شنبه, جولای 20, 2024
Xbox

بررسی F1 23 | TheXboxHub

با EA Sports از کجا شروع کنم؟ F1 23.

آیا این یک توسعه بیشتر از سری مسابقات طولانی مدت است؟ مسلما.

آیا این نمایشی است از آنچه خدایان مسابقه کدمسترها می توانند به دست آورند؟ 100%

آیا شانسی برای EA وجود دارد که مهر خود را روی کل موضوع بگذارد؟ اوه بله.

آیا این بهترین بازی مسابقه ای F1 است؟ خوب بله، ما به آنجا خواهیم رفت. با رزرو.

مرسدس در F1 23 عالی به نظر می رسد

شکی در درخشش F1 23 وجود ندارد. با حمایت قهرمانان مسابقه‌ای مشهور جهان Codemasters، این بازی همیشه یک برد بوده است. ببینید، اگر کسی می داند چگونه یک عنوان F1 ایجاد و توسعه دهد، آن Codies است. جهنم، آنها به اندازه کافی این کار را انجام داده اند.

اما این در حال حاضر مجموعه ای است که تحت پرچم EA Sports اجرا می شود. چه خوب و چه بد باشد، متوجه خواهید شد که نکات مثبت کاملاً شکوفا می شوند و به ندرت چیزی را برای خود باقی می گذارند. با این حال، هرگز شک نخواهید کرد که یک فشار قدیمی EA پشت آن وجود دارد. آیا F1 23 دارای سطوح گیمیفیکیشن FIFA Ultimate Team است؟ نه، در واقع نزدیک نیست. اما مطمئناً به نظر می رسد که زمینه را برای پیشبرد احتمالی نسخه های آینده فراهم می کند.

اینکه چگونه این شما را تحت تاثیر قرار می دهد بسیار شخصی خواهد بود. در مورد ما، می‌توانیم آن را بگیریم یا رها کنیم و ترجیح می‌دهیم که موفقیت‌هایمان در پیست خودشان صحبت کنند، در حالی که بخش‌هایی را که دوست نداریم نادیده می‌گیریم.

و خدای من آیا F1 23 باعث می شود در مورد آن صحبت کنید؟ این احتمالاً بهترین هندلینگ، روان‌ترین و هیجان‌انگیزترین عناوین F1 است، زیرا سابقه طولانی و طولانی تیم توسعه پشت آن همه چیزهایی را که از نظر اکشن در مسیر مورد نیاز است فراهم می‌کند.

اگر حتی از راه دور عاشق فرمول 1 به عنوان یک ورزش هستید – و اگر در حال خواندن این مطلب هستید، ما گمان می‌کنیم که دوست دارید – پس از شما می‌خواهیم که لباس‌های ضد آتش خود را بردارید و بلافاصله پشت فرمان F1 23 بنشینید. از هیچ چیز پشیمان نخواهید شد.

f1 23 بررسی 5
آیا به فرمول 1 علاقه دارید؟ F1 23 ضروری است

همانطور که انتظار دارید، ماشین ها طوری رفتار می کنند که روی ریل هستند و فقط مهارت شما تعیین کننده موفقیت یا شکست مطلق است. F1 23 درخشش سیرک واقعی را به خوبی بازتولید می کند و هیچ شکی برای شما باقی نمی گذارد که آیا آنچه را که برای موفقیت لازم است دارید یا خیر.

همچنین درخشان به نظر می رسد. ماشین‌های رسمی، پیست‌ها، رانندگان و رانندگان همگی حضور دارند و سطح بالایی از تجربه را ایجاد می‌کنند. همچنین، ارتباطات به سبک پخش مورد انتظار، زوایای دوربین با دامنه وسیع و شخصیت های تلویزیونی همگی وجود و دقیق هستند. اگر به صورت بصری به چیزها نگاه کنیم، تنها چیزی که F1 23 هرگز ناامید می‌کند، احساس کمی خزنده در برخی از گزارش‌های پیت لین، نگاه‌های خالی مکانیک‌ها در کارگاه و مواردی از این دست است.

و به همان اندازه که به نظر می رسد خوب است. پخش‌های عجیب و غریبی که از نظر بصری در مرکز صحنه قرار می‌گیرند، تحت تأثیر خطوط و گپ‌هایی قرار می‌گیرند که شما را به هر مسابقه می‌کشاند. نه تنها قبل و بعد از مسابقه که شامپاین پاشیده می شود، بلکه در طول مسابقه نیز به همان اندازه که نیاز دارید اطلاعاتی در اختیار شما قرار می گیرد. با یک ضربه ساده به سپر سمت راست، تکنسین شما اطلاعات را به گوش شما منتقل می کند، در حالی که شما روی متعادل کردن مکان ها یا لمس رئوس تمرکز می کنید.

و بله، غرش کمی خفه شده (بله، ما آن را غرش می نامیم) موتورهای هیبریدی F1 به همان اندازه خوب است. موتورها وقتی قرار باشد جیغ می زنند، لاستیک ها به دنبال چسبندگی هستند و احساسی که وقتی ماشین خود را به گوشه ای پرتاب می کنید یا یک مسیر مستقیم رانده می شوید تقریبا بی نظیر است. فعال کردن DRS یا تنظیم سایر تنظیمات به همان اندازه عالی است.

f1 23 بررسی 1
Konnersport Racing تمرکز اصلی Braking Point است

ما فرض می کنیم که اینها نقاط اصلی فروش F1 23 هستند – می دانید، چیزهای در مسیر. اما حالت‌ها، ویژگی‌ها، چالش‌ها و موارد دیگر برای سرگرم کردن شما وجود دارد.

نقطه ترمز با سری دوم بازگشته است و این یکی دیگر از نکات برجسته است. پس از موفقیت کلون Drive to Survive F1 2021وقتی کنار گذاشته شد، انگار یک قدم به عقب است F1 22. بنابراین حضور دوباره ما در مرکز صحنه F1 23 باعث می شود که مخاطبان نتفلیکس ارزش پول خود را دریافت کنند.

من نمی‌خواهم به دلیل ترس از خراب شدن داستان، خیلی به آنچه در Braking Point رخ می‌دهد عمیق بپردازم، اما تا زمانی که می‌دانید تیم جدید Konnersport Racing با آیدن جکسون، دوون باتلر و غیره در صف است، باید مبارزه کنید. . همچنین یک داستان بسیار خوب روایت شده است، همراه با چند کات سین درخشان و لحظات تصمیم گیری. و زیبایی آن در این است که نه تنها تمرکز خود را بر روی افراد ناتوان در پدوک F1 قرار می دهد، بلکه فرمول کمتری را نیز به همراه دارد.

بله، نقطه ترمز در نهایت می تواند به عنوان مجموعه ای از سناریوها که از طریق مجموعه ای از صحنه های برش و گزینه های مدیریت نور گرد هم آمده اند، ظاهر شود، اما شما دیوانه خواهید شد که آنچه Codemasters و EA در اینجا ایجاد کرده اند را از دست ندهید.

حداقل، اگر چیز دیگری برای درگیر شدن وجود نداشت، عصبانی می‌شوید. اما آنها وجود دارند – روش های مختلفی برای مسابقه دادن در F1 23 وجود دارد.

f1 23 بررسی 3
نقطه ترمز اساساً Drive to Survive است

بدیهی است که یک حرفه کامل باید جایگاه خود را داشته باشد، و امسال می توانیم به تنهایی یا با یک دوست به عنوان بخشی از یک حرفه دو نفره به آن بپردازیم. انتخاب‌های زیادی نیز وجود دارد: آیا روی راننده شدن برای یک تیم مسابقه‌ای تثبیت شده تمرکز می‌کنید یا ترجیح می‌دهید که تیم را رهبری کنید و پشت فرمان بنشینید تا تازه واردان خود را به پله‌های بالای سکو ببرید؟ اگر دومی را انتخاب کنید، گزینه های شروع متعددی از نظر سطوح منابع و موارد مشابه به شما ارائه می شود. اولی اکنون این فرصت را ارائه می دهد که مستقیماً وارد سریع ترین اتومبیل ها شوید یا مهارت های خود را ابتدا در فرمول 2 (فصل 2022) بهبود بخشید. طراحی فردی دوره شغلی و فصل نیز امکان پذیر است.

همچنین فرصت‌هایی برای مسابقه‌های اسپلیت‌اسکرین و همچنین امکان رقابت با دیگران از طریق لیگ‌های متعلق به بازیکنان وجود دارد. مورد دوم ممکن است فقط برای طرفداران سرسخت F1 باشد، اما حداقل فرصتی برای نشان دادن مهارت‌های نوپای مسابقه‌ای به مخاطبان جهانی وجود دارد.

اما در حالی که نقطه ترمز و حرفه در کانون توجه قرار می گیرند، هیجان واقعی در دنیای F1 بازسازی شده وجود دارد. اینجاست که مهر EA شروع به برجسته شدن می کند.

F1 World میزبان تعدادی ایده مسابقه است که همگی با مضمون «بازی» هستند. مسابقات مختلفی برای شرکت در آن‌ها وجود دارد، رویدادها و چالش‌های مختلف تک نفره و چند نفره، مسابقات چند نفره، و فهرست بلندبالایی از اهدافی که باید روی آن کار کنید. ما متوجه شدیم که این اهداف اخیر بسیار اعتیاد آور هستند، به خصوص به این دلیل که اهداف “هفتگی” و “فصلی” گنجانده شده است.

و آنچه بسیار عالی است – بسته به نوع نگاه شما به این چیزها – این است که همه چیز در دنیای F1 ساخته شده است. طبقات و ارتقاء وسایل نقلیه انجام می شود و شانس شما را در هر دور افزایش می دهد. بهبود سطح فنی ماشین شما هدف نهایی است و هر چه بیشتر بازی کنید، بهتر می شوید، فرصت های بیشتری برای شما باز می شود. با داشتن پاس پودیوم و توکن‌های سوپراسپرت در پشت اکشن‌های درون بازی، مطمئناً دلیلی برای بازگشت به F1 23 وجود دارد.

f1 23 بررسی 2
بالای لیست بهترین مسابقات اتومبیلرانی F1

در اینجا مایلیم به خلاصه آن نیز اشاره کنیم. یک کتاب برچسب که می توانید بسته به سطح موفقیت خود آن را پر کنید. جدا از اینکه برای پیمایش به طرز عجیبی ناخوشایند است – به خصوص در مراحل اولیه که برچسب های متعددی مانع می شود – Compendium یک استراحت کوچک سرگرم کننده از اقدام سریع پیست مسابقه است. لازم است؟ نه اصلا آیا این EA است که خم می شود؟ کاملا امکان پذیر. اما ما به هر حال آن را می گیریم، حداقل تا زمانی که خسته شویم.

مهمتر از همه، با وجود تمام ویژگی ها و حالت های ارائه شده، با تمام درخشش مسابقه و تصاویر، F1 23 بسیار در دسترس است. تقریباً همه چیز را می توان سفارشی و شخصی کرد تا اطمینان حاصل شود که این بازی F1 است که شما می خواهید بازی کنید. و به هر کسی که در پشت صحنه این امکان را می دهد، اعتبار می بخشد.

بنابراین F1 23 یک پله بالاتر از آنچه در F1 22 ایجاد شد است، و به لطف گنجاندن قسمت دوم Braking Point، دقیقاً با F1 2021 برابری می کند. از برخی جهات، از آن هم بهتر است. مسابقه تقریباً عالی است، همیشه هیجان انگیز است، هرگز بخشنده نیست، و گنجاندن دنیای F1 یک پیست استاپ کامل از آنچه دوازده ماه پیش در تجربه «سوپراسپرت ها» ارائه شد، جلوتر است.

این تضمین می‌کند که F1 23 یک بازی مسابقه‌ای است که باعث می‌شود شما بیشتر به عقب برگردید – حتی اگر احساس می‌کنید که مقداری عضله EA را روی شبکه خم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *