شنبه, آوریل 20, 2024
ویدیو

Miitopia (نینتندو سوییچ) – Destructoid

میس برگشته

میس…دلم براش تنگ شده!

انگار همین دیروز بود که از StreetPass برای جمع آوری تعداد بی پایانی از دوستان Mii استفاده کردم. همه رای ها را به خاطر دارید؟ آه، ما از مرز نوستالژی امروز خود عبور کرده ایم.

وقت آن است که به آینده نگاه کنیم! یا گذشته، در مورد Miitopia روی سوئیچ

Miitopia (3DS، سوئیچ [reviewed])
توسعه دهنده: Nintendo EPD
ناشر: نینتندو
منتشر شده: 21 می 2021
MSRP: 49.99 دلار

در صورتیکه آن را از دست دادید Miitopia در 3DS در سال 2017، ماهیت این است که نینتندو Mii را پیدا کنید مینی بازی برای 3DS StreetPass Mii Plaza و با آن اجرا شد و یک JRPG تمام عیار، هرچند ساده و کارآمد ساخته شد.

شخصیت ها به طور خودکار اجرا می شوند زمانی که در میدان، اعضای حزب به طور خودکار با هم مبارزه می کنند، قهرمان بازیکن از یکی از چند توانایی استفاده می کند و به عنوان نوعی “خدا” می توانید مبارزه را قطع کنید و با اسپری تقویت کننده “Sprinkles” به افراد اسپری کنید. CJ همه چیز را به خوبی در بررسی اصلی خود تجزیه می کند. سوال این است که آیا چهار سال بعد با پیشرفت های جزئی دوام خواهد آورد؟ خب یه چیزی

Miitopia هنوز حال و هوای بی دغدغه ای دارد که ممکن است برخی از شما در حال حاضر به آن نیاز داشته باشید. اگر به منطقه ای رفتید و له شدید، کافی است خارج از آن منطقه را مجدداً راه اندازی کنید و پس از کمی ارتقاء سطح برگردید. گاهی اوقات با یک تصمیم کوچک روبرو می شوید: باز کردن یا خروج از صندوقچه، یا انتخاب مسیر A یا B. ، در عوض لوبیای جادویی می خرند. شیرین، کم رنگ و مطبوع است.

[brid video=”791650″ player=”12899″ title=”Miitopia%20Review” duration=”207″ description=”CJ Andriessen’s original 2017 review: Carter gives us his miitastic takes on the Nintendo Switch version of Miitopia! Remember the Miiverse? I remember… I’ll never forget those water reviews from “MARIO WiiU” — A true game critic and visionary who’s now lost but never forgotten. Oh, right, yeah, Miitopia. Is it good… Again? Find out!The version played: Nintendo Switch (originally available on 3DS)Developer: Nintendo EPDPublisher: NintendoReleased: May 21, 2021MSRP: $49.99″ uploaddate=”2021-05-31″ thumbnailurl=”//cdn.brid.tv/live/partners/10260/thumb/791650_t_1622455386.jpg” contentUrl=”//cdn.brid.tv/live/partners/10260/sd/791650.mp4″]

احتمالاً به نقطه ای می رسید که بازی را به عنوان یک زامبی انجام می دهید و اکثر مبارزات را در حالت خودکار قرار می دهید در حالی که دکمه B را نگه دارید تا سریع به جلو بروید… بخش خوبی از ماجراجویی. دلیلش این است که واقعاً تفاوت های ظریف زیادی وجود ندارد Miitopia به نوعی این واقعاً به شدت به شما بستگی دارد که فقط از سواری لذت می برید، با تروپ های مشکوک “راه اندازی مجدد” JRPG در طول مسیر. قطعاً این چیزی نیست که اگر قبلاً آن را روی 3DS بازی کرده اید، لزوماً باید دو بار آن را تجربه کنید.

یعنی اگر هستی واقعا در ساخت miis شما این بازی را دوست خواهید داشت. همیشه همینطور بود Miitopia حتی در 3DS، اما منوی گزینه جدید کلاه گیس و آرایش هنگام سفارشی‌سازی کاراکتر ذهن شما را متحیر می‌کند. “آرایش” یک کم گفته است. اگر روی آن تمرکز کنید، اساساً می توانید هر چیزی را که می خواهید بسازید، همانطور که ثابت شده است از طریق تلاش های جامعه مانند این.

به یاد داشته باشید که چه زمانی نام خود را به زبان می آورید فانتزی نهایی اعضای مهمانی بعد از دوستان و اعضای خانواده (این فقط من بودم)؟ آنجا خیلی سرگرم کننده است Miitopia می آید از. شما به برخی از این شخصیت‌ها وابسته می‌شوید، مخصوصاً زمانی که سیستم روابط را کشف می‌کنید و هر یک از آنها شروع به توسعه مهارت‌های مفید در بازی می‌کنند.

Miitopia

با این حال، محدودیتی وجود دارد. این پیوندها در ابتدا تازه هستند، اما وقتی دیالوگ‌ها بی‌معنی هستند و در یک ردیف قرار نمی‌گیرند، یا برای صدمین بار توانایی پیوند را مشاهده می‌کنید، ممکن است همه چیز کمی کهنه شود. ترفند جدید اعضای حزب اسب کمی طعم بیشتری به مبارزات و تعاملات روزانه می بخشد، اما نه چندان.

Miitopia بیشتر روی سوئیچ یکسان است، روی یک خطا. اگر در 3DS دیوانه این یکی نبودید، نظر شما تغییر نخواهد کرد و همان باگ ها در اینجا دست نخورده هستند. با این حال، اگر فردی فوق‌العاده خلاق هستید که دوست دارد بی‌وقفه روزهای خود را برای تکمیل Miis بگذراند، در اینجا چیزهای زیادی برای دوست داشتن خواهید یافت. در حالی که کاستی های او آشکار می شود، قدرت اصلی او، شخصیت، جلو و مرکز است.

[This review is based on a retail build of the game provided by the publisher.]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *