکز شهر را به خاطر بیاورید. همان جایی است که می خواهید بروید. در کنار آن فرود بیایید و روی دایره زیر بایستید، سپس ایموت کنید. هر احساسی انجام می دهد، اما فراموش نکنید که حداقل یک مورد را قبل از رفتن انجام دهید وگرنه باید به عقب برگردید. در زیر سکوی فرود دقیقی است که می خواهید استفاده کنید.

شما می توانید Masked Warrior of Light را اینجا پیدا کنید.

و بس! البته، این چالش زمانی که شما فقط باید حدس بزنید کجا بروید، بسیار کم معنا می شود، و در عین حال بسیار آسان به نظر می رسد. پس از آن به قسمت بعدی این خط جستجو خواهید رسید که به نحوه حمل بار توسط سه قایق اشاره می کند. این یک سوال سخت دیگر است، اما نه چندان دور از مگا سیتی.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. GameSpot ممکن است بخشی از درآمد را در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *