چهارشنبه, جولای 17, 2024
اخبار

Pokémon Squishmallows: Pikachu، Snorlax، Gengar، Togepi را از کجا بخریم

اسکوئیشمالوهای پوکمون از نظر فنی در دسترس هستند، اما متأسفانه، به دلیل محبوبیت آنها، بسیاری از این نرم افزارها برای چمن بلند می دوند. در حال حاضر، تنها Pokémon Squishmallow موجود در انبار (و بدون افزایش قیمت) Pikachu 14 اینچی است که در بهترین خرید و آمازون.

علاوه بر Pikachu، Jazwares و Pokémon Company نیز Gengar، Snorlax و Togepi Squishmallows را منتشر کرده‌اند که در اواخر سال جاری منتشر خواهند شد. منتظر اخبار Piplup، Teddiursa و Clefairy باشید.

کدو حلوایی پیکاچو را از کجا می توان خرید؟

توصیه می کنیم به دنبال کدوی پیکاچو باشید بهترین خرید یا آمازون. هر دو خرده فروش در حال حاضر Pikachu 14 اینچی را با قیمت مناسب 29.99 دلار عرضه می کنند. مکان‌های دیگری که معمولاً نسخه 12 اینچی منحصر به فرد فروشگاه را در اختیار دارند، مانند Pokémon Center، به سرعت فروخته شدند.

کدو حلوایی جنگر را از کجا بخریم؟

لیست های فروشگاه های زیادی برای پوکمون های خندان و شبح آور وجود دارد، اما اکثر آنها بیشتر از هزینه معمول Squishmallow فروخته می شوند یا هزینه دریافت می کنند. اگرچه ممکن است بتوانید Gengar 14 اینچی را در فروشگاه های Best Buy پیدا کنید 29.99 دلار.


جنگر اسکوئیشمالو

قیمت ها در زمان انتشار

شماره 94

نوع: Ghost / Poison / Squishmallow

کدو حلوایی Relaxo و Togepi را از کجا بخریم

جای تعجب نیست که Snorlax و Togepi مدت کوتاهی پس از آن راه اندازی شدند و به فروش رسیدند. امیدوارم وضعیت سهام بهتر شود تا بتوانید به راحتی یکی را تهیه کنید. با این حال، می توانید برای نسخه 10 اینچی بیشتر از قیمت معمولی پرداخت کنید یا یکی در ویترین برای هر کدام 39.99 دلار.

اگر امروز حتماً باید آن را به خانه ببرید، ممکن است برخی از معاملات شخص ثالث را پیدا کنید والمارت، یا eBay، اما اینها از نظر قیمت و در دسترس بودن کمی متفاوت هستند. ما توصیه نمی کنیم این مسیر را طی کنید، مگر اینکه گزینه های دیگر تمام شود.

برای کسانی که به دنبال انجام برخی کارهای اضافی هستند، منابعی در دسترس هستند که هنگام ذخیره مجدد این کالاهای ارزشمند، اعلان هایی را ارائه می دهند. برای این کار موارد زیر را توصیه می کنیم مجموعه اسکوئیش در توییتر به‌روزرسانی‌هایی در مورد سفارش‌های پشتیبان برای Squishmallows ارائه می‌کند.

از طرف دیگر، بسیاری دیگر از پوکمون های بزرگ و بزرگ در حال حاضر در Target و GameStop موجود هستند. اگرچه اینها محصولات رسمی برند Squishmallow نیستند، اما تقریباً به همان اندازه زیبا هستند.


GameStop

هدف

Build-A-Bear

به روز رسانی (19 مه): قیمت ها و در دسترس بودن برای همه اقلام به روز شده است. هنوز هم گرفتن Pokemon Squishmallow سخت است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *