شنبه, جولای 20, 2024
اخبار

خلاصه: هیچ راهی برای ستاره اکشن Ma Dong-seok است

برای ساخت اکشن یک فیلم به قطعات متحرک زیادی نیاز است. رقص، قرار دادن دوربین و ویرایش همه باید هماهنگ باشند و شما به افرادی نیاز دارید که بدانند جلو و پشت دوربین چه می کنند. اما شاید مهمترین عنصر ایجاد تعادل بین سبک اکشن فیلم و توانایی های مافوق بشری ستاره های آن باشد. و هیچ هم افزایی بهتری بین صحنه های مبارزه یک فرنچایز اکشن مدرن و ستاره آن به اندازه ترکیب سریال شهر جنایت کره و ستاره تنومند Ma Dong-seok وجود ندارد.

ما که با نام دان لی نیز شناخته می‌شود، جذابیت، اجرای کمدی و عضله دوسر لگ مانند خود را به یک حرفه تبدیل کرده است. پس از سال ها موفقیت در صنعت فیلم کره، او با نقش مکمل برجسته خود در فیلم « قطار به بوسانکه باعث شد هالیوود او را در نقش گیلگمش در مارولز بخواند و بسازد ابدی.

حرفه او اخیراً با فیلم‌های Crime City، یک فرنچایز اکشن هیجان‌انگیز که در آن ما نقش کارآگاه بدجنس ما سئوک دو را بازی می‌کند، به اوج جدیدی رسیده است. ورودی دوم چکیدهپرفروش‌ترین فیلم داخلی کره در سال 2022 و سومین فیلم تازه اکران شده بود. راه فراری نیست، احتمالاً بهترین در فرنچایز تا به امروز. چهارمین فیلم برای اکران در سال 2024 برنامه ریزی شده است اقساط بسیاری دیگر برنامه ریزی شده است.

کارگردان بازگشته لی سانگ یونگ دقیقاً می داند که چگونه همه چیزهایی را که ما را خاص می کند برجسته کند. هر سه فیلم Crime City از بدن زیبای او نهایت بهره را می برند، به خصوص در روشی که او را برای اولین بار به پرده بزرگ معرفی می کنند. هر مقدمه با صحنه ای از هرج و مرج در یک مکان عمومی شروع می شود، مانند یک تصادف رانندگی که منجر به درگیری با مشت در خیابان می شود. سپس دوربین از پشت به چهره خیره کننده ما می پردازد و به شانه های او اجازه می دهد تا تمام عرض صفحه نمایش را بگیرد در حالی که او برای اجرای عدالت با کف دست یا مشت به جلو می رود و وضعیت را پاک می کند تا ترافیک راحت شود و او بتواند به محل کارش برود. .

تصویر: BA Entertainment

مامان کی در سال 2018 رئیس فدراسیون کشتی بازو کره شداو فوق‌العاده جذاب است – حتی به عنوان یک پلیس بداخلاق، مهربان، بامزه، با شخصیت و گاهی اوقات به شکلی فوق‌العاده دوست‌داشتنی احمق است. او با اعتماد به نفس راه می رود و مدام به مردم هشدار می دهد که با او درگیر نشوند. بدن او می تواند یک قاب را پر کند، اما لبخندش می تواند یک فضا را پر کند.

بازی کمدی ما، هم در کلام و هم در اعمالش، کمک می کند این فیلم ها از اکشن وحشیانه و سرگرم کننده به فیلم های خنده دار همه جانبه تبدیل شوند. که در راه فراری نیست، او با گروهی از تبهکاران روبرو می شود که یک ماده مخدر خطرناک جدید را امتحان می کنند و به طور اتفاقی از آنها می خواهد که مواد را در یک کیسه Ziploc قرار دهند در حالی که او عکس می گیرد. آنها قبل از اینکه متوجه شوند خودشان را متهم می کنند، به صورت رباتیک اطاعت می کنند. این قدرت حضور فیزیکی و کاریزمای ماست. هنگام مواجهه با افرادی که می خواهند او را شکار کنند، واکنش اصلی او عصبانیت است. مثل این است که او بچه‌های سرکش را تنبیه می‌کند – که اتفاقاً با اسلحه به سمت او می‌آیند و باید با مشت‌هایی که سرشان را شکافته، تنبیه شوند.

ما دونگ سوک با یک لباس ورزشی در کنار مرد تنومند دیگری با تی شرت سفید و دو نفر از همسالانش در فیلم The Roundup: No Way Out ایستاده است.  او چند اسکناس برای مردی که تی شرت سفید پوشیده است دراز می کند.

تصویر: BA Entertainment

ما دونگ سوک، خوش تیپ با لباس ورزشی، درگیری ترافیکی را در فیلم The Roundup: No Way Out تماشا می کند.

تصویر: BA Entertainment

در دهه 50 خود، ما یک ذره به عنوان یک ستاره اکشن تزلزل نکرده است. شخصیت او درد دارد، دستانش را بعد از یک دعوای طولانی دراز می کند یا وسط یکی فریاد می زند: «خدایا خسته شدم.» اما او به طرز شگفت انگیزی برای مردی هم سن و سالش سریع حرکت می کند و ضربه ای محکم تر از آن می زند. پیش از این هرگز.

و فیلم‌های Crime City اذعان دارند که این مشت‌ها جاذبه اصلی واقعی هستند. مامان قبلا یکی بود حتی بوکسور مشتاقو در حرکات نرم و فرم بی عیب و نقص او نمایان می شود. او مشت‌ها و بازوهای فوق‌العاده‌ای دارد و قوی‌تر از هر ستاره اکشنی که امروز کار می‌کند ضربه می‌زند. در حالی که هیکل عظیم او به تنهایی قدرت او را نشان می دهد، راه فراری نیست کارگردان لی همچنین می داند که چگونه ویژگی های منحصر به فرد ما را برجسته کند. دوربین لی با اکشن حرکت می‌کند و مشت‌ها را دنبال می‌کند و ضربات مشت‌ها را برای حداکثر تاثیر برجسته می‌کند. هنگامی که ما یک حریف به خصوص بزرگ می افتد، دوربین طوری می لرزد که گویی زلزله آمده است.

در خلاصه: هیچ راه خروجی، مردی با پیراهن باشگاه در هوا پرواز می‌کند وقتی که ما دونگ سوک در باشگاهی به دنده‌های او ضربه می‌زند.

تصویر: BA Entertainment

علاوه بر کار دوربین جنبشی راه فراری نیستیک منظره صوتی هیجان انگیز است که هر مشت را تقویت می کند – جلوه ترکیبی این احساس را ایجاد می کند که ما در حال کتک زدن افراد بد با یک کامیون و نه با مشت هایش است. ضربات مشت‌ها با صدای بلند می‌زنند، اما نکته مهم این است که ضربه‌ها بلند هستند – وقتی مشت‌ها یا چاقوها تکان می‌خورند، هوا با شدت و خطر مشت‌ها غرش می‌کند. با این حال، هنگامی که مادر با ما تماس برقرار می کند، گیرنده پرواز می کند.

این سریال در واقع این عبارت را دارد که به خوبی استفاده شده است “پلیس خوب که با نگرانی های مزاحم حقوق بشر عقب مانده است”، که با یک تعجب کامل است. راه فراری نیست جایی که ما و همکارانش راه‌های خلاقانه‌ای برای پوشاندن دوربین در حین ضربه زدن به کسی که از آنها سؤال می‌کنند، پیدا می‌کنند. این فیلم‌ها در دنیای فانتزی مشترک بسیاری از فیلم‌های پلیسی زندگی می‌کنند، که در آن پلیس‌ها فقط از افراد بدی سوال می‌کنند که مستحق هر مجازات غیرقانونی هستند. اگر برای این ایده قدیمی صبر و حوصله داشته باشید، با یکی از بهترین سریال های اکشن ساخته شده امروز پاداش خواهید گرفت.

برای دنبال کردن فیلم‌های قبلی Crime City لازم نیست آن‌ها را تماشا کنید راه فراری نیست، اما باید، زیرا آنها حکومت می کنند، و هر بهانه ای برای تماشای اینکه ما دانگ سوک احمق ها را شکست می دهد، خوب است. سال ها تمرین او به عنوان یک ستاره سینما و به عنوان یک بوکسور در این مجموعه به ثمر می رسد و افراد پشت دوربین می دانند که چگونه از آن نهایت استفاده را ببرند. همانطور که این فیلم ها بارها و بارها نشان می دهند، این یک دستور العمل برای موفقیت است.

خلاصه: هیچ راهی نیست اکنون در سینماها است اولین فیلم از این مجموعه قانون شکنانجریان را ادامه می دهد ویکی، رایگان با تبلیغات لوله، و قابل اجاره در آمازون. می توانید فیلم دوم را استریم کنید، چکیدهدر ویکی; آن را به صورت رایگان با تبلیغات تماشا کنید لوله، پیچیدگیو FreeVee; یا آن را به دیگران قرض دهید آمازون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *