دوشنبه, جولای 15, 2024
برترین

Prime Video به زودی آگهی‌های بازرگانی اضافه می‌کند مگر اینکه ماهانه 3 دلار اضافی را ارتقا دهید

Prime Video از افزایش قیمت سرویس استریم خود خبر داده است. از 29 ژانویه، Prime Video اکنون حاوی تبلیغات خواهد بود. تنها راه انصراف از این امر پرداخت 3 دلار اضافی در ماه علاوه بر هزینه ماهانه 15 دلاری است که ممکن است قبلاً در آن مشترک شده باشید.

آمازون هفته گذشته زمانی که ایمیلی را برای همه اعضای Prime ارسال کرد و آنها را از تغییرات آتی آگاه کرد، این اعلامیه را اعلام کرد. در ایمیل آمده است:

از 29 ژانویه، فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی Prime Video حاوی تبلیغات محدودی خواهند بود. این به ما امکان می‌دهد به سرمایه‌گذاری در محتوای قانع‌کننده ادامه دهیم و به رشد آن سرمایه‌گذاری در مدت زمان طولانی ادامه دهیم. هدف ما اجرای تبلیغات به میزان قابل توجهی کمتر از تلویزیون خطی و سایر ارائه دهندگان تلویزیون جریان است. هیچ اقدامی از طرف شما لازم نیست و هیچ تغییری در قیمت فعلی عضویت Prime شما وجود ندارد. ما همچنین یک گزینه جدید بدون آگهی داریم که می توانید با 2.99 دلار اضافی در ماه ثبت نام کنید اینجا

اگرچه این اعلامیه ممکن است برای برخی شوکه کننده باشد، اما این چیزی بود که آمازون اواخر سال گذشته اعلام کرد. در اعلامیه اولیه، این شرکت گفت که این روی کاربران ایالات متحده، بریتانیا، آلمان و کانادا در اوایل سال 2024 تأثیر خواهد گذاشت و همچنین در اواخر سال به فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، مکزیک و استرالیا خواهد آمد.

همچنین شایان ذکر است که ردیف بدون آگهی Prime Videos اکنون آن را به یکی از گران ترین سرویس های پخش با 18 دلار در ماه تبدیل می کند. برای مقایسه، گزینه بدون آگهی Max 16 دلار در ماه، نسخه بدون آگهی Netflix 15.50 دلار در ماه و نسخه بدون آگهی Hulu هزینه 17.99 دلار در ماه دارد.

برای اخبار بیشتر Prime Video، داستان تریلر سریال تلویزیونی Fallout و گالری ما از تمام تریلرهای Fallout Ester Egg ما را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *