یکشنبه, مارس 3, 2024
PlayStation

snark را نادیده بگیرید، Foamstars خوب است

اگر اینترنت از قبل مصمم باشد که Foamstars را به طور کامل حذف کند، روزی که PS5 و PS4 عرضه شوند، چهره قرمز خواهد شد. با وجود مقایسه‌هایی که جذب می‌کند، این واقعاً یکی نیست اسپلاتون پاره کردن، و مهمتر از همه، بازی واقعا سرگرم کننده است. ما این فرصت را داشتیم که در چند بازی محلی شرکت کنیم جشنواره بازی های تابستانی بازی روز و خوشایند شگفت زده شد. با یک کمپین تک نفره و سایر حالت‌های آنلاین، چیزی که بازی می‌کردیم به همان اندازه که سرگرم‌کننده بود آشفته بود.

عنوان Square Enix در مورد کنترل قلمرو نیست، یا بهتر است بگوییم، حالتی که ما بازی کردیم در مورد کنترل قلمرو نبود. به جای جنگیدن برای فضا با پوشاندن زمین در فوم، مانند هر دور Team Deathmatch دیگری بازی می کند تا زمانی که یک تیم چهار نفره متحمل هفت حذف شوند. در آن مرحله، هم تیمی با بهترین عملکرد به عنوان بازیکن ستاره مشخص می شود و دفعه بعدی که بمیرد، دور به پایان می رسد. فوم کلید همه اینها است که مرگ، بقا، توانایی ها و حرکت را تعیین می کند.

در حالی که حالتی که ما در Foamstars بازی کردیم هدف متفاوتی دارد، فرار از شباهت در جنبه های خاص غیرممکن است. فوم باعث آسیب می شود و تمام توانایی های شما بر اساس آن است. شلیک بیش از حد از آن منجر به کم آبی کامل (در اصل بارگیری مجدد) می شود و گشت و گذار در فوم دشمن سرعت شما را کاهش می دهد. همه چیز بسیار Splatoon-esque است، با این تفاوت که شما به آن شلیک می کنید: فوم.

Snark را نادیده بگیرید، Foamstars خوب است پیش‌نمایش 2

این یک شی 3 بعدی است که می تواند روی هم چیده شود، برخلاف رنگ که فقط می تواند روی موارد اعمال شود. این تفاوت ساده اما مهم همان چیزی است که نام Foamstars را پیشگامانه می کند و به شما امکان می دهد پوشش، قلعه ها و دیوارهای خود را اساساً مستقل از خود نقشه ایجاد کنید. این یک لایه کاملاً جدید از استراتژی را اضافه می کند که در آن تقریباً می توانید قوانین تعیین شده عرصه را نادیده بگیرید و حتی قوانین خود را ایجاد کنید. سنجش میزان موفقیت شما در تنها پنج بازی چندنفره دشوار است، اما تنها در این بازی‌ها، فوم روی هم انباشته شده و خطوط دید را مسدود کرده و منجر به ظهور راه‌های مبارزه جدید می‌شود. مقامات اسکوئر انیکس می‌گویند که تست‌های بازی داخلی ساختارهای پیچیده‌تر و پیچیده‌تری را کاملاً از فوم ایجاد می‌کنند، و خیلی روشن نیست که چگونه ممکن است به نتیجه برسد.

با این حال، اگر Foamstars نمی توانست از ابتدا خوب بازی کند، این مهم نیست. اما آن است. SGF Play Days دارای هشت شخصیت قابل بازی بود که هر کدام سلاح مخصوص به خود و مجموعه‌ای از توانایی‌های منحصربه‌فرد (دو توانایی اصلی و یک توانایی نهایی) را داشتند و آزمایش می‌کردند که چه کسی کاری را انجام می‌دهد که نیمی از لذت را انجام می‌دهد. ما که علاقه ای به یافتن بازی اصلی خود نداشتیم، بین بارگیری های Soa، Tonix، و Pen Gwyn پریدیم تا شیاری مناسب با دیدمان پیدا کنیم. شاید نقش‌های سنتی‌تری مانند تانک‌ها و شفادهنده‌ها به‌طور طبیعی هنگام انتشار بازی مطرح شوند، اما تجربه کردن و یادگیری اینکه چه کاری انجام می‌دهد – به‌ویژه زمانی که طرف مقابل هستید، سرگرم‌کننده است.

بنابراین جلسه، که حدود 45 دقیقه طول کشید، بسیار سرگرم کننده بود. این یکی از آن بازی‌هایی است که در آن نمی‌توانید با لبخندی بر لب بازی کنید، هرج و مرج را جذب کنید و از آن لذت ببرید. با مکانیک‌های موج‌سواری در خط مقدم – بنابراین کشتن و نجات هم تیمی‌ها را نیز تأیید می‌کنید – این یک تجربه پاسخگو است که با دقت واقعی تنظیم شده است.

باید دید که بسته کلی چگونه خواهد بود. این فقط یک حالت در یک پیشنهاد چندنفره گسترده‌تر بود، بنابراین چه کسی می‌داند که در طیفی از بازی رایگان تا عرضه 70 دلاری به کجا ختم می‌شود. همچنین هیچ اطلاعاتی در مورد ریز تراکنش‌ها، پاس‌های جنگی یا فروشگاه درون‌بازی وجود ندارد، اما این عنوان اخیراً اعلام شده است و پنجره‌ای برای انتشار ندارد. چیزی که اکنون می توانیم تأیید کنیم این است که سرگرم کننده است. خوش بگذره. ما انتظار داریم که برخی پس از پایان بازی کامل، از سخنانشان بلعیده شوند. اگر در زندگی خود جایی برای بازی چند نفره دیگر دارید، مراقب Foamstars باشید – و طعنه ها را نادیده بگیرید.


Foamstars برای PS5 و PS4 تایید شده است، اما تاریخ انتشار آن در زمان نگارش این مقاله وجود ندارد. آیا فکر می‌کنید بازی می‌تواند بهتر از آنچه برداشت‌های اولیه نشان می‌دهد باشد؟ نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *