پنج‌شنبه, جولای 18, 2024
برترین

Wizards Of The Coast موضع ضد هوش مصنوعی را تکرار می کند و از اتهامات علیه آخرین تبلیغ Magic The Gathering دفاع می کند.

Wizards of the Coast بار دیگر با اتهام استفاده از تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی مواجه شد. اما به جای متهم شدن به استفاده از هوش مصنوعی برای کتاب Dungeons and Dragons، مردم متقاعد شده اند که این شرکت از هوش مصنوعی برای درخواست کارت برای Magic: The Gathering استفاده کرده است.

در 4 ژانویه، رسمی Magic: The Gathering حساب توییتر عکسی را با این شرح به اشتراک گذاشت: «این شگفت‌آور نیست که چقدر این کشورها در یک محیط قدیمی به نظر می‌رسند. #MTGRavnica”

با تشکر از PCGamerمی دانیم که مدت کوتاهی پس از این توییت، برخی افراد مشکوک شدند که این شرکت بار دیگر از هوش مصنوعی برای تبلیغ یکی از محصولات خود استفاده کرده است. یک کاربر توییت کرد: “به نظر می رسد این بسیار ساخته شده از هوش مصنوعی است – با برخی فتوشاپ های انسانی اغراق آمیز است.” اگر به پاسخ ها نگاه کنید، خواهید دید که بسیاری از افراد نظرات مشابهی دارند.

اندکی پس از انتشار عکس اصلی، Magic: The Gathering شروع به کار کرد پست بعدی به این اتهامات می پردازد و می گوید:

“ما سردرگمی طرفداران را درک می کنیم زیرا سبک با هنر کارت متفاوت است، اما ما بر بیانیه قبلی خود می ایستیم. این هنر توسط انسان ها ساخته شده است نه هوش مصنوعی.

Wizards of the Coast اخیراً با استفاده از هوش مصنوعی سعی در جلب اعتماد طرفداران داشته است. سال گذشته مشخص شد که این شرکت از آن برای کتاب منبعی به نام Bigby Presents: Glory of the Giants استفاده کرده است. مدت کوتاهی پس از آن، این شرکت بیانیه ای را منتشر کرد و گفت:

ما در حال تجدید نظر در روند خود و به روز رسانی دستورالعمل های هنرمندان خود هستیم تا روشن شود که هنرمندان باید از استفاده از نسل هنر هوش مصنوعی به عنوان بخشی از فرآیند خلق هنر خود برای توسعه D&D خودداری کنند.

همانطور که توسط در جهان، این شرکت پس از اینکه یک یوتیوب به دروغ آن را به استفاده از هوش مصنوعی برای کتاب دیگری متهم کرد، دوباره در بحران قرار گرفت. حتی با وجود اینکه دروغ بودن ادعاهای آنها ثابت شد، شهرت شرکت قبلاً با اقدامات قبلی آن آسیب دیده بود.

از آن زمان، Wizards of the Coast بار دیگر هدف خود را برای اطمینان از عدم استفاده از هوش مصنوعی در پست های خود قرار داده است. وبلاگ و می گوید:

ما از هنرمندان، نویسندگان و سازندگانی که در Magic TCG مشارکت دارند می‌خواهیم از استفاده از ابزارهای مولد هوش مصنوعی برای ایجاد محصولات نهایی Magic خودداری کنند.»

برای اخبار بیشتر Magic: The Gathering، داستان ما را در مورد آخرین همکاری با سری Fallout بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *