پنج‌شنبه, جولای 18, 2024
PlayStation

Star Wars Jedi: Survivor گزینه های دسترسی، حالت آهسته جزئیات

Star Wars Jedi: Survivor تنها چند روز دیگر در 28 آوریل منتشر می‌شود و توسعه‌دهنده Respawn گزینه‌های دسترسی را که عنوان ارائه می‌کند در یک پست وبلاگ، از جمله حالت آهسته جذاب و حتی متعارف، به تفصیل شرح داده است.

همانطور که جوناس لوندکویست، مدیر ارشد توسعه می گوید، حالت آهسته، “در ابتدا به عنوان یک ویژگی شروع شد که فکر می کردیم در مبارزه مفید باشد، اما به سرعت متوجه شدیم که می تواند برای هر چیزی مفید باشد، که یک جزء زمان بندی دارد. این نشان می‌دهد که برخی از پلتفرم‌های ما در دسترس‌تر هستند، زمان‌های پاسخ متفاوتی را امکان‌پذیر می‌سازد و کمک می‌کند تا بازی به طور کلی برای مخاطبان بزرگ‌تر قابل دسترسی باشد.»

در حالی که دستکاری زمان یکی است قدرت در درجه اول با سیث ها مرتبط است، ما اجازه می دهیم این بار بگذرد زیرا در خدمت به دست آوردن هر چه بیشتر بازی است. حالت آهسته را می توان به دلخواه روشن یا خاموش کرد و به دکمه ای به عنوان میانبر اختصاص داد تا در صورت نیاز از آن استفاده کند.

حالت آهسته

نظر شما در مورد گنجاندن حالت آهسته چیست؟ آیا این چیزی است که دوست دارید در بازی های دیگر ببینید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید، اما لطفا وقت بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *