پنج‌شنبه, جولای 18, 2024
برترین

Zelda: Tears Of The Kingdom – راهنمای معمای معبد Gasas

قابلیت The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’s Ultrahand یکی از سرگرم کننده ترین مکانیک ها است، بنابراین منطقی است که بسیاری از حرم های بازی نیاز به تسلط بر آن دارند. این مورد در مورد معبد Gasas در جنوب غربی Hyrule Ridge است که برای عبور از آن نیاز به اتصال موارد زیادی دارد. ما به شما خواهیم گفت که چگونه پازل های موجود در آن را حل کنید.

چگونه معمای Gasas Shrine را در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom حل کنیم

در اتاق اول زیارتگاه گاساس به طنابی که مکعبی در دست دارد شلیک کنید تا بتوانید روی آن بپرید و از شکاف عبور کنید. سپس، همان مکعب را با Ultrahand خود بردارید و آن را به مکعب دیگر در سراسر اتاق وصل کنید، به گونه ای که به شما امکان می دهد روی سکوی بعدی بالا بروید.

بلوک ها را طوری بچینید که بتوانید بالا بروید.

در بالا، دو صفحه را به یک پل متصل کنید تا بتوانید از شکاف عبور کنید.

برای پر کردن شکاف، پلی بسازید.
برای پر کردن شکاف، پلی بسازید.

در طرف دیگر شکاف، دوباره پل را بردارید و آن را طوری قرار دهید که قفسه سینه سمت راست اتاق محل امنی برای انداختن آن باشد. به قفسه سینه شلیک کنید تا روی پل بیفتد، سپس آن را برای یک شارژ بزرگ Zonai باز کنید.

قفسه سینه را با یک نقطه فرود امن فراهم کنید.
قفسه سینه را با یک نقطه فرود امن فراهم کنید.

پل را بردارید و در وسط اتاق قرار دهید. مکعب بزرگ را روی دیوار نگه دارید و آن را به یک طرف پل وصل کنید تا آن طرف را بارگیری کند. حالا پل را بلند کرده و در شکاف سمت چپ اتاق قرار دهید. مستقیم به بالا نگاه کنید تا قفسه سینه ای را ببینید که بالا آویزان است.

مکعب پل را وزن می کند تا در پرتگاه نیفتد.
مکعب پل را وزن می کند تا در پرتگاه نیفتد.

با یک فلش به سینه شلیک کنید و کلید کوچک داخل آن را بگیرید. از کلید روی در استفاده کنید که به شما امکان دسترسی به آخرین اتاق را می دهد.

سینه بالاتر از شماست.
سینه بالاتر از شماست.

در این اتاق آخر، توپ را بگیرید و تا جایی که می توانید به سمت خود بکشید. آن را رها کنید و سپس یک تیر به سمت طناب بگیرید. در حالی که توپ روی زمین جامد به عقب می چرخد، به طناب شلیک کنید. اگر خوش شانس باشید، درست در سوراخ غول پیکر سمت چپ اتاق غلت می خورد – اگر نه، آن را بگیرید و در آنجا بیندازید تا درب آخر باز شود و جایزه خود را بگیرید.

توپ را تاب دهید و زمانی که روی زمین محکم قرار گرفت به آن شلیک کنید.
توپ را تاب دهید و زمانی که روی زمین محکم قرار گرفت به آن شلیک کنید.

ما راهنماهای بسیار بیشتری در مرکز راهنماهای Tears of the Kingdom خود داریم، از جمله نقشه همه مکان‌های حرم و راهنماهای معمای انفرادی بیشتر.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب شده اند. هنگام خرید از سایت ما، GameSpot ممکن است درصدی از فروش را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *