یکشنبه, می 26, 2024
PlayStation

Helldivers 2 در 11 آوریل یک Warbond جدید انفجاری دریافت می کند – PlayStation.Blog

Noble Patriots of Super Earth، زمان رازداری به پایان رسیده است. یک جدید Helldivers 2 Premium Warbond در 11 آوریل در تمام واحدهای جنگی خط مقدم در سراسر کهکشان مستقر شد. نام کد…. انفجار دموکراتیک

این ترکیب از هرج و مرج مملو از سلاح های انفجاری، زره های خشن، شنل های فوق العاده شیک و احساسات زیبا است.

پس رها کنید و بزرگترین انفجار را از ابتدا ایجاد کنید تا حشرات را منفجر کنید، ماشین ها را ذوب کنید و آتش خروشان آزادی را شعله ور کنید!

قدرت آتش

تفنگ داوری BR-14

قضاوت عادلانه را با دقت به دشمنان خود ارائه دهید. بهترین استفاده از این تفنگ تهاجمی زره ​​پوش در برابر گروه های کوچکتر است.

تفنگ R-36 Eruptor

فاصله خود را حفظ کنید…این تفنگ مکرر نارنجک هایی با کمک جت شلیک می کند که در صورت برخورد ترکش ها را در همه جهات منفجر می کند. همه جهات حتی صورتت

انفجار کمان پولادی CB-9

کبوم! از پیچ و مهره های انفجاری قدرتمندی که در اثر برخورد مستقیم بیشترین آسیب را وارد می کنند، لذت ببرید. هنگام هدف گیری باید گرانش را در نظر گرفت.

سلاح های ثانویه و تقویت کننده های کاربردی

نارنجک ترمیت G-123

این زیبایی کوچک می تواند قبل از گرم شدن تا دمای 2000 درجه سانتی گراد به سطوح بچسبد.

اسلحه نارنجک GP-31

همان کاری را انجام می دهد که روی برچسب می گوید – تپانچه ای که نارنجک شلیک می کند. با این حال، بارگذاری مجدد بین عکس ها را فراموش نکنید.

تقویت کننده خلبان استخراج خبره

آیا باید به سرعت از مشکل خلاص شوید؟ این تقویت کننده زمان لازم برای رسیدن شاتل استخراج به چراغ استخراج را کوتاه می کند. خانه به موقع برای شام.

زره پوش

است

ارت شکن CE-27

زره متوسط
“زمین فقط یک مانع دیگر است که هنوز برداشته نشده است.” – SGM Janet Jones، بنیانگذار Excavation Corps.

متخصص تخریب CE-07

زره سبک.
این لباس که در اصل توسط Lunar Terraformers پوشیده شده بود، می تواند تغییرات سریع فشار، گرما و سرعت شخصی را تحمل کند.

ناوشکن FS-55

زره سنگین.
نسخه‌های داخلی این زره به کشاورزان استعماری اجازه می‌دهد تا با خیال راحت محصولات و معادن را در کنار هم بکارند و در عین حال سالم بمانند.

البته، همیشه در حالی که دسته مرگبار رهایی خود را جمع می کنید، زره های انتخابی خود را با شنل های کاملاً جدید تکمیل کنید – منادی برابری واقعی، خشم عقاب، یا فرش آزادی.

“انفجار دموکراتیک” در پانل خریدهای ویرانگر شما در 11 آوریل در دسترس خواهد بود. ای سربازان بیایید دشمنان بدخواه خود را به شعله های سوزان جهنم بکشانیم. آتش در سوراخ!

حساب PSN مورد نیاز است. برای باز کردن قفل محتوای نمایش داده شده، بازی پایه، خرید پولی Super Credits و پیشرفت بازی مورد نیاز است. بازی نیاز به دسترسی به اینترنت و عضویت پولی PlayStation®Plus (فروش جداگانه) در PS5 دارد.®. عضویت PlayStation Plus مشمول هزینه اشتراک مکرر است که تا زمانی که لغو نشود، به‌طور خودکار کسر می‌شود. محدودیت های سنی اعمال می شود. شرایط و ضوابط کامل: play.st/psplus-usageterms.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *