چهارشنبه, جولای 17, 2024
PlayStation

Kakarot – اولین نگاهی به گیم پلی Goku’s Next Journey DLC – PlayStation.Blog

برای اولین نگاه خود به گیم پلی بازی در ششمین DLC آماده شوید Dragon Ball Z: Kakarot، که رسما سفر بعدی گوکو نامیده می شود. این DLC مراحل قسمت آخر Dragon Ball Z را که ده سال پس از شکست Goku و Vegeta بر جنگجویان Saiyan بر Kid Buu می‌گذرد، روایت می‌کند. در این قسمت، رویداد اصلی مسابقات جهانی هنرهای رزمی است که در آن همه جنگجویان زمین گرد هم می آیند.

در حین بازی این DLC، می توانید با شخصیت های آشنا که پیر شده اند و در زندگی خود تکامل یافته اند و همچنین پان، نوه گوکو، آشنا شوید. طبق معمول با DLC های Dragon Ball Z: Kakarot، رویدادها و نبردهایی را که در این سری به نمایش گذاشته شده است، به طور مستقیم تجربه خواهید کرد، اما همچنین به دیالوگ های اصلی، داستان ها و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت.

همراه با رویدادهای اصلی DLC، به ماموریت های فرعی جدید با جوایز جدید و منحصر به فرد دسترسی خواهید داشت. امروز ما به شما نگاهی کوتاه به یکی از آن ماموریت‌های جانبی می‌دهیم: یک روز در خانواده کریلین.

تلاش حول محور یافتن گردنبند گمشده 18 ساله است که اکنون همسر کریلین است، پس از بازگشت دخترش مارون از یک سفر خرید. مطابق با سنت Dragon Ball Z: Kakarot، این تلاش به شما نگاهی اجمالی به زندگی روزمره شخصیت هایی می دهد که در دنیای Dragon Ball زندگی می کنند.

در حین جستجوی گردنبند، گوکو و کریلین متوجه می شوند که وقتی 18 ساله به کریلین بازگشت، به سادگی از بین رفت، اما توسط دو مرد مشکوک پیدا شد و برده شد. پس از رویارویی، آنها از یک غلاف برای احضار گروهی از روبوهای جمجمه استفاده می کنند که به گوکو حمله می کنند در حالی که کریلین مردان را تعقیب می کند.

پس از پیروزی، کوئست تکمیل می شود و جوایز تعلق می گیرد.

در حالی که شما با یک ابرشرور بزرگ یا تهدید روز قیامت مانند Majin Buu روبرو نخواهید شد، چه کسی می داند، شاید چالش های سخت تری بعد از مسابقات جهانی در انتظار شما باشد؟

است

پایان کار و چیزی که آن را منحصر به فرد می کند این است که پایان نامه اجازه می دهد تا نگاه عمیق تری به احساسات شخصیت ها داشته باشیم، چشم اندازی که در مرکز Dragon Ball Z: Kakarot قرار دارد. به همین مناسبت، اندروید 18 احساسات او را نسبت به کریلین توصیف می‌کند و می‌توانیم ببینیم که واقعاً چقدر به او اهمیت می‌دهد.

با بازیابی یک گردنبند می توانید احساسات و روابط پنهان بین شخصیت های دنیای Dragon Ball را کشف کنید که تنها بازی مانند Dragon Ball Z: Kakarot می تواند به طور کامل بیان کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *