چهارشنبه, جولای 17, 2024
ویدیو

Let’s Build a Zoo به شما امکان می دهد مسیر خود را به سمت پارکی عالی با هم ترکیب کنید

فقط جان هاموند راه شما به سمت ثروت است

وقتی برای اولین بار بیلد بتا را بوت کردم بیا باغ وحش بسازیم، من جاه طلبی های متواضعی داشتم. Safariland، همانطور که من تاسیس خود را نام بردم، قرار بود به یک پارک خانوادگی تبدیل شود. اولین محوطه ما خرگوش های کوچک کوچکی را در خود جای داده بود که با مهربانی توسط باغ وحش دیگری در استرالیا به سافاریلند پیشنهاد شده بود.

و بعد فرصت خرید اسب آبی را از بازار سیاه پیدا کردم. از آن به بعد همه چیز پیچید.

بیا باغ وحش بسازیم یک بازی آینده مدیریت باغ وحش از Springloaded و No More Robots است و در نگاه اول یک بازی بسیار زیبا و بامزه است. با این حال، جنبه تاریک تری نیز وجود دارد، و اگر می خواهید می توانید از ایده آل های عالی یک پناهگاه حیوانات بکر چشم پوشی کنید و به عمق سایه تر مدیریت باغ وحش بپردازید.

با رشد سافاریلند، هزینه های من نیز افزایش یافت. محققین، سرایدارها و سرایداران همگی هزینه دارند – حتی منابع پولی من، مانند غرفه های هات داگ و بادکنک هایم، برای کار کردن به پرسنل نیاز داشتند، و اینها همه حقوق هایی است که باید می پرداختم. یک دستگاه خودکار یک دستگاه فروش موقت بود. من به درآمد نیاز داشتم و این به معنای فروش بلیط بود.

برای جذب مردم به چیزهای کمیاب و عجیب و غریب نیاز داشتم، نه فقط خرگوش. در یک نقطه یک هنرمند به من پیشنهاد داد: او اسب های من را به صورت رایگان نقاشی می کند تا آنها را شبیه گورخر کند. آنها در واقع گورخر نیستند، و این بسیار غیراخلاقی بود، اما وسوسه انگیز بود. تصمیم گرفتم نه، می توانم نیازهایم را با یک اضافه ساده برطرف کنم: اسب آبی.

یکی از تساوی های بزرگ از بیا باغ وحش بسازیم پیوند ژن آن است. هنگامی که یک ایستگاه CRISPR را ساختید، می توانید هر رشته ای از DNA را برای ایجاد گونه های جدیدی از حیوانات مخلوط کنید. اسب آبی ترکیبی است: قسمتی اسب آبی، قسمتی غاز. من مطمئن نیستم که مخلوط کردن ذهن غاز با بدن و توانایی های مخرب اسب آبی ایده خوبی بود یا خیر، اما مردم آن را دوست داشتند.

به زودی گسترش یافتم و درسی از این روند آموختم: هزاران باغ وحش حیوانات معمولی داشتند، اما می‌توانستم حیوانات نادری داشته باشم که هیچ‌کس تا به حال ندیده است. در پایان نسخه ی نمایشی، من فقط توانستم یک جذابیت ژنتیکی دیگر را ایجاد کنم – یک هیبرید نیمه مار، نیمه خرگوش – اما قبلاً جذابیت را دیده بودم. برگه‌های دیگر گزینه‌های بازار سیاه و توانایی خرید یا فروش آثارم را برای تأمین مالی سرمایه‌گذاری‌هایم نشان می‌دادند. بیا باغ وحش بسازیمتریلر حاکی از دسیسه‌های تاریک‌تر است، اما جدای از پیوند ژنی خفیف که این کار را انجام می‌دهد. پارک ژوراسیکوقتی جان هاموند کیف پولش را بیرون کشید، من چیزها را بیشتر در کناری نگه داشتم.

اما حتی بازی در نقش یک مدیر اخلاقی باغ وحش واقعاً جذاب بود. جذابیت اولیه جنبه تاریک مدیریت باغ وحش هیجان‌انگیز است، اما چیزی که واقعاً مرا جلب کرد این بود که برنامه‌ریزی کسب‌وکارم چقدر آسان بود. زمین و مسیرهای جدید را می توان به راحتی برنامه ریزی کرد، ساختمان ها می توانند آزادانه حرکت کنند و محوطه ها می توانند حیوانات را در هر زمان مبادله کنند.

مهمترین کار این است که مطمئن شوید حیوانات در محوطه خود خوشحال هستند (حداقل اگر می خواهید آنها خوشحال باشند). مشغول نگه داشتن آنها با اسباب‌بازی‌ها و ترامپولین‌ها، و همچنین حصول اطمینان از وجود آب کافی بسیار مهم است. شرکت کنندگان ممکن است از دیدن یک فواره زیبا یا یک صندلی سرگرم کننده برای عکس گرفتن با آن لذت ببرند، اما حیوانات دلیل حضور آنها در آنجا هستند.

به این ترتیب من دوست داشتم کمی بیشتر به سمت برخی از مکانیک های عمیق تر راهنمایی کنم. بیا باغ وحش بسازیم بسیار بسیار بیشتر از چیزی شبیه سازی است که فقط با نگاه کردن به اسکرین شات ها فکر می کنید. محفظه ها دارای اقلام مختلفی هستند که می توانند هم بر رفاه حیوان و هم بر جذابیت محوطه برای بازدیدکنندگان پارک تأثیر بگذارند. کارمندان حقوقی دارند که باید مدیریت شوند و استخدام کارمندان جدید به معنای ارسال شغل و جستجوی نامزدها است. لوازم باید نظارت شوند و در مواقعی که برای پرداخت نیاز به تقویت کمی دارید، می‌توان گوشه‌ها را کوتاه کرد.

اسکرین شات تنظیمات بیایید باغ وحش بسازیم

برای این منظور، کمی راهنمایی بیشتر در مورد پیمایش منوها، یا حتی درک اینکه چرا برخی از پیشرفت‌ها یا گزینه‌ها قفل شده‌اند، مفید خواهد بود. فهمیدن اینکه مدیریت آب چگونه کار می کند بیشتر از آن چیزی که بخواهم اعتراف کنم طول کشید، و حتی پس از بازی در نسخه بتا، در جابجایی برخی گزینه ها یا فهمیدن اینکه چرا هنوز نمی توانم محقق دومی را اضافه کنم دچار مشکل شدم.

اما بهترین گواه چقدر است بیا باغ وحش بسازیم بازیکن را جذب می کند این است که چقدر می خواهم به بازی ادامه دهم. این موضوع مهم این است که فقط یک روز دیگر بازی کنید، فقط کمی بیشتر گسترش دهید، و همیشه یک هدف یا اضافه جدید چند قدم جلوتر داشته باشید. زمان بسیار کمی برای کار با ابزارها از من گرفت بیا باغ وحش بسازیم پیشنهادات، و در عرض چند دقیقه تصور می‌کردم که وقتی شبکه تحقیقاتی را پر کردم و ابزارهای جدیدی برای خوش‌رنگ کردن پارکم ایجاد کردم، چه کاری می‌توانم انجام دهم.

بیایید یک اسکرین شات از پارک باغ وحش بسازیم

و این حتی به برخی از چیزهای دیگر که در نسخه بتا موجود نیستند اما هنوز قابل مشاهده هستند، نیست. به نظر می رسد وقتی همه چیز گفته می شود و انجام می شود، صراحتاً تعداد زیادی راه برای اداره باغ وحش وجود دارد. نحوه انجام این کار کاملاً به شما بستگی دارد. زیبا و مرتب، یا مضحک و بسیار سودآور؟

تنها چیزی که می دانم این است که وقتی بازی کامل منتشر شود، اسب های آبی بیشتری می سازم. بیا باغ وحش بسازیم قرار است در آینده برای PC منتشر شود.

اریک ون آلن

خبرنگار ارشد خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *